Bývajte v krásnej malebnej obci na predmestí okresného mesta Levice IHNEĎ

OVERENÁ NEHNUTEĽNOSŤ

Predaj, rodinný dom Čajkov - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

TOP ponuka Iba u nás 3D OBHLIADKA VIDEO OBHLIADKA
136 990 €

Ponúkame vám na predaj veľmi príjemný, zrekonštruovaný a zachovalý 3 izbový rodinný dom v pokojnej časti obce Čajkov, okres Levice.

Rodinný dom sa nachádza na pozemku s rozlohou 424 m² (orientačné rozmery š 15 x d 30 m), zastavaná plocha domu je 96 m².

Stavba je zhotovená z tehly, strecha vaľbová, krytina nová betónová škridľa. Dom je čiastočne podpivničený (rozmer pivnice 3,4 x 4 m).

Dispozícia rodinného domu:
- vstupná chodba - hala, veľká obývačka, ďalšia priestranná obytná miestnosť, veľká otvorená kuchyňa, menšia spálňa, kúpeľňa s toaletou, komora využiteľná aj ako šatník.

Dispozícia pivničných priestorov:
- 1 miestnosť, v pivničných priestoroch sa nachádzajú hlavné rozvody inžinierskych sietí a bojler na ohrev TUV.

Stav nehnuteľnosti:
Rodinný dom prešiel v priebehu posledných rokov rozsiahlou rekonštrukciou, výnimkou je fasáda.

Rekonštrukcia zahŕňala:
- výmena plastových okien (zvnútra biele, z exteriéru odtieň antracit), laminátové podlahy v obytných miestnostiach, nové interiérové dvere, v kuchyni a komore dlažba, pred osadením podlahových krytín boli v celom dome realizované nové podlahové potery vyrovnávajúce podlahu do jednotnej výšky, nová kúpeľňa spojená s toaletou obložená obkladom a dlažbou, nová sanita, nové elektrické rozvody, nové rozvody plynu a vody. V celom dome boli upravené znížené sadrokartónové stropy, steny pokrýva nová omietka a biela maľovka. Kompletne zrekonštruovaná bola strecha domu vrátane nového latovania a rekonštrukcie krovu, s novou betónovou krytinou zn. Medditeran.

Stav pozemku:
Rodinný dom je jednou miestnosťou a priamym vstupom do domu prepojený na terasu pripravenú na zastrešenie (rozloha 21 m²), súčasťou pozemku je drobná stavba bez pevného základu zhotovená prevažne z drevených dosiek, strecha škridľa, využiteľná aj obnoviteľná ako miesto pre úschovu náradia, menších dopravných prostriedkov, či ako priestor pre chov drobných úžitkových domácich zvierat. V prípade, že nový majiteľ o túto drobnú stavbu nebude mať záujem, bez väčších investícií ju môže z pozemku odstrániť a zväčšiť si tak úžitkovú plochu pozemku.

IS - dom je napojený na elektrinu, plyn, aj kanalizáciu. Vodu do domu privádza studňa prostredníctvom čerpadla, dom na obecný vodovod pripojený nie je. Pripojenie na obecný vodovod je k dispozícii na hranici pozemku, rozvody domu sú na zmenu dodávky vody pripravené.
Vykurovanie domu zabezpečujú aktuálne plynové gamatky v 2 obytných miestnostiach, ďalšia obytná miestnosť môže byť zdrojom vykurovania doplnená (napr. infrapanel, príp. iný zdroj), ďalšou alternatívou vykurovania môže byť pevné palivo, nakoľko v kuchynskej časti, prípadne obývačke, je možné vďaka komínu realizovať krb alebo krbové kachle.
Pred rodinným domom bola zrealizovaná prípojka optického internetu, dom je teda možné napojiť na rýchly internet, čo je taktiež výhodou.

Nehnuteľnosť nie je zaťažená žiadnou ťarchou a k dispozícii bude novému majiteľovi podľa dohody, prípadne ihneď.

Príjazdová asfaltová komunikácia umožňuje bezproblémovú dostupnosť k RD, parkovanie je možné vo dvore domu, ako aj pred bránou domu.

Obec Čajkov disponuje kompletnou občianskou vybavenosťou, nachádzajú sa tu obchody, základná škola, materská škola, kostol, služby ponúka lekár, mestský úrad a obecné inštitúcie.

Okresné mesto Levice je od obce Čajkov vzdialené necelých 10 km, Zlaté Moravce 27 km, krajské mesto Nitra vzdialené 45 km s blízkym napojením na diaľnicu.

Vzhľadom na takmer kompletne zrekonštruovaný stav interiéru nehnuteľnosti, minimálne náklady na dokončenie domu pre okamžité bývanie, blízkosť okresného mesta, možnosť akékoľvek ďalšie úpravy realizovať postupne bez aktuálnej nutnosti, túto nehnuteľnosť rozhodne odporúčam.

Jedinečná možnosť vymeniť byt za dom v pokojnej a tichej lokalite neďaleko okresného mesta Levice.

V prípade vážneho záujmu a seriózneho jednania dohoda na cene istá.

Viac informácií Vám rada poskytnem pri osobnom stretnutí, neváhajte ma kontaktovať.

"Bývajte v krásnej malebnej obci na predmestí okresného mesta Levice IHNEĎ"
izieb
96 m²
84 m²
80 m²
424 m²
15x30
áno
áno
1979
tehlová
pozemok
klasický

Judita Janíčková

Realitný maklér Levice

0908... ZOBRAZIŤ KONTAKT 0908 037 834 juditajanickova[at]haloreality.sk
Sme overenou realitnou kanceláriou a súčasťou Združenia realitných kancelárii Slovenska
Najlepšia hypotéka

Potrebujete hypotéku? Nenechávajte to na vašu banku, či známeho, môžte ušetriť aj tisíce eur. Získajte tú najlepšiu bez zbytočného behania. Pozrite si sekciu Najlepšia hypotéka - porovnanie bánk a dozviete sa, na čo si dávať pri výbere hypotéky pozor a prečo si zvoliť hypotéku práve cez nášho partnera. A navyše, nemusíte byť ani nás klient, stačí vyplniť nezáväzne hypotekárny formulár.
* výpočet má len informatívny charakter, splátka pri 80% hypotéke.

Rezervácia nehnuteľnosti

Za účelom bezpečnosti našich klientov sú všetky platby poukazované výhradne bezhotovostne na účet v Tatra banke: SK5411000000002923872666, TATRSKBX. HALO reality ani naši spolupracovníci nikdy neberú a nemôžu brať peniaze v hotovosti. Na účet HALO reality sa posiela len záloha za nehnuteľnosť, nie celá kúpna cena. V prípade, ak ste poskytli finančné prostriedky hotovostne alebo na iný účet, je pravdepodobné, že ste boli podvedení a pre istotu nás ihneď kontaktujte.

Obhliadka a aktuálny stav

Makléri HALO reality požadujú z dôvodu bezpečnosti predávajúcich v Leviciach podpísať dokument o návšteve danej nehnuteľnosti.

HALO reality negarantuje dostupnosť danej nehnuteľnosti v Leviciach, nakoľko momentálne môže prebiehať proces rezervácie. V prípade záujmu o nehnuteľnosť vám preveríme aktuálny stav a náš maklér vás bude kontaktovať.

Práva k inzerovanej nehnuteľnosti

Inzerovaná nehnuteľnosť nie je záväznou ponukou na uzavretie zmluvy. Majiteľ nehnuteľnosti má právo voľby kupúceho/nájomcu podľa vlastného uváženia a svojich podmienok. Uvedená cena nie je záväzná a môže sa meniť od podmienok majiteľa nehnuteľnosti a dohodou s kupujúcim. Uvedené rozmery a plochy sú orientačné a môžu sa mierne líšiť od skutočného stavu. Fotky, videá, 3D prezentácie, pôdorysy a popis nehnuteľnosti sú autorským právom HALO reality, s.r.o. a nie je povolené ich kopírovať a to za žiadnych okolností.

Aby naši makléri predávali aj v Leviciach

Robíme všetko preto, aby naši makléri predávali vaše nehnuteľnosti čo najrýchlejšie. Nehnuteľnosti, ktoré máme v našej ponuke inzerujeme na skoro 200 realitných portáloch, samozrejme, vrátane platených a najnavštevovanejších. V prípade predaja/prenájmu vašej nehnuteľnosti nás neváhajte kontaktovať nezáväzne cez formulár Predaj nehnuteľnosti v Leviciach.

25000
klientov so zmluvou
4434
recenzií od klientov
60908
doteraz v ponuke
100
maklérov po Slovensku
63560 juditajanickova[at]haloreality.sk 136990
O túto nehnuteľnosť je mimoriadny záujem.
NAJLEPŠIA HYPOTÉKA
BEZPLATNE PRE VÁS

K vašej novej nehnuteľnosti aj hypotéka na mieru a bezplatne. Kontaktujte nás a ušetrite si čas a starosti. Navyše overíme všetky banky a nájdeme vám tú najlepšiu, čím môžete počas splácania ušetriť až tisíce eur. A to všetky nezáväzne.

%

 

1526 €/mesačne

CHCEM NAJLEPŠIU HYPOTÉKU (NEZÁVÄZNE)
MOJI SPOKOJNÍ KLIENTI
 • Spokojní klienti pri odovzdávaní rodinného domu v okrese Levice, na fotke s manažérkou pobočky Juditou Janíčkovou.

 • Spokojná predávajúca a kupujúca dvojizbového bytu v okrese Levice, na fotke s realitnou maklérkou Juditou Janíčkovou.

 • P.Janíčková si svojou profesionalitou získala moju dôveru a svojim riešením problémov a usmerňovaním dokázala aj v tejto nepriaznivej dobe úspešne predaj môj byt...odporúčam. Zuzana T.
 • Spokojní predávajúci a kupujúci pri odovzdávaní bytu v okrese Levice, na fotke s realitnou maklérkou Juditou Janíčkovou.

 • Šikovná, ochotná, príjemná a starostlivá, tak presne by mal vyzerať (vystupovať) realitný maklér. Veľmi príjemná skúsenosť a skvelé vyjednávacie a diplomatické schopnosti. Dokázala udržať obe strany mimo Stress a vzťah predávajúci-kupujúci v pokoji aj za ťažších chvíľ. Odporúčam.Noro Odinson
 • Pani Janíčková milá, ústretová, pohotová, veľká spokojnosť. Ďakujem za sprostredkovanie predaja. S.Š.
 • Spokojní kupujúci a predávajúci trojizbového bytu v okrese Levice, na fotke s realitnou maklérkou Juditou Janíčkovou.

 • Chcela by som poďakovať p. Janíčkovej, za jej vysoko profesionálnu prácu, zodpovednosť, dochvíľnosť, veľmi ľudský prístup a príjemné vystupovanie. Som veľmi spokojná ako promptne vyriešila moju žiadosť o predaj môjho bytu a kúpu bytu, o ktorý som mala veľký záujem. Ešte raz zo srdca ďakujem. Beatric P.
 • Realitná maklerka veľmi príjemna ústretova a hlavne profesionálne jednanie. I. L.
 • Odporúčame spoluprácu s Haloreality, konkrétne Levice a s úžasnou p. Juditou Janíčkovou. Boli sme s ňou maximálne spokojní. Perfektná, profesionálna, skúsená odborníčka, seriózna, komunikatívna. Dávame jej 1* a ďakujeme. E.Š. a súrodenci
 • Dobrý deň pani Janíčková, veľmi pekne ďakujeme pani Janíčkovej za skvelú spoluprácu, bola pre nás od začiatku až do konca naozaj TOP maklérka. Prajeme jej veľa osobných aj pracovných úspechov.
 • Spokojní kupujúci a predávajúci rodinného domu v okrese Levice, na fotke s realitnou maklérkou Juditou Janíčkovou.

PROFIL MAKLÉRA Judita Janíčková
25000
klientov so zmluvou
4434
recenzií od klientov
60908
doteraz v ponuke
100
maklérov po Slovensku
HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Táto stránka používa súbory cookies

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že súhlasíte s prednastavenými nastaveniami, kliknite na SÚHLASÍM (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia