Prenájom, obchodný priestor Brezno, Predajný stánok

obchodný priestor - Prenájom Brezno
TOP ponuka Iba u nás
Popis nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na prenájom predajný stánok na frekventovanej Švermovej ulici v širšom centre mesta Brezna pri Daňovom úrade v blízkosti školských, športových a kultúrnych zariadení. Účel nájmu je samozrejme vecou budúceho nájomcu, stánok však poskytuje široké možnosti využitia, ako je predaj tlače, umeleckých predmetov, cukroviniek, pekárskych výrobkov, nápojov alebo aj zriadenie rýchleho občerstvenia do ruky, zmrzliny prípadne iného doplnkového tovaru. Je v dobrom technickom stave, celoročne využiteľný.

Anna Nociarová

I speak EnglishЯ говорю на русском

0948... ZOBRAZIŤ CELÝ KONTAKT annanociarova[at]haloreality.sk 0948 363 330

Rezervácia nehnuteľnosti:

Za účelom bezpečnosti našich klientov sú všetky platby poukazované výhradne bezhotovostne na účet v Tatra banke: SK5411000000002923872666, TATRSKBX. HALO reality ani naši spolupracovníci nikdy neberú a nemôžu brať peniaze v hotovosti. Na účet HALO reality sa posiela len záloha za nehnuteľnosť, nie celá kúpna cena!

V prípade, ak ste poskytli finančné prostriedky hotovostne alebo na iný účet, je pravdepodobné, že ste boli podvedený a pre istotu nás ihneď kontaktujte.

Obhliadka a aktuálny stav:

Makléri HALO reality požadujú z dôvodu bezpečnosti predávajúcich podpísať dokument o návšteve danej nehnuteľnosti.

HALO reality negarantuje dostupnosť nehnuteľností, nakoľko momentálne môže prebiehať proces rezervácie. V prípade záujmu o nehnuteľnosť vám preveríme aktuálny stav a náš maklér vás bude kontaktovať.

53255 annanociarova[at]haloreality.sk 150
O obci Brezno:

22875 www.brezno.sk

Brezno má v súčastnosti cca 23 tisíc obyvateľov a rozprestiera sa v strednej časti Horehronského podolia. V chotári sa našiel hromadný nález bronzových šperkov z mladšej doby bronzovej. V súčasnosti je Brezno administratívnym a kultúrno-spoločenským centrom okresu a regiónu Horehronie. Po útlme strojárenskej výroby v Brezne najvýraznejší pohyb zaznamenala podnikateľská sféra v oblasti obchodu a služieb. Brezno je sídlom peňažných ústavov, rozrastá sa tu sieť hotelovo-reštauračných zariadení. Postupne sa stáva hodnotným nástupným centrom do okolitých stredísk cestovného ruchu Nízkych Tatier a Slovenského rudohoria.

150 €/mesiac
BR-53255VYTLAČIŤ NEHNUTEĽNOSŤ
G
10 m²
8 m²
10 m²
pôvodný
len v hotovosti
elektrika
MOJI SPOKOJNÍ KLIENTI:

Môj priateľ a ja žijeme v cudzine a už rok sme sa snažili nájsť vhodný pozemok pre náš vysnívaný dom. Dostali sme pozitívne referencie na Halo Reality...

Som veľmi spokojná,pani Annu Nociarovú by som určite odporučila známemu...

S prístupom a komunikáciou maklérky som zatiaľ velmi spokojný.

Som veľmi spokojná.

Dakujeme za spolupracu, s pani maklerkou sme boli velmi spokojny, urcite odporucame.

Veľmi profesionálny prístup maklérky, vyžaruje z nej pozitívna energia, je milá, príjemná a dokáže...

MÔJ PROFIL
HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU