Výborná dispozícia, tichá lokalita, ideálne moderné bývanie

OVERENÁ NEHNUTEĽNOSŤ

Predaj, rodinný dom v štandarde Blahová - NOVOSTAVBA

TOP ponuka Iba u nás 3D OBHLIADKA VIDEO OBHLIADKA

Ponúkame na predaj štvorizbový, energeticky úsporný rodinný dom nachádzajúci sa v radovej zástavbe troch domov v obci Blahová, okres Dunajská Streda.

Rodinný dom so zastavanou plochou 116 m² disponuje záhradou s výmerou 156 m², dvomi parkovacími miestami s výmerou 26 m² a podielom na spoločných pozemkoch 71 m². Úžitková plocha je 99 m² a obytná plocha miestností je 70 m².

Rodinný dom: tehlový s monolitickým stropom, komínom SCHIEDEL, skladaným krovom s úložným priestorom a krytinou Terran Danubia Evo. Základy rodinného domu sú založené na izolácii penoskla v hrúbke 250 mm. Podlahovú izoláciu tvorí podlahový polystyrén EPS 150S 50mm. Rodinný dom je zateplený na obvodových stenách grafitovým polystyrénom 200 mm a na strope minerálnou vlnou ISOVER DOMO 320 mm. Povrchovú úpravu stien v interiéri rodinného domu tvorí vápenno-cementová omietka od spoločnosti Baumit a biely náter umývateľnou maliarskou farbou JUB GOLD. V rámci podlahy je realizovaný cementový poter a hydroizolačnou vrstvou z modifikovaného asfaltového pásu.
Exteriérový dizajn domu tvorí silikónová samočistiaca omietka AQUABALANCE od spoločnosti WEBER.

Dom sa predáva v štandarde, ktorý zahŕňa: keramický obklad v kúpeľni a na toalete. Keramická dlažba – vstup, kúpeľňa, toaleta. Sanita – umývadlo, toaleta, vaňa. Plávajúca laminátová podlaha v ostatných miestnostiach a interiérové dvere so zárubňami.
Rodinný dom disponuje predprípravou na krb v obývačke, elektrický alarm, klimatizáciu, vonkajšie osvetlenie a vonkajšie elektrické žalúzie. Vstup do záhrady je z obývačky cez posuvné dvere. Pozemok je oplotený.

IS: voda z obecného vodovodu, odpad zvedený do vlastnej žumpy, NN vedenie. Dažďová voda je odvedená do retenčných vsakov.
Vykurovanie je podlahové teplovodné pomocou elektrického tepelného čerpadla Buderus so 190 litrovým zásobníkom, ktoré zároveň slúži na prípravu TÚV.

DISPOZÍCIA:

• zádverie 8,97 m²
• chodba 8,76 m²
• izba 11,75 m²
• izba 11,71 m²
• obývacia izba s kuchyňou 30,60 m²
• komora 2,54 m²
• samostatná toaleta 1,88 m²
• kúpeľňa 6,98 m²
• spálňa 15,40 m²

Novovybudovaná lokalita v obci Blahová pozostáva z dvoch trojdomov, každý s vlastným pozemkom a dvomi parkovacími státiami a spoločnými státiami pre návštevy.

Možnosti ďalších rodinných domov:

A1 s úžitkovou plochou 98,6 m² a záhradou s výmerou 179 m²,

A2 s úžitkovou plochou 101,2 m² a záhradou s výmerou 105 m²,

B1 s úžitkovou plochou 98,6 m² a záhradou s výmerou 179 m²,

B2 s úžitkovou plochou 101,2 m² a záhradou s výmerou 106 m²,

B3 s úžitkovou plochou 98,6 m² a záhradou s výmerou 211 m².

Obec Blahová poskytuje základnú občiansku vybavenosť: pošta, potraviny, MŠ a možnosť rekreácie v neďalekom parku Madarász - kemping, splav Malého Dunaja, cykloturistika...
Rozsiahlejšiu občiansku vybavenosť poskytuje neďaleká obec Lehnice, či 18 km vzdialené okresné mesto Dunajská Streda s kompletnou občianskou vybavenosťou. Vzdialenosť do Bratislavy 30 km, Senec 20 km, Šamorín 20 km.

AK hľadáte tiché bývanie mimo ruchu mesta, táto ponuka vás určite osloví.

"Výborná dispozícia, tichá lokalita, ideálne moderné bývanie"
izieb
116 m²
99 m²
70 m²
370 m²
áno
áno
2023
tehlová
pozemok
klasický

Michal Jediný

Realitný maklér Dunajská Streda

0919... ZOBRAZIŤ KONTAKT 0919 225 556 michaljediny[at]haloreality.sk
Sme overenou realitnou kanceláriou a súčasťou Združenia realitných kancelárii Slovenska
Najlepšia hypotéka

Potrebujete hypotéku? Nenechávajte to na vašu banku, či známeho, môžte ušetriť aj tisíce eur. Získajte tú najlepšiu bez zbytočného behania. Pozrite si sekciu Najlepšia hypotéka - porovnanie bánk a dozviete sa, na čo si dávať pri výbere hypotéky pozor a prečo si zvoliť hypotéku práve cez nášho partnera. A navyše, nemusíte byť ani nás klient, stačí vyplniť nezáväzne hypotekárny formulár.
* výpočet má len informatívny charakter, splátka pri 80% hypotéke.

Rezervácia nehnuteľnosti

Za účelom bezpečnosti našich klientov sú všetky platby poukazované výhradne bezhotovostne na účet v Tatra banke: SK5411000000002923872666, TATRSKBX. HALO reality ani naši spolupracovníci nikdy neberú a nemôžu brať peniaze v hotovosti. Na účet HALO reality sa posiela len záloha za nehnuteľnosť, nie celá kúpna cena. V prípade, ak ste poskytli finančné prostriedky hotovostne alebo na iný účet, je pravdepodobné, že ste boli podvedení a pre istotu nás ihneď kontaktujte.

Obhliadka a aktuálny stav

Makléri HALO reality požadujú z dôvodu bezpečnosti predávajúcich v Dunajskej Strede podpísať dokument o návšteve danej nehnuteľnosti.

HALO reality negarantuje dostupnosť danej nehnuteľnosti v Dunajskej Strede, nakoľko momentálne môže prebiehať proces rezervácie. V prípade záujmu o nehnuteľnosť vám preveríme aktuálny stav a náš maklér vás bude kontaktovať.

Práva k inzerovanej nehnuteľnosti

Inzerovaná nehnuteľnosť nie je záväznou ponukou na uzavretie zmluvy. Majiteľ nehnuteľnosti má právo voľby kupúceho/nájomcu podľa vlastného uváženia a svojich podmienok. Uvedená cena nie je záväzná a môže sa meniť od podmienok majiteľa nehnuteľnosti a dohodou s kupujúcim. Uvedené rozmery a plochy sú orientačné a môžu sa mierne líšiť od skutočného stavu. Fotky, videá, 3D prezentácie, pôdorysy a popis nehnuteľnosti sú autorským právom HALO reality, s.r.o. a nie je povolené ich kopírovať a to za žiadnych okolností.

Aby naši makléri predávali aj v Dunajskej Strede

Robíme všetko preto, aby naši makléri predávali vaše nehnuteľnosti čo najrýchlejšie. Nehnuteľnosti, ktoré máme v našej ponuke inzerujeme na skoro 200 realitných portáloch, samozrejme, vrátane platených a najnavštevovanejších. V prípade predaja/prenájmu vašej nehnuteľnosti nás neváhajte kontaktovať nezáväzne cez formulár Predaj nehnuteľnosti v Dunajskej Strede.

35000
zazmluvnených klientov
4791
recenzií od klientov
62915
doteraz v ponuke
110
maklérov po Slovensku
62478 michaljediny[at]haloreality.sk 194900
O túto nehnuteľnosť je mimoriadny záujem.
NAJLEPŠIA HYPOTÉKA
BEZPLATNE PRE VÁS

K vašej novej nehnuteľnosti aj hypotéka na mieru a bezplatne. Kontaktujte nás a ušetrite si čas a starosti. Navyše overíme všetky banky a nájdeme vám tú najlepšiu, čím môžete počas splácania ušetriť až tisíce eur. A to všetky nezáväzne.

%

 

1526 €/mesačne

CHCEM NAJLEPŠIU HYPOTÉKU (NEZÁVÄZNE)
MOJI SPOKOJNÍ KLIENTI
 • Spokojní klienti (predávajúci/kupujúci) po podpise zmlúv v Bratislave, obchod zastrešoval Michal Jediný a Kristína Olachová...

 • Spokojná kupujúca s hypotekárnou poradkyňou a manažérom pobočky Dunajská Streda Michalom Jediným, po podpise zmlúv od svojej novej nehnuteľnosti v Blatnej na Ostrove.

 • Chcela by som vyjadriť obrovskú spokojnosť s prácou pána Jediného. Počas našej spolupráce som sa stretla najmä s jeho ochotou a profesionalitou. Oceňujem tiež schopnosť pána Jediného skvele zorganizovať si prácu a zároveň spoľahlivosť, ktorá sa prejavila najmä tým, že na čom sme sa dohodli to platilo. Jeho flexibilita a najmä odbornosť nám pomohla bez akých problémov s predajom bytu. Jeho komunikačné zručnosti sa prejavili tým, ako nám trpezlivo a zrozumiteľne vedel vysvetliť zložité postupy, ktoré s predajom bytu súviseli. Sme radi, že sme sa práve s ním stretli pri takej dôležitej a zložitej situácií v našom živote, ako je predaj bytu. Prajeme veľa veľa spokojných klientov a všetko dobé v pracovnom aj súkromnom živote.Mirka
 • Maximálna spokojnosť. P. Jediný je skutočný profesionál, vedomosťami, prístupom, ochotou vysvetliť problematiku, poukázať na klady, ale kriticky aj na zápory predávanej nehnuteľnosti, čo som osobne veľmi ocenil, nakoľko sa na nič nehral a bol maximálne objektívny na stranu predávajúceho i kupujúceho. Nehnuteľnosť, rekreačnú chatu, nám predal v priebehu cca 3. týždňov, keď sme ju pred tým mali pol roka u " renomovanej a najväčšej" realitnej agentúry na SK, kde nekompetentnosť a neosobnosť makléra doslova bila do očí. P. Jediného určite oslovím, keď by som ešte niekedy predával nejakú nehnuteľnosť, ale tak isto napríklad, keď by som aj kupoval, aby mi objektívne poradil a ohodnotil nehnuteľnosť. Tak isto ho budem odporúčať všetkým svojim známym. Ďakujeme Michal K.
 • Dobrý deň, touto cestou by som chcel veľmi poďakovať vašej spoločnosti za sprostredkovanie predaja nehnuteľnosti a najmä pochváliť jedného z vašich maklérov a to konkrétne pána Michala Jediného za jeho vysoko profesionálny a najmä ľudský prístup. Je vidieť, že je to človek na správnom mieste, ktorý vie poradiť vo všetkých aspektoch a má prehľad o realitnom trhu. Kedykoľvek som potreboval pomôcť a poradiť vždy bol ochotný a to v ktorúkoľvek hodinu. Na záver chcem ešte raz poďakovať vašej spoločnosti a najmä vašemu maklérovi. Michal Fekiač
 • Ďakujeme pánovi Michalovi Jedinému za cenné rady, ktorými pomohol uviesť našu nehnuteľnosť do ponuky. Oceňujeme jeho prirodzené a zdvorilé vystupovanie, pochopenie pre naše požiadavky a profesionálne vedenie samotného predaja.
 • Vynikajúca spolupráca a vystupovanie. Ďakujem, Duľova
 • Profesionálny prístup .Maximálna spokojnosť. M.F.
 • Pán Jediný je veľmi príjemný, ústretový, svoju prácu robí dokonale :-) D.V.
 • S prácou pána Jediného som veľmi spokojná, vybavuje úplne a promtne. S úctou Mária H.
 • Ďakujeme pánovi Michalovi Jedinému za cenné rady a skúsenosti, ktorými pomohol uviesť našu nehnuteľnosť do ponuky. Oceňujeme jeho prirodzené a zdvorilé vystupovanie, pochopenie pre naše požiadavky a profesionálne vedenie samotného predaja. N.K.
REALITNÝ MAKLÉR Dunajská Streda
35000
zazmluvnených klientov
4791
recenzií od klientov
62915
doteraz v ponuke
110
maklérov po Slovensku
HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Táto stránka používa súbory cookies

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že súhlasíte s prednastavenými nastaveniami, kliknite na SÚHLASÍM (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia