Predaj, garsonka Žiar nad Hronom, Centrum I - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

garsonka - predaj Žiar nad Hronom
TOP ponuka Iba u nás
Popis nehnuteľnosti:

Ponúkame na predaj slnečnú garsónku s lodžiou v osobnom vlastníctve v Žiari nad Hronom, priamo v centre mesta. V polyfunkčnom objekte je recepcia, objekt je chránený kamerovým systémom, sú dva nové osobné výťahy, orientácia juh. Sú tu vymenené plastové okná, pôvodný, ale zachovalý stav umožňuje novému majiteľovi prerobiť si nehnuteľnosť podľa vlastných predstáv, vhodné na bývanie a aj ako investícia. Nízke mesačné náklady. V blízkosti sa nachádza kompletná občianska vybavenosť. Doporučujem obhliadku!


Darina  Sedliaková

Ich spreche DeutschЯ говорю на русском

0910... ZOBRAZIŤ CELÝ KONTAKT darinasedliakova[at]haloreality.sk 0910 989 687

Rezervácia nehnuteľnosti:

Za účelom bezpečnosti našich klientov sú všetky platby poukazované výhradne bezhotovostne na účet v Tatra banke: SK5411000000002923872666, TATRSKBX. HALO reality ani naši spolupracovníci nikdy neberú a nemôžu brať peniaze v hotovosti. Na účet HALO reality sa posiela len záloha za nehnuteľnosť, nie celá kúpna cena!

V prípade, ak ste poskytli finančné prostriedky hotovostne alebo na iný účet, je pravdepodobné, že ste boli podvedený a pre istotu nás ihneď kontaktujte.

Obhliadka a aktuálny stav:

Makléri HALO reality požadujú z dôvodu bezpečnosti predávajúcich podpísať dokument o návšteve danej nehnuteľnosti.

HALO reality negarantuje dostupnosť nehnuteľností, nakoľko momentálne môže prebiehať proces rezervácie. V prípade záujmu o nehnuteľnosť vám preveríme aktuálny stav a náš maklér vás bude kontaktovať.

53429 darinasedliakova[at]haloreality.sk 24990
24 990 €
ŽH-53429VYTLAČIŤ NEHNUTEĽNOSŤ
1
G
23 m²
osobné
čiastočná rekonštrukcia
v hotovosti alebo hypotékou
8/10
juh
HYPOKALKULAČKA
%
1526 €
Chcem najlepšiu hypotéku (nezáväzne)
MOJI SPOKOJNÍ KLIENTI:

Ústretova a veľmi ochotná pani, vrelo odporúčam.

Oceňujem profesionálny prístup, flexibilitu, ústretovosť a podávanie pravdivých informácií. Aj v budúcnosti využijem služby tejto makléry.

Profesionalita, vynikajúca spolupráca, mimoriadna empatia a hlavne výsledok. Z našej strany spokojnosť a odporúčanie iným.

Profesionalita, ustretovost.....pani Sedliakova je naozajstna profesionalka vo svojom odbore....

Som veĺmi spokojná pani je profesionálka a veĺmi milá ako človek ani necelý mesiac a predala mi byt veĺmi dobrá spolupráca vrele ju odporúčam neoĺutuje nikto.

Pani Sedliaková. Chcem sa Vám poďakovať za Vašu ústretovosť a profesionalitu pri predaji a následnej kupe bytu. Všetko vybavené a vyriešené k mojej...

MÔJ PROFIL
HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU