SPÄŤ

Realitný maklér - kariéra

HALO reality - Celoslovenská realitná kancelária

Pridajte sa k nám, budete pánom svojho času a zarobíte viac, ako v ktoromkoľvek zamestnaní s pevnou pracovnou dobou. Možnosť práce aj popri zamestnaní, na materskej a pod. Naučíme vás to aj keď ste robili úplne niečo iné. Ponúkne Vám niekto viac ako my?

 • Bezplatné školenie, semináre

  Prečo by som mal platiť za niečo, čo môžete mať zadarmo! Začal som seriózne pracovať a školenia ma nestoja ani cent.
  Ing. Adrián Kuník, maklér Partizánske
 • Naučíte sa to, tak ako aj ja

  Nikdy v živote som predtým reality nepredával, v HALO reality som sa to naučil. Netreba sa báť, máte najlepšiu šancu na zmenu profesie. Treba len chcieť!
  Ing. Pavol Hluchý, manažér kancelárie Martin
 • Žiadne poplatky ani licencie, nepracujem vo franšíze

  HALO reality nie je franšíza. Neplatím žiadne vstupné, ročné poplatky za licencie. Moje jediné náklady sú telefón, cestovné a ako vedúci nájom kancelárie.
  Dušan Požgay, manažér kancelárie Bratislava
 • Provízia bez zavádzania aj s bonusom

  HALO reality je fér. Nestane sa vám, že vám pred výpočtom vašej provízie odrátajú náklady na kanceláriu, kolky, právnika a iné poplatky. Navyše, mám vyššiu províziu z každého obchodu aj za to, že mám firemnú reklamu na aute.
  Martina Makovinská, manažér kancelárie Žiar n/Hronom
 • Voľnosť bez nezmyselných pokút

  Nie som viazaná, že po skončení nemôžem pracovať v inej realitnej kancelárii pod hrozbou 10-tisícových pokút. Žiadne pokuty/poplatky za nízky predaj a podobne. Keď chcem, proste odídem, ale prečo by som to robila?
  Ing. Katarína Paršová, maklérka Bratislava
 • Žiadne predajné limity, ani sedenie v kanceláriach

  Pre mňa je dôležitá maximálna voľnosť, žiadne povinné sedenie v kanceláriach, reporty, hlásenia a podobne. Prácu makléra robím popri inej práci.
  Roman Pavlíček, maklér a školiteľ Prievidza
 • Inzercia na prvom mieste

  Nehnuteľnosti svojích klientov mám inzerované na viac ako 200 inzertných weboch (vrátane platených), veď chcem predávať a bez inzercie to nejde. Toto dokáže len veľká realitná kancelária.
  Silvia Reisová, maklérka Prievidza
 • Jedinečný informačný systém

  Informačným systémom vyvíjaným špeciálne pre nás viac ako 6 rokov, ktorý je neustále vylepšovaný aj podľa mojích požiadaviek! Poznáte kanceláriu, kde je to možné? Dajte vedieť :-)
  Ladislav Špelda, maklér Martin
 • Súkromnú inzerciu z celej SR nájdem vo svojom emaile

  Už nehľadám, obvolávam. Súkromnú realitnú inzerciu mám automaticky v emaile zo všetkých najnavštevovanejších webových stránok a to podľa lokality v ktorej pôsobím. Ušetrený čas môžem využiť oveľa užitočnejšie.
  Karel Gombik, manažér kancelárie Trnava
Tím maklérov HALO reality
 • Vedenie a senior makléri majú dlhoročné skúsenosti s predajom nehnuteľností a veľmi radi vám pomôžu pri naštartovaní kariéry. Naučíme vás to aj v prípade, že pracujete úplne v inej profesii. U náš môžete pracovať aj popri inej práci alebo podnikaní.
 • Vieme, že makléri dokážu predávať len ak im zabezpečíme dostatočnú reklamu na realitných weboch. Inzerujeme na viac ako 200 realitných weboch.
 • Najlepší makléri dostanú príležitosť stať sa vedúcim pobočky v novej lokalite aj s daným podielom na zisku. Každý vedúci pobočky je zároveň aj aktívnym maklérom.
 • Máme svoj školiaci program - Realitná akadémia HALO reality, ktorá je založená na dlhoročných skúsenostiach.
 • Žiadny maklér našej spoločnosti neplatí poplatky za kancelárie, právne služby, inzerciu, firemné akcie, právne služby, poplatky spojené s katastrom, prístup do firemného systému, školenia a semináre.

Pre koho pozícia realitný maklér nie je vhodná:

 • ak očakávate fixný plat - u nás zarobíte veľa peňazí, keď budete veľa pracovať...
 • vaším cieľom je zarobiť 800 EUR mesačne a potom relaxovať...
 • chcete predstierať pred partnerom, že ste sa zamestnal/a
 • preferujete pracovný čas 8.00 - 16.00 (maklér pracuje aj po večeroch a cez víkend)
 • nie ste dostatočne silný, aby ste pracovali bez dozoru (žiadne pracovné výkazy, kontrola odvedenej práce)

Kariéra u nás

Požadujeme:
- minimálne stredoškolské vzdelanie s maturitou, komunikatívnosť, základy práce s PC, fotoaparát, dostatok voľného času.

Ponúkame:
- firemný školiaci program, pravidelné mesačné vyplácanie, kariérny rast s možnosťou vybudovanie vlastnej pobočky. U nás nie sú žiadne platové obmedzenia, ani pevná pracovná doba. Kariéra vo firme s množstvom firemných akcií, v dobrom kolektíve, v pohodovej atmosfére (u nás si všetci tykáme).
- firemné auto - naša "formula" na mesiac s plnou nádržou (pre makléra mesiaca)


Pôsobisko:
- všetky obce Slovenska

Kde všade nás môžete alebo ste mohli vidieť alebo počuť

HALO reality má najprepracovanejší marketing a medzi realitnými kanceláriami je top zadávateľ reklamy v médiách.

Realitná akadémia HALO reality

Ako jedna z mála realitných spoločností máme svoj školiaci program - Realitnú akadémiu HALO reality. Naše dlhoročné skúsenosti z praxe posúvame ďalej tak, aby naši realitní makléri vedeli čo najlepšie poradiť budúcim aj terajším klientom. Školenie pozostáva z viacerých častí a je rozložené na viac stupňov. Viac informácii o realitnej akadémii.

Haló, máš skúsenosti ako maklér? Otvor si vlastnú rk

Máš skúsenosti ako maklér? Otvor si vlastnú RK pod HALO reality a získaj bez akýchkoľvek poplatkov všetky výhody. Nie sme franšíza!
Viac informácii

Čo dodať na záver? Prečo by ste mali platiť niekomu za jeho licenciu, školenia, firemný program, nútene sa podieľať na reklame jeho firmy a jeho realitnej kancelárie? Makléri našej spoločnosti majú pevne stanovené minimálne provízie z predaja a prenájmu nehnuteľnosti bez akéhokoľvek závadzania a odpočítavania nákladov a DPH. Neváhajte nás kontaktovať:

O danej pozícii si môžete viac prečítať aj na našom špecializovanom webe realitný maklér.

 

TOP informačný systém

Do informačných technológii investujeme nemalé finančné prostriedky a čas. Len naši makléri pracujú so systémom vyvíjaným už viac ako 6 rokov špeciálne pre našu realitnú kanceláriu, čo nám umožňuje expandovať po celej SR! Neustále ho zdokonaľujeme a vyvíjame podľa požiadaviek maklérov a môžme kľudne povedať, že podľa prieskumu trhu máme najprepracovanejší a najkomplexnejší realitný systém s exportovaním ponúk na iné webové portály, čo pomáha naším maklérom byť o krok vpredu pred konkurenciou :-)Aby naši makléri predávali :-)

Robíme všetko preto, aby naši makléri predávali. Do propagovania našich nehnuteľností na iných realitných portáloch investujeme nemalé finančné prostriedky. Nehnuteľnosti, ktoré pridajú makléri exportujeme na viac ako 200 realitných portáloch. Samozrejme, vrátane platených a najnavštevovanejších. Iba skutočne veľkí dokážu to čo my!Extra bonusy

Naši makléri súťažia vrámci interných súťazí o LED, LCD televízori, GPS navigácie, tlačiarne, fotoaparáty a iné ceny. Top makléri majú každý rok možnosť zúčastniť sa firemnej víkendovej akie.
Navyše, každému nášmu maklérovi prislúcha extra provízia z každého obchodu:

- v prípade, že maklér pôsobí v oblasti, kde nemáme kamennú kanceláriu
- ak maklér prezentuje firmu a zároveň aj seba v danej lokalite reklamou na svojom súkromnom aute, polep automobilu samozrejme platíme my v plnej výške

O nás

HALO reality je profesionálna slovenská realitná spoločnosť, ktorá od roku 2012 vybudovala realitnú sieť so zastúpením v 40 lokalitách na celom území Slovenskej republiky. Celkovo u nás momentálne pracuje vyše 80 spolupracovníkov zaoberajúcich sa predajom nehnuteľností.

Naši spolupracovníci – manažéri pobočiek nepotrebujú si zakladať svoje vlastné spoločnosti, nakoľko striktne odmietame spôsob spolupráce ako franšíza. Sme si vedomí, aké je dnes ťažké podnikať v tejto oblasti, tak aby ste dokázali zabezpečiť celkový chod kancelárie od inzerovania, nájmu, právnych služieb až po daňové povinnosti a odvody.

Malé realitné kancelárie ak pracujú a podnikajú poctivo, nemajú šancu na tak malom slovenskom realitnom trhu uspieť. Nie je možné pri tak malých obratoch v porovnaní s ČR, aby tu fungovalo provízne odmeňovanie maklérom na základe multi level marketingu (MLM). Práve preto sa niektoré veľké zahraničné spoločnosti z nášho trhu stiahli. Vypracovali sme pre našich maklérov taký provízny systém, aby im bolo od začiatku jasné, koľko si u nás môžu zarobiť, pričom sme odmeňovanie nikdy neznižovali a ani nebudeme.

Dovolíme si tvrdiť, že máme najlepší provízny systém odmeňovania v SR a jasne stanovené pravidlá fungovania spoločnosti pre maklérov a vedúcich pobočiek. Je nám až na zaplakanie, čo dokáže naša konkurencia začínajúcim maklérom nasľubovať, ale nakoniec príde len sklamanie, nakoľko dané spoločnosti nemajú na dostatočnú inzerciu.

V realitách nehľadajte fixné platy, ale jediné čo tu funguje je provízny systém odmeňovania na živnosť alebo obchodnú spoločnosť. Preto má každý náš maklér neobmedzené možnosti si u nás zarobiť. Stačí si pozrieť naše aktuality a facebook a každému je hneď jasné, že sme pohodový tím. Dokážeme si vážiť a oceniť prácu každého makléra v našej spoločnosti.

Nechceme byť podpriemerný, chceme byť jednotkou na trhu slovenských realít.

Web realitný maklér

Pozrite si aj našu webovú stránku zameranú na kariéru realitného makléra.

Firemné akcie

Kačacie hody

16. októbra 2016

Ako každý rok, tak aj tento, na kačacích hodoch nemôže kolektív prievidzskej pobočky chýbať.

Celoslovenská víkendová chata Terchová

4. septembra 2016

Opäť sme strávili víkend v Terchovej s našim TOP tímom maklérov. Nechýbali športové aktivity, turistika, jazda na koni a ani pečené prasiatko. Nedostatku bolo asi len spánku :-)

Firemná akcia pobočky Trnava

18. augusta 2016

HALO reality Vieme aj bojovať! Zápas HALO reality a OVB Trnava na paintballovom bojisku sa skončil nerozhodne 5:5, ale srandy sme si užili dostatok :-)

Firemná akcia pobočky Trnava

20. júna 2016

V polovici júna si pobočka Trnava spravila výlet do neďalekých českých Ledníc. Prehliadka okolitých parkov a hlavne Chateau Lednice stáli za to. Odporúčame :-)

Firemná akcia Prievidza

30. mája 2016

HALO realityFiremná akcia pobočky Prievidza, posedenie kolektívu v miestnom parku a samozrejme, že nechýbala ani vynikajúca pizza a strielanie zo vzduchovky a kuše :-)

Grilovačka susedných pobočiek

26. mája 2016

Stretnutie pobočiek Žiar nad Hronom a Banskej Štiavnice na firemnej grilovačke so super kolektívmi. Ďakujeme štiavničanom za pozvanie a akciu :-)

HALO reality už aj pod zemou!

25. mája 2016

Pobočka Banská Bystrica navštívila baňu Prostredná v Hodruši Hámre. Zaujímavú akciu plnú informácií, nezabudnuteľné zážitky spojené s jazdou na našej formulke a fajným obedom sme si naplno užili.

Firemná akcia pobočky Trnava

1. mája 2016

HALO realityFiremná akcia pobočky Trnava: po vyhodnotení mesiaca apríl 2016 trošku zaslúženého relaxu pri bowlingu.

Výlet v aquaparku Tatralandia

30. apríla 2016

Poslednú aprílovú sobotu si pobočka Prievidza za odmenu - pobočka roka 2016 vyrazila na výlet do aquaparku TATRALANDIA a malebnej dedinky VLKANOVÁ. Nechýbala nám dobrá nálada, super počasie a prirodzená zábava, no čo vám budeme hovoriť bolo proste super.

Opekačka kancelárie Bratislava

17. apríla 2016

HALO realityFiremná akcia - opekačka kolegov patriacich pod kanceláriu Bratislava trvala až do neskorých nočných hodín. Tí, ktorí nemohli prísť, mohli banovať :-)

Firemná akcia pobočiek Zvolen a Žiar

14. apríla 2016

HALO realityNaše pobočky medzi sebou spolupracujú, čo je dôkaz aj spoločného posedenia kancelárii Zvolen a Žiar nad Hronom :-)

Firemná akcia Žiar n/Hronom

10. apríla 2016

HALO reality Zábavne doobedie strávila pobočka Žiar nad Hronom v športovo, zábavno, pracovnom naladení. Neplánované akcie sú tie najlepšie!

Celoslovenský seminár jar 2016

4. apríla 2016

Cez víkend sa opäť uskutočnil pri Prievidzi celoslovenský seminár maklérov HALO reality, s účasťou viac ako osemdesiat spolupracovníkov. Maklérom boli predstavené novinky vo firme, prednášky o tom ako byť iný / jedinečný na trhu a nechýbalo ani vyhlásenie najlepších, s odovzdávaním vecných cien. TOP maklérmi za rok 2015 sa stali: 1.Ing Alexandra Bernátová (Prievidza), 2. Ivana Salczerová (Trnava), 3. Ing. Hana Dubovská (B.Bystrica). Ako nováčikovia roka boli vyhlásení: 1. Mgr. Beáta Ninisová (Malacky), 2. Miroslav Jakubkovič (Nitra), 3. Ing. Roman Kolorátek (Žilina). Nechýbalo ani vyhodnotenie najlepších pobočiek, najviac fotiek s klientami a iné súťaže. Gratuľujeme a ďakujeme všetkým za účasť, uvidíme sa opäť na jeseň.

HALO reality HALO reality HALO reality HALO reality HALO reality HALO reality HALO reality

MDŽ v Žiline

8. marca 2016

HALO realityOkresné mestá na Kysuciach vylepšujú medzi sebou spoluprácu :-) Pri príležitosti MDŽ nás kolega zo Žiliny Ing. Roman Kolovrátek prekvapil s gratuláciou a tulipánmi. Ďakujeme!

Wellness večer v Kováčovej

1. februára 2016

HALO realityOdmena pobočke Žiar nad Hronom a okolie za rok 2015 - Holiday park Kováčová s masážou. Za najrýchlejšie zdolanie tobogánu získal cenu Miroslav Čech. Príjemné popoludnie sme ukončili večerou.

Bowling pobočky Prievidza

29. decembra 2015

Ani tento rok nechýbal koncoročný športový výkon pobočky Prievidza. Rozlúčka so starým rokom sa zaobišla bez zranení, čo svedčí o našej dobrej kondičke. Odmenou bola chutná večera.

Vianočný bowling Bratislava

20. decembra 2015

Ani Bratislava nezaostala a rok ukončila vo veľkom. Spoločná večera a I. ročník bowlingového turnaja o putovný pohár v Národnom bowlingovom centre vyhral o jediný bod Róbert Švába, gratulujeme! Po bowlingu nechýbal teplý punč na bratislavských trhoch :-)

Vianočné posedenie Martin

19. decembra 2015

HALO reality Vianočné posedenie maklérov lokality Martin a okolie...

Vianočné posedenie Prievidza

19. decembra 2015

HALO reality Vianočné posedenie maklérov lokality Prievidza a okolie...

Vianočné posedenie Žiar n/Hronom

18. decembra 2015

HALO reality Oficiálne vianočné posedenie pobočky Žiar nad Hronom... neoficiálne pokračovanie v kancelárii :-)

Posedenie v Topoľčanoch

18. decembra 2015

HALO reality Predvianočné posednie maklérov oblasti Topoľčany a okolie.

Vianočné posedenie B.Bystrice

16. decembra 2015

Aj v Banskej Bystrici nemohlo chýbať tento rok vianočné posedenie maklérov pobočky HALO reality.

Firemná akcia Prešov

13. decembra 2015

Vianočné posedenie maklérov pobočky Prešov v staek house Harley´s.

Vianoce aj v Trnave

13. decembra 2015

Mimoriadna predvianočná porada HALO reality kancelárie Trnava spojená s vyhodnotením maklérov za rok 2015 a odmenou za 3. miesto v TOP 5 pobočiek november 2015.

Oslava okrúhlych narodenín

12. decembra 2015

V Žiari nad Hronom sa konala oslava okrúhlych narodenín našej maklérky. Prajeme jej všetko najlepšie!

Firemná akcia Galanty

2. decembra 2015

HALO reality Predvianočné posedenie maklérov pobočky Galanta a okolie spojené s decembrovou poradou.

Firemná akcia Banskej Bystrice

28. novembra 2015

HALO reality Za výnimočný obrat si makléri pobočky Banská Bystrica posedeli pri dobrom jedle vo Fuggerovom dvore.

Firemná akcia Prievidze

14. novembra 2015

HALO reality Za výnimočný obrat sa makléri pobočky Prievidza okúpali a pohostili v kúpeľoch v Bojniciach.

Firemná akcia pobočky Žiar n/Hronom

12. októbra 2015

Pobočka Žiar nad Hronom nemohla chýbať na tradičnom žiarskom jarmoku ani tento rok.

Celoslovenská víkendová chata Terchová

20. septembra 2015

Víkend sme strávili v krásnej Terchovskej prírode s našim TOP tímom maklérov a vedúcich. Ďakujeme všetkým za účasť a super náladu. Nechýbali športové aktivity, výlet a opečené prasiatko. Nedostatku bolo asi len spánku, ale stálo to za to! Tešíme sa na ďalšie akciu.

Firemná akcia pobočky Žiar n/Hronom

13. septembra 2015

HALO realityMakléri pobočky Žiar nad Hronom a Levice spolu strávili príjemné popoludnie i večer na chate neďaleko Žiaru.

Firemná akcia - Praha

23. augusta 2015

Pobočka Prievidza predposledný augustový víkend strávila v Prahe za odmenu ako najlepšia pobočka našej firmy za rok 2014.

Firemná grilovačka v B.Bystrici

17. augusta 2015

V lete nemôže chýbať grilovačka, tentokrát lokality B.Bystrica na neďalekej chate.

Firemná akcia pobočky Skalica

12. júla 2015

Piatkové posedenie maklérov pobočky Skalica a okolie v miestnej pizzerii.

Bowling pobočky Košice

7. júla 2015

HALO reality Cez víkend sa uskutočnila firemná akcia - bowling, pobočky Košice.

Víkendový pobyt v Tatralandii

4. júla 2015

Tento víkend si užili zaslúžilý oddych a relax, naši najlepší makléri za r. 2014 p. Stanislav a p. Kocáková z pobočky Skalica v prekrásnom prostredí Liptova a najmä vodný svet v Tatralandii, pri rôznych vodných masážach a procedúrach. S autom ,,Haloreality" sa dostali až pod penzión Chopok.

Bowling pobočky Prievidza

21. júna 2015

Piatkové poobedie - večer 19.06.2015 pobočka Prievidza strávila príjemným posedením i miernym športom - bowlingom ako kolektív. Gratulujeme víťazom: 1. miesto Martin, 2. miesto Silvia, 3. miesto Tatiana a tešíme sa na ďalšiu firemnú akciu.

Termálne kúpele Malé Bielice

11. júna 2015

HALO reality Na začiatku júna si pobočka Topoľčany zorgnanizovala oddychovo-relaxačný pol deň v termálnych kúpeľoch v Malých Bieliciach. Vo výbornej nálade sme pokračovali na neskorom chutnom obede v reštaurácii v Partizánskom. Každému prišlo vhod takéto odreagovanie a vlialo nám to sily do ďalšej práce.

Firemná akcia na kúpalisku v Kováčovej

5. júna 2015

HOLIDAY - PARK Kováčová sa dňa 04.06.2015 stala oddychovou zónou pre maklérov zo Žiaru nad Hronom. Nechýbala súťaž v rýchlosti spustenia sa na tobogáne /výherný čas bol 5,9 sekundy/ a zašli sme na ľahkú večeru, ako kolektív.

Posedenie v Trnave

4. júna 2015

Firemné posedenie pobočky Trnava po mesačnej porade na chutnej pizzi.

Firemná akcia na kúpalisku v Štúrove

19. mája 2015

Ako každý rok, tak aj tento sme v máji nemohli chýbať na otvorení letnej sezóny na kúpalisku Vadaš v Štúrove, na ktorej sa zúčastnili pobočky Prievidza, Žiar n/Hronom a prišla nás pozrieť aj Trnava.

Firemná akcia Prievidza

4. mája 2015

Pobočka roka 2014 Prievidza, dostala za odmenu oddychový deň v kúpeloch Afrodita - Rajecké Teplice. Nechýbal obed a pozretie najväčšieho dreveného Betlehemu na Slovensku v Rajeckej Lesnej.

Veľkonočná akcia

7. apríla 2015

Pobočka Žiar n. Hronom a Levice strávili spoločné predsviatočné popoludnie a večer spolu na bowlingu.

MDŽ v Banskej Bystrici

9. marca 2015

Kancelária Banská Bystrica oslávila MDŽ ako sa patrí :-)

Slávnostné otvorenie centrály v Bratislave

16. februára 2015

Presne na Valentína sme slávnostne otvorili v Bratislave novú centrálu HALO reality. Pokiaľ sa chcete pridať do pohodového kolektívu, neváhajte nás kontaktovať, radi Vás privítame.

HALO reality HALO reality HALO reality HALO reality

Akcia pobočky Prievidza

7. februára 2015

Pobočka Prievidza strávila piatkové popoludnie v termálnych kúpeloch Bielice... Oddych, kávička a veľa teplej vody... bolo presne to čo sme potrebovali.. ; )

Oslávili sme druhé výročie

6. februára 2015

Oslávili sme 2. roky od otvorenia kancelárie v Žiari nad Hronom. Po mini tortičke sme si dali pizzu a bowling a začíname 3. úspešný rok ; )

Koncoročné posedenie

3. januára 2015

Koncoročné posedenie kolektívu kancelárie Banská Bystrica a okolie.

Vianočné posedenie Čadca

21. decembra 2014

Vianočná porada spojená s posedením kolektívu kancelárie Čadca a okolie.

Vianočné posedenie Prievidza

20. decembra 2014

Príjemné predvianočné posedenie v príjemnej spoločnosti HALO kolektívu Prievidza : )

Vianočné posedenie Žiar n/Hronom

16. decembra 2014

Posedenie v kancelárii pri vetvičke :-) 15.12.2014 lokality Žiar nad Hronom a Levice. Nechýbala štedrovečerná hostina a dobrá nálada... : )

Vianočné posedenie Skalica

13. decembra 2014

Dňa 12.12.2014 sa uskutočnilo vianočné posedenie maklérov pobočky Skalica a Malacky v super ,,Poľovníckej reštaurácii" v Gbeloch.

Wellnessový večer vo Veľkých Karloviciach

9. decembra 2014

Cez víkend sa uskutočnila firemná akcia lokality Čadca v prekrásnom wellness hotely Horal vo Veľkých Karloviciach v ČR.

Koncoročná posedenie Martin

3. decembra 2014

HALO reality V utorok 2.12.2014 sa uskutočnila slávnostná koncoročná porada pobočky Martin v penzióne Gitka, za účasti riaditeľa spoločnosti p. Mäsiar.

Výjazdová porada pobočky Prievidza

1. decembra 2014

Koncom novembra sa konala výjazdová porada pobočky Prievidza v krásnom prostredí dreveníc v lokalite Terchová.

Firemná akcia kancelárie Trnava

28. novembra 2014

Oslava 1.narodenín kancelárie HALO reality v Trnave spojená s príjemným posedením a bowlingom maklérov danej lokality.

HALO realityHALO reality

Firemná akcia kancelárie Žiar n/Hronom

14. novembra 2014

Kačacia hostina, oddych, sauna, bazén, dobrá nálada a na záver pravá horúca belgická čokoláda pre pobočku Žiar nad Hronom. Každý podľa svojej chuti :-)

Firemná akcia kancelárie B.Bystrica

30. októbra 2014

Kolektív maklérov z B. Bystrice na kačacích hodoch... spoločne sme sa najedli a zabavili :-)

Firemná akcia lokality Žiar n/Hronom

13. októbra 2014

Jarmok v Žiari nad Hronom ll. ročník za účasti maklérov zo Žiaru a Levíc. Spoločne sa najedli, napili, porozprávali, zabavili, pobehali celý jarmok a okrajovo aj pracovali (odvážne ženy skúsili aj kolotoč).

HALO realityHALO reality

Firemná akcia lokality Prievidza, Martin

20. septembra 2014

Firemná jesenná akcia vo Vodnom svete lokalít Prievidza a Martin. Skúsili sme si golf, chytanie pstruhov a nechýbala ani ochutnávka rakov. O rok musíme zopakovať.

HALO realityHALO reality HALO realityHALO reality

Firemná akcia Prievidza

27. júna 2014

Minulý týždeň sa uskutočnila aj golfová akcia lokality Prievidza. Po napínavom golfovom turnaji nechýbalo malé občerstvenie :-)

HALO realityHALO reality

Firemná akcia B.Bystrica

24. júna 2014

Minulý týždeň sa uskutočnila firemná akcia lokality Banská Bystrica. Makléri strávili príjemný júnový víkend na chate na Táloch. Varenie guláša a grilovanie si spestrili turistikou na golfové ihrisko, niektorí s výšlapom na Chopok a kúpaním vo wellness hoteli Bystrá.

HALO realityHALO reality

Firemná akcia Žiaru nad Hronom

23. júna 2014

Minulý týždeň sa uskutočnila firemná akcia lokality Žiar nad Hronom a Levice. Makléri si zahrali golf, okúpali a nakoniec aj vysaunovali :-)

HALO realityHALO reality

Firemná akcia v Štúrove

20. mája 2014

Pre naších maklérov z Prievidze a Žiaru nad Hronom sme zorganizovali víkendový pobyt na kúpalisku Vadaš v Štúrove.

HALO reality HALO reality

Firemná akcia Banskej Bystrice

2. mája 2014

Bowlingový večer maklérov realitnej kancelárie B.Bystrice.

HALO realityHALO reality

Firemná akcia maklérov

11. marca 2014

Firemná akcia maklérov pobočiek Žiar n/Hronom, Levice - bowlingový turnaj.

Vyhodnotenie roka 2013 - odovzdávanie cien

9. februára 2014

Začiatkom februára boli pozvaní najlepší makléri na slávnostné posedenie spojené s vyhodnotením a odovzdávaním cien za rok 2013. Najúspešnejším predajcom sa stala Ing. Alexandra Bernátova (PD), na druhom mieste skončila Ing. Hana Dubovská (BB). Skokanmi roka sa stali Miroslav Lesnik (HE) a Elene Klobušická (BB). Najlepšou pobočkou sa stal kolektív z Prievidze. Gratuľujeme!

Ukončenie roka - Prievidza

29. decembra 2013

Na záver roka športový deň kancelárie Prievidza, na ktorom nechýbal bowling, biliard, šípky, stolný futbal a veľa zábavy.

Firemná akcia maklérov v Humennom

23. decembra 2013

V piatok 20.12.2013 sa uskutočnila firemná akcia maklérov pobočky Humenné, spojená s návštevou vianočných trhov.

Firemná akcia kancelárie Prievidza

22. decembra 2013

Pred víkendom sme zorganizovali firemnú akciu maklérov Prievidza priamo na námestí pod vianočným stromčekom. Nechýbal punč a dobrá nálada...

Firemná akcia kancelárie B.Bystrica

21. decembra 2013

Týždeň pred Vianocami sa uskutočnila na vianočných trhoch firemná akcia maklérov B.Bystrica a Zvolen.

Mikuláš v Žiari n/Hronom

9. decembra 2013

Pobočka Žiar nad Hronom, Levice oslavovala Mikuláša i narodeniny maklérov... Začali sme poradou a skončili oslavou :-)

Mikuláš na pobočke v Skalici

7. decembra 2013

V piatok zavítal Mikuláš do kancelárie našej pobočky v Skalici :-)

Firemná akcia bowling v Žiari nad Hronom

26. novembra 2013

Koncom novembra sa uskutočnila firemná akcia - Bowling, za účasti maklérov pobočky Žiar nad Hronom.

HALO realityHALO reality

Firemná akcia kačacina Prievidza

9. novembra 2013

Začiatkom novembra sa uskutočnila firemná akcia - Kačacina kancelárie Prievidza, za dosiahnutý obrat v mesiaci október 2013.

HALO realityHALO reality

Firemná akcia na Šachtičkách

8. novembra 2013

Začiatkom novembra sa uskutočnila firemná guláš párty kancelárii Banská Bystrica a Zvolen na chate v Šachtičkách.

HALO realityHALO reality

Posedenie maklérov Žiar n/Hronom

7. novembra 2013

Posedenie maklérov Žiar n/Hronom pri príležitosti vyhodnotenie kancelárie medzi TOP na Slovensku a najlepšieho makléra mesiaca. S pokračovaním na žiarskom jarmoku...

Firemná akcia kancelárie Prievidza

25. júla 2013

Firemná akcia pre maklérov kancelárie Prievidza aj s ich rodinami v Aquaparku Bešeňová.

Letná firemná akcia kancelárie Senica

15. júla 2013

Letná firemná akcia výstupu maklérov na brestoveckú rozhľadňu kancelárie v Senici.

Firemná akcia kancelárie Prievidza

1. júla 2013

Na začiatku prázdnin sme zorganizovali za top obrat kancelárie Prievidza firemnú akciu pre maklérov aj s ich rodinami v Aquaparku v Dunajskej Strede.

Oslava 50-ky na pobočke v Topoľčanoch

27. júna 2013

Cez víkend sme boli pozvaní na oslavu 50-tich rokov Adriana Kuníka z Topoľčian. Nechýbal guláš, grilovanie a dobrá zábava, za čo mu ďakujeme a prajeme všetko len to najlepšie.

Celoslovenská firemná akcia v Štúrove

20. mája 2013

Pre naších TOP maklérov sme zorganizovali víkendový pobyt na kúpalisku Vadaš v Štúrove. Okrem kúpania nechýbala gril párty prípadne návšteva baziliky v Ostrihome. Ďakujeme všetkým zúčasteným!

HALO reality HALO reality HALO reality HALO reality

Firemná akcia kancelárie Prievidza

8. apríla 2013

Začiatkom apríla sme usporiadali pre maklérov z kancelárie Prievidza športový večer. Nechýbalo meranie síl v biliarde, bowlingu, šípkach, či zápasy v stolnom futbale.

HALO reality HALO reality

Bowling 2012

28. decembra 2012

Medzi sviatkami sme usporiadali bowling 2012 pre maklérov z kancelárie Prievidza. Po bowlingu sme sa premiestnili na výborný tatarák do Bojníc. Ďakujeme všetkým za účasť!

HALO reality HALO reality

Vianočné posedenie v Bratislave

27. decembra 2012

Pred sviatkami sa uskutočnilo vianočné posedenie maklérov Bratislava v ich kancelárii, kde nemohli chýbať napečené domáce koláče.

HALO reality HALO reality

Vianočné posedenie v Banskej Bystrici

18. decembra 2012

HALO realityPred sviatkami sa uskutočnilo vianočné posedenie maklérov B.Bystrica.

Vianočný večierok 2012

17. decembra 2012

Koncom roka 2012 usporiadalo HALO reality pre vedúcich a TOP maklérov Vianočný večierok v Prievidzi, na ktorom samozrejme nemohlo chýbať aj celoročného vyhodnotenie. Okrem toho, že všetci pozvaní makléri dostali malé darčeky, tak boli odovzdané ceny pre najlepšiu pobočku - Prievidza, TOP rezervačka - Danica Bittarová (tlačiareň), maklér 4.štvrťroka - Ing. Hana Dubovská (GPS navigácia), skokan roka - Katarína Ilovičová (digitálny fotoaparát), maklér roka 2012 - Jozef Stanislav (notebook). Nechýbali ani tipovacie súťaže, kvíz a súťaž vo varení palaciniek. Ďakujeme všetkým za účasť, tešíme sa o rok!

HALO reality HALO reality HALO reality HALO reality HALO reality HALO reality

Husacina v Bystrici

20. novembra 2012

Koncom novembra sa uskutočnila firemná akcia maklérov B.Bystrice - husacie hody 2012. Ide o našu poslednú husaciu akciu tohto roka :-) Tešíme sa na CELOSLOVENSKÝ VIANOČNÝ VEČIEROK 2012!

HALO reality HALO reality

Husacina v Prievidzi

5. novembra 2012

Začiatkom novembra sa uskutočnila firemná akcia maklérov Prievidze - husacie hody 2012. K husacine nechýbali lokše a dezert na záver. Tešíme sa na najbližšiu firemnú akciu :-)

HALO reality HALO reality

HALO reality s kačicou

28. októbra 2012

V polovici októbra sa na ranči v Bojnej uskutočnila firemná akcia maklérov pobočky Topoľčany, Piešťany. Nemohla na stole chýbať kačacina a dobré vínko :-)

HALO reality HALO reality

Firemná akcia lokality Prievidza

24. septembra 2012

V polovici septembra sme zorganizovali firemnú akciu lokality Prievidza na chate v Čiernom Balogu. Nechýbala grilovačka, výlet v skanzeme, či večerná zábava, ku ktorej sa v sobotu pripojila aj pobočka Banská Bystrica.

HALO reality HALO reality HALO reality HALO reality HALO reality HALO reality

Firemná akcia pobočky Skalica

14. septembra 2012

V prvej polovici septembra sa v miestnom lodnom prístave uskutočnila akcia maklérov pobočky Skalica. Ďakujeme vedúcemu za zorganizovanie a maklérom za účasť. Tešíme sa na ďaľšiu :-)

HALO reality HALO reality HALO reality HALO reality

Firemná akcia pobočky Martin

12. septembra 2012

Začiatkom mesiaca september sa v bowling centre uskutočnila firemná akcia maklérov pobočky Martin. Pokiaľ sa chcete pridať do nášho tímu maklérov, kontaktujte nás, radi vás privítame :-)

HALO reality HALO reality HALO reality HALO reality

Firemná akcia pobočky Prievidza

17. júla 2012

V mesiaci júl sme pripravili pre maklérov a ich rodinných príslušníkov gril párty pobočky Prievidza. Pokiaľ máte záujem sa pridať do nášho tímu maklérov, neváhajte nás kontaktovať, tešíme sa na vás :-)

HALO realityHALO reality HALO realityHALO reality

Firemná akcia pobočky Prievidza

23. júna 2012

V mesiaci jún sme pripravili za výborné výsledky firemnú akciu pobočky Prievidza na termálnom kúpalisku v Malých Bieliciach.

HALO realityHALO reality

Firemná akcia Štúrovo 2012

21. mája 2012

Firemná akcia pre TOP 15 maklérov HALO reality - Štúrovo 2012 s ubytovaním priamo na kúpalisku Vadaš, s gril párty, návštevou Ostrihomu a navyše aj s fandením hokejistov na MS vo Fínsku 2012 sa naozaj vydarila. Ďakujeme všetkým zúčasteným! Pokiaľ chcete už najbližšiu firemnú akciu zažiť s nami, neváhajte a pridajte sa do nášho tímu maklérov. Viac v sekcii kariéra realitného makléra :-)

HALO realityHALO realityHALO realityHALO realityHALO realityHALO reality

Výstup na Kľak

8. mája 2012

Pre naších maklérov z Prievidze sme počas voľného utorka usporiadali firemnú akciu výstup na Kľak. Ďakujeme všetkým zúčastneným, tešíme sa na Štúrovo :-)

HALO realityHALO reality

V zmysle zákona Zák. č.122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov uvedených v životopise a motivačnom liste a iných prílohách súvisiacich s hľadaním práce iba spoločnosti HALO reality, s r. o. Som si vedomý/á, že informácie, ktoré poskytujem týkajúce sa aj zobrazenia fotografie, patria do Osobitnej kategórie osobných údajov. Čestne vyhlasujem, že všetky uvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie údajov je dobrovoľné na základe vlastného rozhodnutia. Tieto údaje môžu byť spracované výlučne pre účely nájdenia vhodného zamestnanca/spolupracovníka a pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie. Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 3 rokov, ktorý je možné kedykoľvek písomne odvolať do lehoty 30 dní.