Kariéra - realitný maklér

 • Bezplatné školenia, semináreMichal Józsa, manažér kancelárie Galanta

  HALO reality si zakladá na vzdelaní každého spolupracovníka. Pravidelné semináre a online školenia niekoľkokrát ročne a úplne zadarmo pre všetkých svojich spolupracovníkov.

 • Služby a profesionalitaIng. Katarína Paršová, manažérka Bratislava

  Vedeli ste, že vďaka profesionalite a systému fungovania máme od klientov už viac ako 1000 pozitívnych recenzií? Aj to je dôvod, prečo som v HALO reality.

 • Inzercia na prvom miesteMichal Jediný, manažér Dunajská Streda

  Nehnuteľnosti svojích klientov mám inzerované na viac ako 200 inzertných weboch (vrátane platených), veď chcem predávať a bez inzercie to nejde. Toto dokáže len veľká realitná kancelária.

 • Žiadne poplatky ani licencieMiloš Silný, manažér Trnava

  HALO reality nie je franšíza. Neplatím žiadne vstupné, ročné poplatky za licencie, či pravidelné školenia. Moje jediné náklady sú telefón, cestovné a ako manažér, nájom kancelárie.

 • Žiadne predajné limity, ani sedenie v kanceláriáchRoman Pavlíček, maklér a školiteľ Prievidza

  Pre mňa je dôležitá maximálna voľnosť, žiadne povinné sedenie v kanceláriách, reporty, hlásenia a podobne. Prácu makléra robím popri inej práci.

 • Jedinečný informačný systémMgr. Marián Hlavna, PhDr., manažér Liptovský Mikuláš

  Informačný systém vyvíjaný špeciálne pre nás viac ako 9 rokov, ktorý je neustále vylepšovaný aj podľa mojích požiadaviek! Poznáte kanceláriu, kde je to možné? Dajte vedieť :-)

 • Provízia bez zavádzania aj s bonusomMartina Makovinská, manažérka Žiar n/Hronom

  HALO reality je fér. Nestane sa vám, že vám pred výpočtom vašej provízie odrátajú náklady na kanceláriu, kolky, právnika a iné poplatky. Navyše, mám vyššiu províziu z každého obchodu aj za to, že mám firemnú reklamu na aute.

 • Súkromná inzercia z celej SR v našom systémeDušan Požgay, maklér Bratislava

  Už nehľadám, obvolávam. Súkromnú realitnú inzerciu mám automaticky v našom systéme zo všetkých najnavštevovanejších webových stránok a to podľa lokality v ktorej pôsobím. Ušetrený čas môžem využiť oveľa užitočnejšie.

Že ste to nikdy predtým nerobili? Nevadí!
Kto povedal, že musíte robiť celý život to, čo doteraz.

Niečo o práci v HALO:

 • 95% našich spolupracovníkov prácu realitného makléra nikdy predtým nerobilo. Vďaka nám sa naučili, ako sa stať profesionálnymi predajcami nehnuteľností.
 • máme svoj školiaci program - Realitná akadémia HALO reality, ktorý je presne šitý na mieru tak začínajúcim maklérom, ako aj tým, ktorí v realitách pracujú dlhší čas. Je založený na dlhoročných skúsenostiach našich maklérov.
 • manažéri pobočiek majú odborné skúsenosti so sprostredkovaním nehnuteľností a veľmi radi vám pomôžu pri naštartovaní kariéry. Naučíme vás to aj v prípade, že pracujete úplne v inej profesii.
 • makléri dokážu predávať len ak im zabezpečíme dostatočnú reklamu. Inzerujeme na viac ako 200 realitných weboch. Zabezpečujeme našim maklérom najväčšiu marketingovú podporu na Slovensku.
 • najlepší makléri si môžu postupne otvoriť pobočku a riadiť si svoj tím maklérov.
 • žiadny maklér našej spoločnosti neplatí poplatky za kancelárie, právne služby, inzerciu, firemné akcie, poplatky spojené s katastrom, prístup do firemného systému, školenia a semináre.

Svoju kariéru si buduj v HALO reality.
Najlepší odmeňovací systém v realitách na Slovensku 50 až 72% z každej provízie zobchodovanej cez našu spoločnosť a žiadne skryté mesačné poplatky.

Pre koho pozícia realitný maklér je vhodná:

 • ste podnikavý, komunikatívny, máte reprezentatívne vystupovanie na verejnosti, ste časovo flexibilný, cieľavedomý, ctižiadostivý, ochotný neustále sa vzdelávať a učiť sa nové veci, empatický ku svojím klientom, zodpovedný, chápete silu reklamy a marketingu a chcete aby sa vám práca stala osobným koníčkom.
 • vaším cieľom je zabezpečiť si ročný príjem 40.000 EUR a viac a ste si vedomý, že ako zamestnanec to nikdy nedokážete.
 • ste časovo neobmedzený. Pevná pracovná doba Vám nikdy nevyhovovala.
 • máte svoju pracovnú sebadisciplínu a viete, že nepotrebujete nikoho, aby vás do práce neustále naháňal a tlačil.

U nás žiadne vysedávanie v kancelárii a možnosť práce aj popri zamestnaní, materskej...
Všetko vás naučíme v našej Akadémii HALO reality.

Kariéra u nás

Požadujeme:

 • minimálne stredoškolské vzdelanie s maturitou, čistý register trestov, komunikatívnosť, základy práce s PC, fotoaparát, dostatok voľného času.

Ponúkame:

 • nadštandardné ohodnotenie bez zavádzania a skrytých odpočtov
 • až 50% z odmeny z vybavenej hypotéky klientovi cez nášho partnera
 • iba u nás jedinečná možnosť zarábať aj za obhliadky nehnuteľností
 • firemný školiaci program, pravidelné mesačné vyplácanie, žiadna pevná pracovná doba
 • kariérny rast s možnosťou vybudovania vlastnej pobočky. Kariéra vo firme s množstvom firemných akcií, v dobrom kolektíve, v pohodovej atmosfére (u nás si všetci tykáme).
 • firemné auto - na mesiac s plnou nádržou (pre makléra mesiaca)
 • 20-30% zľava na mobilný paušál pre seba aj celú rodinu až u dvoch mobilných operátorov
 • a iné bonusy

Pôsobisko:

 • všetky obce Slovenska

Kde všade nás môžete alebo ste mohli vidieť alebo počuť

HALO reality si zakladá na prepracovanom marketingu a medzi realitnými kanceláriami patrí medzi najväčších zadávateľov reklamy v médiách.

HALO reality v číslach

20 našich kancelárií
54 zastúp. v okresoch
100 maklérov
1142 nehnuteľností
5000+ obchodov

TOP informačný systém

Do informačných technológii investujeme nemalé finančné prostriedky a čas. Len naši makléri pracujú so systémom vyvíjaným od roku 2008 len pre našu realitnú kanceláriu. Neustále ho zdokonaľujeme a vyvíjame podľa požiadaviek maklérov a vďaka nemu sme vždy krok pred konkurenciou :-)

Aby naši makléri predávali

Robíme všetko preto, aby naši makléri predávali. Do propagovania našich nehnuteľností na iných realitných portáloch vkladáme značné finančné prostriedky. Nehnuteľnosti, ktoré pridajú makléri exportujeme na viac ako 200 realitných portáloch. Samozrejme, vrátane platených a najnavštevovanejších.

Iba u nás zarábate aj za obhliadky

Že obhliadky nehnuteľností musíte robiť zadarmo? Omyl, u nás môžete zarábať aj na nich. Stačí na to jediný klik v našom systéme a za jedinú obhliadku môžete zarobiť stovky eur.

Extra bonusy

Naši makléri súťažia v rámci interných súťaží o mobily, tablety a iné ceny. Top makléri majú každý rok možnosť zúčastniť sa firemnej víkendovej akcie. Navyše, každému nášmu maklérovi prislúcha extra provízia z každého obchodu:

 • za dohodený kontakt klientov, ktorí potrebujú hypotéku (najvyššia odmena za tip na realitnom trhu)
 • v prípade, že maklér pôsobí v oblasti, kde nemáme kamennú kanceláriu
 • ak maklér prezentuje firmu a zároveň aj seba v danej lokalite reklamou na svojom súkromnom aute, polep automobilu samozrejme platíme my v plnej výške
 • iba u nás môžete zarábať aj za obhliadku nehnuteľnosti a to až stovky eur
 • finančná odmena za každý napísaný článok v našej poradni

Realitná akadémia HALO reality

Ako jedna z mála realitných spoločností máme svoj školiaci program - Realitnú akadémiu HALO reality. Naše dlhoročné skúsenosti z praxe posúvame ďalej tak, aby naši realitní makléri vedeli čo najlepšie poradiť budúcim aj terajším klientom. Školenie pozostáva z viacerých častí a je rozložené na viac stupňov a najnovšie zahŕňa aj vlastné pravidelné online webináre cez internet. Viac informácii o realitnej akadémii.

O danej pozícii si môžete viac prečítať aj na našom špecializovanom webe REALITNÝ MAKLÉR.

Aktuálne voľné pozície realitný maklér:

súhlasím so spracovaním osobných údajov
(informácie o súhlase)

Pred odoslaním musíte súhlasiť so spracovaním osobných údajov.

O nás

HALO reality je profesionálna slovenská realitná spoločnosť, ktorá od roku 2012 vybudovala realitnú sieť so zastúpením vo viac ako 50 okresoch a celkovo náš tím tvorí okolo 100 spolupracovníkov.

Naši manažéri pobočiek si nepotrebujú zakladať svoje vlastné spoločnosti, nakoľko striktne odmietame spôsob spolupráce ako franšíza. Sme si vedomí, aké je dnes ťažké podnikať v tejto oblasti, tak aby ste dokázali zabezpečiť celkový chod kancelárie od inzerovania, nájmu, právnych služieb až po daňové povinnosti a odvody.

Nájsť optimálny model financovania nie je ľahké, nakoľko musí byť zabezpečená dostatočná inzercia, chod kancelárií a motivujúce ohodnotenie spolupracovníkov - pričom všetky tri veci majú najvyššiu prioritu. Z dlhoročnej praxe sme preto vypracovali pre našich spolupracovníkov taký provízny systém, aby im bolo od začiatku jasné, koľko si u nás môžu zarobiť.

V realitách nie sú možné fixné platy, ale jediné čo tu funguje je provízny systém odmeňovania na živnosť alebo obchodnú spoločnosť. Preto má každý náš maklér neobmedzené možnosti si u nás zarobiť. Stačí si pozrieť naše aktuality a facebook a každému je hneď jasné, že sme pohodový tím. Dokážeme si vážiť a oceniť prácu každého makléra v našej spoločnosti.

Nechceme byť priemerní, chceme byť jednotkou na trhu slovenských realít.

Tím maklérov HALO reality

Toto sme my

U nás to žije! Toľko noviniek, firemných a marketingových aktivít nenájdete v žiadnej inej realitnej kancelárii.

VŠETKY HALO NOVINKY


HALO reality FLOTILA

HALO reality je profesionálna realitná kancelária. Autá s logom HALO reality môžete stretnúť už na celom Slovensku. Aktuálne je takto obrendovaných až 23 automobilov :-) a stále pribúdajú ďalšie.


HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Vaše súkromie je prvoradé

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že vás táto hláška otravuje a vy súhlasíte s prednastavenými cookies, kliknite na Súhlasím (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia