Overená nehnuteľnosť

Bezpečná kúpa s profesionálmi v realitách

Predaj, dvojizbový byt Žiar nad Hronom, etapa pri plavárni - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

TOP ponuka Iba u nás 3D OBHLIADKA VIDEO OBHLIADKA
93 000 €

Ponúkame na predaj väčší dva a pol izbový byt v spodnej časti etapy v meste Žiar nad Hronom.
Byt s výmerou 66 m² sa nachádza na 3. podlaží zo 4, orientovaný je na východ a západ.

DISPOZÍCIA:

Z väčšej chodby sa vchádza do ostatných miestností bytu ( kuchyne, kúpeľne s WC, obývačky, izby a ďalšej miestnosti s oknom, ktorá sa dá využívať ako ďalšia izba, pracovňa, komora, prípadne šatník. Žiadna izba nie je priechodná.

STAV NEHNUTEĽNOSTI:

rekonštruovaný byt s novou elektroinštaláciou, prerobenou kuchynskou linkou a murovanou a zväčšenou kúpeľňou s WC.

BYTOVÝ DOM:

zateplený panelový bytový dom

VÝHODY:

veľmi dobré dispozičné riešenie bytu s možnosťou využitia 3. miestnosti na izbu, čím by vznikol plnohodnotný trojizbový byt, nízke náklady na bývanie

MESAČNÉ NÁKLADY:

135€/1 osobu

LOKALITA:

výborná lokalita priamo oproti plavárni s uzavretým dvorom

NÁZOR MAKLÉRA:

ak hľadáte prerobený veľký byt v lukratívnej lokalite s nízkymi nákladmi tu ste na dobrej adrese

vyhľadávaná lokalita
tichá lokalita
zateplená
izieb
66 m²
osobné
3/4
západ-východ
áno
áno
panelová

Ing. Viera Šebeňová

Realitný maklér Žiar nad Hronom

0903... ZOBRAZIŤ KONTAKT 0903 667 191 vierasebenova[at]haloreality.sk
Sme overenou realitnou kanceláriou a súčasťou Združenia realitných kancelárii Slovenska
Najlepšia hypotéka

Potrebujete hypotéku? Nenechávajte to na vašu banku, či známeho, môžte ušetriť aj tisíce eur. Získajte tú najlepšiu bez zbytočného behania. Pozrite si sekciu Najlepšia hypotéka - porovnanie bánk a dozviete sa, na čo si dávať pri výbere hypotéky pozor a prečo si zvoliť hypotéku práve cez nášho partnera. A navyše, nemusíte byť ani nás klient, stačí vyplniť nezáväzne hypotekárny formulár.
* výpočet má len informatívny charakter, splátka pri 80% hypotéke.

Rezervácia nehnuteľnosti

Za účelom bezpečnosti našich klientov sú všetky platby poukazované výhradne bezhotovostne na účet v Tatra banke: SK5411000000002923872666, TATRSKBX. HALO reality ani naši spolupracovníci nikdy neberú a nemôžu brať peniaze v hotovosti. Na účet HALO reality sa posiela len záloha za nehnuteľnosť, nie celá kúpna cena. V prípade, ak ste poskytli finančné prostriedky hotovostne alebo na iný účet, je pravdepodobné, že ste boli podvedení a pre istotu nás ihneď kontaktujte.

Obhliadka a aktuálny stav

Makléri HALO reality požadujú z dôvodu bezpečnosti predávajúcich v Žiari nad Hronom podpísať dokument o návšteve danej nehnuteľnosti.

HALO reality negarantuje dostupnosť danej nehnuteľnosti v Žiari nad Hronom, nakoľko momentálne môže prebiehať proces rezervácie. V prípade záujmu o nehnuteľnosť vám preveríme aktuálny stav a náš maklér vás bude kontaktovať.

Práva k inzerovanej nehnuteľnosti

Inzerovaná nehnuteľnosť nie je záväznou ponukou na uzavretie zmluvy. Majiteľ nehnuteľnosti má právo voľby kupúceho/nájomcu podľa vlastného uváženia a svojich podmienok. Uvedená cena nie je záväzná a môže sa meniť od podmienok majiteľa nehnuteľnosti a dohodou s kupujúcim. Uvedené rozmery a plochy sú orientačné a môžu sa mierne líšiť od skutočného stavu. Fotky, videá, 3D prezentácie, pôdorysy a popis nehnuteľnosti sú autorským právom HALO reality, s.r.o. a nie je povolené ich kopírovať a to za žiadnych okolností.

Aby naši makléri predávali aj v Žiari nad Hronom

Robíme všetko preto, aby naši makléri predávali vaše nehnuteľnosti čo najrýchlejšie. Nehnuteľnosti, ktoré máme v našej ponuke inzerujeme na skoro 200 realitných portáloch, samozrejme, vrátane platených a najnavštevovanejších. V prípade predaja/prenájmu vašej nehnuteľnosti nás neváhajte kontaktovať nezáväzne cez formulár Predaj nehnuteľnosti v Žiari nad Hronom.

35000
zazmluvnených klientov
4791
recenzií od klientov
62915
doteraz v ponuke
110
maklérov po Slovensku
64553 vierasebenova[at]haloreality.sk 93000
O túto nehnuteľnosť je mimoriadny záujem.
NAJLEPŠIA HYPOTÉKA
BEZPLATNE PRE VÁS

K vašej novej nehnuteľnosti aj hypotéka na mieru a bezplatne. Kontaktujte nás a ušetrite si čas a starosti. Navyše overíme všetky banky a nájdeme vám tú najlepšiu, čím môžete počas splácania ušetriť až tisíce eur. A to všetky nezáväzne.

%

 

1526 €/mesačne

CHCEM NAJLEPŠIU HYPOTÉKU (NEZÁVÄZNE)
MOJI SPOKOJNÍ KLIENTI
 • Pani Ing. Šebeňová sme nadmieru spokojný s jej prístupom. Budeme aj ďalej odporúčať jej služby. Henrieta Čiliaková
 • S prácou pani Šebeňovej sme aj so sestrou veľmi spokojné, je vždy a so všetkým nápomocná, v problematike realít je veľmi zdatná, ochotne rieši vzniknuté problémy a zodpovedne pristupuje k práci, výsledkom čoho je aj úspešný predaj pozemku. Ďakujeme pekne. Mališová a Reptová
 • Spokojnosť! ďakujem.
 • Výborná spolupráca a komunikácia, ochota, poradenstvo. Daša K.
 • Sme velmi spokojni s profesionalnym pristupom pri predaji nasej nehnutelnosti. L.B.
 • Veĺká vďaka p. Šebenovej, za predaj môjho bytu v Starej Kremničke. Tiež ďakujem za príjemné vystupovanie a ústretovosť. I. Orságová
 • Chceme poďakovať a vyjadriť spokojnosť s maklérkou pani Vierou Šebeňovou, vďaka ktorej sa nám podarilo predať už druhý pozemok v Dolnej Ždani. Pani Šebeňová nám pomohla pri vybavovaní potrebných záležitostí nakoľko žijeme so sestrou v Bratislave a úspešne a profesionálne dotiahla predaj až do konca. Odporúčame jej služby aj kvôli jej dlhoročným skúsenostiam v realitnej oblasti.Dagmar Mališová
 • Velmi sme boli spokojni s pracou p.Sebenovej. Mila, promtna a ludska. Vybavila, aj co sa zdalo uz nemozne. Dakujeme za spolupracu a odporucim dalej.Zuzana Sausova
 • S prácou p. Šebeňovej som maximálne spokojný. Ústretová, milá, ochotná. Profesionálny prístup. Ďakujeme, Jozef a Alica Č.
 • S prácou pani Šebeňovej sme boli veľmi spokojní - príjemný, ústretový prístup a hladký priebeh predaja. Ľubomíra
 • Spoľahlivá a profesionálna spolupráca.
 • Spokojnost, profesionalny servis. Takto si predstavujem sluzby.S.T.
REALITNÝ MAKLÉR Žiar nad Hronom
35000
zazmluvnených klientov
4791
recenzií od klientov
62915
doteraz v ponuke
110
maklérov po Slovensku
HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Táto stránka používa súbory cookies

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že súhlasíte s prednastavenými nastaveniami, kliknite na SÚHLASÍM (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia