Predaj, dvojizbový byt Košice Západ - Terasa, Luník I - NOVOSTAVBA

dvojizbový byt - predaj KE - Západ - Terasa
TOP ponuka Iba u nás
Popis nehnuteľnosti:

Ponúkame na predaj mezonetový apartmánový byt v Košiciach na Luníku I, blízko OC Galéria. Byt je v osobnom vlastníctve, prízemná časť má výmeru 60 m² a mezonet má výmeru 25 m². Byt sa nachádza na druhom nadzemnom podlaží s orientáciou na sever. V suteréne bude v dohľadnej dobe zriadený bazén so saunou určený pre obyvateľov budovy. V prípade kúpy bytu na firmu je možný odpočet DPH. Byt sa predáva v stave holobytu, fotky sú vizualizácia. V blízkosti je všetka občianska vybavenosť, odporúčam!

Ing. Štefan Páll

I speak EnglishЯ говорю на русскомJęzyka polskiego

0911... ZOBRAZIŤ CELÝ KONTAKT stefanpall[at]haloreality.sk 0911 750 107

Rezervácia nehnuteľnosti:

Za účelom bezpečnosti našich klientov sú všetky platby poukazované výhradne bezhotovostne na účet v Tatra banke: SK5411000000002923872666, TATRSKBX. HALO reality ani naši spolupracovníci nikdy neberú a nemôžu brať peniaze v hotovosti. Na účet HALO reality sa posiela len záloha za nehnuteľnosť, nie celá kúpna cena!

V prípade, ak ste poskytli finančné prostriedky hotovostne alebo na iný účet, je pravdepodobné, že ste boli podvedený a pre istotu nás ihneď kontaktujte.

Obhliadka a aktuálny stav:

Makléri HALO reality požadujú z dôvodu bezpečnosti predávajúcich podpísať dokument o návšteve danej nehnuteľnosti.

HALO reality negarantuje dostupnosť nehnuteľností, nakoľko momentálne môže prebiehať proces rezervácie. V prípade záujmu o nehnuteľnosť vám preveríme aktuálny stav a náš maklér vás bude kontaktovať.

54203 stefanpall[at]haloreality.sk 203000
203 000 €
KE-54203VYTLAČIŤ NEHNUTEĽNOSŤ
2
G
85 m²
osobné
novostavba
2
sever
HYPOKALKULAČKA
%
1526 €
Chcem najlepšiu hypotéku (nezáväzne)
MOJI SPOKOJNÍ KLIENTI:

Príjemný človek na jednotku.

Profesionálny prístup zo strany Ing. Štefana Pálla. Spokojnosť, vrele odporúčam.

Super maklér, profesionálny a ľudský prístup.

Som veľmi spokojná s realitným maklérom p. Ing. Štefan Páll. Vybavil veľa klientov na obhliadkach aj bez mojej prítomnosti, reklamu vypracoval na jednotku. Ďakujem za vybavenie všetkého a veľmi mi uše...

Ochota a skvelý profesionálny prístup.Ďakujem. Odporúčam.

Maximálna spokojnosť. Veľmi príjemný a ústretový pán, všetko išlo ako po masle.

MÔJ PROFIL
HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Vaše súkromie je prvoradé

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že vás táto hláška otravuje a vy súhlasíte s prednastavenými cookies, kliknite na Súhlasím (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia