Predaj, rodinný dom Vlachovo

rodinný dom - predaj Vlachovo
TOP ponuka Iba u nás
Popis nehnuteľnosti:

Ponúkame na predaj rodinný dom v obci Vlachovo. Dom je čiastočne zrekonštruovaný. Nové vchodové dvere, dlažba, omietky, nový prívod elektriny, nové elektrické rozvody v dome, rozvody vody a odpadu. Rodinný dom pozostáva z 2 veľkých obytných miestností, jednej predsiene a jednej kúpeľne. Kúpeľňa je v štádiu rekonštrukcie. Celá predná časť je podpivničená. V pivnici je pripravené potrubie na odpad a vodovod, nutné je dobudovanie septyku. Nehnuteľnost je vhodná na celoročné bývanie pre menšiu rodinu alebo aj ako chata. Za domom sa nachádza veľká spoločná záhrada, plus menšia časť pozemku, ktorá patrí ešte samostatne k domu. Obec Vlachovo je vzdialená do mesta Dobšiná 7 kilometrov a do okresného mesta Rožňava je vzdialená 19 kilometrov. V obci je obchod, pohostinstvo.

Ing. Zoltán Kecső

Azt mondják a magyarI speak English

0910... ZOBRAZIŤ CELÝ KONTAKT zoltankecso[at]haloreality.sk 0910 393 227

Rezervácia nehnuteľnosti:

Za účelom bezpečnosti našich klientov sú všetky platby poukazované výhradne bezhotovostne na účet v Tatra banke: SK5411000000002923872666, TATRSKBX. HALO reality ani naši spolupracovníci nikdy neberú a nemôžu brať peniaze v hotovosti. Na účet HALO reality sa posiela len záloha za nehnuteľnosť, nie celá kúpna cena!

V prípade, ak ste poskytli finančné prostriedky hotovostne alebo na iný účet, je pravdepodobné, že ste boli podvedený a pre istotu nás ihneď kontaktujte.

Obhliadka a aktuálny stav:

Makléri HALO reality požadujú z dôvodu bezpečnosti predávajúcich podpísať dokument o návšteve danej nehnuteľnosti.

HALO reality negarantuje dostupnosť nehnuteľností, nakoľko momentálne môže prebiehať proces rezervácie. V prípade záujmu o nehnuteľnosť vám preveríme aktuálny stav a náš maklér vás bude kontaktovať.

52700 zoltankecso[at]haloreality.sk 14490
14 490 €
RV-52700VYTLAČIŤ NEHNUTEĽNOSŤ
G
76 m²
70 m²
70 m²
147 m²
čiastočná rekonštrukcia
len v hotovosti
10x14.5
voda, elektrina, plyn
HYPOKALKULAČKA
%
1526 €
Chcem najlepšiu hypotéku (nezáväzne)
MOJI SPOKOJNÍ KLIENTI:

Som velmi spokojny z jeho pristupom, a jednanim. Ku svojej praci pristupuje profesionalne, zodpovedne, dodrzuje dohodnute terminy.

Sme veľmi spokojní s prácou makléra. D&H

Milý, komunikatívny a ochotný mladý profesionál. Spolupráca bez výhrad a za nás ako predávajúcich maximálna spokojnosť.

Som veľmi spokojná s profesionálnym prístupom pána Zoltána. Odporúčam spoluprácu s ním.

Veľmi zlatý a šikovný maklér, ústretový, vždy rýchlo odpovedal na naše otázky, rýchlo riešil naše problémy, určite ho odporúčam.

S maklérom som bol spokojný. Obchod prebehol rýchlo a bez problémov. Odporúčam využiť jeho služby.

MÔJ PROFIL
HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU