Prenájom, trojizbový byt Trnava, Koniarekova

trojizbový byt - prenájom Trnava
TOP ponuka Iba u nás
Popis nehnuteľnosti:

Ponúkame na prenájom 3 izbový byt na Koniarekovej ul. v Trnave. Byt sa nachádza na 2/12 poschodí bytového domu s vlastným parkoviskom. Úžitková výmera 80m². Dispozícia: vstupná chodba, komora, obývacia izba, kuchyňa a jedáleň s východom na loggiu, 2x spálňa, kúpelňa so sprchovým kútom a 2x samostné WC. Byt sa prenajíma s kompletným zariadením a vybavením (chladnička, TV, pračka). V každej spálni 3x posteľ + sedacia súrava v obývacej izbe. K bytu patrí pivnica a vlastné parkovacie miesto v uzatvorenom parkovisku. Ubytovanie vhodné pre skupiny pracovníkov, firmy, prípadne pracovnú agentúru, optimálny počet 4-6 osôb. Cena prenájmu vrátane energií a WIFI je podľa počtu ubytovaných 680-800€/mesačne (pri plnej obsadenosti 130€/osoba). Pri podpise zmluvy platba 1-mesačného nájomného a depozitu.

Miloš Silný

0918... ZOBRAZIŤ CELÝ KONTAKT milossilny[at]haloreality.sk 0918 530 509

Rezervácia nehnuteľnosti:

Za účelom bezpečnosti našich klientov sú všetky platby poukazované výhradne bezhotovostne na účet v Tatra banke: SK5411000000002923872666, TATRSKBX. HALO reality ani naši spolupracovníci nikdy neberú a nemôžu brať peniaze v hotovosti. Na účet HALO reality sa posiela len záloha za nehnuteľnosť, nie celá kúpna cena!

V prípade, ak ste poskytli finančné prostriedky hotovostne alebo na iný účet, je pravdepodobné, že ste boli podvedený a pre istotu nás ihneď kontaktujte.

Obhliadka a aktuálny stav:

Makléri HALO reality požadujú z dôvodu bezpečnosti predávajúcich podpísať dokument o návšteve danej nehnuteľnosti.

HALO reality negarantuje dostupnosť nehnuteľností, nakoľko momentálne môže prebiehať proces rezervácie. V prípade záujmu o nehnuteľnosť vám preveríme aktuálny stav a náš maklér vás bude kontaktovať.

53681 milossilny[at]haloreality.sk 680
680 €/mesiac
TT-53681VYTLAČIŤ NEHNUTEĽNOSŤ
A
80 m²
osobné
čiastočná rekonštrukcia
len v hotovosti
2/12
MOJI SPOKOJNÍ KLIENTI:

Pan Silný je profesionálny makler pre ktoreho je čestnosť, ustretovosť, ľudský prístup samozrejmosťou! Boli sme s ním nadmierne spokojní pri predaji domu! Prajeme mu ešte dalšie úspechy! V.V.

Promptnosť, ústretovosť to sa len tak v dnešnej dobe nevidí, nemal som dobré skúsenosti s RK tento pán ma ale vyviedol z omylu som rad že moju záležitosť riešil práve on...

Spokojnosť odporúčam.

Maximálna spokojnosť, p.Silný vychádzal v ústrety mojim časovým požiadavkám, prijemne vystupovanie, ochota pomôcť.

Výborný a príjemný prístup. Ďakujeme, Tomáš

Milý, šikovný...oslovím ho aj nabudúce ak budem potrebovať...

MÔJ PROFIL
HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU