Predaj, rodinný dom Topoľníky - NOVOSTAVBA

rodinný dom - predaj Topoľníky
TOP ponuka Iba u nás
Popis nehnuteľnosti:

Ponúkame na predaj novostavbu rodinného domu postavenú na pozemku s výmerou 464 m² v obci Topoľníky, okres Dunajská Streda. Zastavaná plocha domu je 109 m², úžitková plocha je 84 m², obytná plocha je 59 m², garáž 25 m² a terasa 29,5 m².

Nehnuteľnosť je v stave ŠTANDARD.
Rodinný dom bol postavený v roku 2019 z pálenej tehly 30 cm a zateplený 15 cm polystyrénom a je napojený na obecnú vodu, elektrinu, plyn a odpad je vedený do žumpy, ale je možnosť napojiť sa na obecnú kanalizáciu.

Dom pozostáva zo vstupnej chodby, dvoch miestností, kuchyne spojenej s obývačkou a možnosťou vstupu na terasu, kúpeľne, samostatnej toalety a technickej miestnosti s práčovňou.
Ďalej nájdeme predprípravu na alarm, internet/TV satelit v každej izbe aj na terase, vonkajšie elektrické hliníkové žalúzie, plastové dvere a okná 3-sklo, garážová brána s elektrickým pohonom. Garáž pre jedno auto.
Kúrenie zabezpečuje plynový kotol priamo do radiátorov a je možnosť napojenia aj krbu v obývačke.
Optický kábel od Telekom-u zabezpečuje spoľahlivý zdroj internetu/TV.

Obec Topoľníky leží 15 km od okresného mesta Dunajská Streda. Poskytuje základnú občiansku vybavenosť (obchod, pošta, MŠ s VJM a ZŠ) a kompletnú občiansku vybavenosť nájdeme v okresnom meste Dunajská Streda alebo vo Veľkom Mederi, ktoré je tiež vzdialené 15 km.
V obci sa nachádza autobusová zastávka, ktorá zabezpečuje spojenie s Dunajskou Stredou a Bratislavou, vlaková zastávka sa nachádza 4 km smerom na Dolný Štál, kde je aj autobusová zastávka. Ďalej tu nájdeme viaceré športy (futbal, basketbal, hádzaná, stolný tenis) a aj rôzne aktivity ako napr. tanečné kluby, hudobnú kapelu, divadlo.
V okolí sa nachádza Termálne kúpalisko Topoľníky v krásnom prostredí pri ramene Malého Dunaja a patrí k vyhľadávaným miestam Žitného ostrova, známy Dolnobarský rybník, Thermalpark DS, Thermal Corvinus Veľký Meder.

Predajná cena je konečná, zahŕňa kompletné služby realitnej kancelárie HALO reality spojené s bezpečným prevodom nehnuteľnosti.
Maklér odporúča prehliadku.

Mgr. Štefan Szikela

Azt mondják a magyar

0917... ZOBRAZIŤ CELÝ KONTAKT stefanszikela[at]haloreality.sk 0917 255 056

Rezervácia nehnuteľnosti:

Za účelom bezpečnosti našich klientov sú všetky platby poukazované výhradne bezhotovostne na účet v Tatra banke: SK5411000000002923872666, TATRSKBX. HALO reality ani naši spolupracovníci nikdy neberú a nemôžu brať peniaze v hotovosti. Na účet HALO reality sa posiela len záloha za nehnuteľnosť, nie celá kúpna cena!

V prípade, ak ste poskytli finančné prostriedky hotovostne alebo na iný účet, je pravdepodobné, že ste boli podvedený a pre istotu nás ihneď kontaktujte.

Obhliadka a aktuálny stav:

Makléri HALO reality požadujú z dôvodu bezpečnosti predávajúcich podpísať dokument o návšteve danej nehnuteľnosti.

HALO reality negarantuje dostupnosť nehnuteľností, nakoľko momentálne môže prebiehať proces rezervácie. V prípade záujmu o nehnuteľnosť vám preveríme aktuálny stav a náš maklér vás bude kontaktovať.

53072 stefanszikela[at]haloreality.sk 136490
136 490 €
DS-53072VYTLAČIŤ NEHNUTEĽNOSŤ
A
141 m²
109 m²
59 m²
464 m²
novostavba
v hotovosti alebo hypotékou
21 x 22
plyn, elektrina, obecná voda, žumpa + kanalizácia
HYPOKALKULAČKA
%
1526 €
Chcem najlepšiu hypotéku (nezáväzne)
MOJI SPOKOJNÍ KLIENTI:

Veľká spokojnosť. N.G.

Top pristup, 100 percentna profesionalita.

Maximálna spokojnosť, šikovný, ochotný, príjemný.

Chceme sa veľmi pekne poďakovať realitnému maklérovi za pomoc pri predaji našej nehnuteľnosti. Aj napriek zložitej situácii kvôli koronavírusu boli jeho služby...

Od prvního kontaktu byl pan Szikela velmi vstřícný, každou moji otázku zodpověděl hned a nebo jakmile věděl odpověď ihned mne kontaktoval. Vždy hned a zodpovědně...

Predávali sme už 2 nehnutelnosti, ale s takou profesionalitou sme sa u druhých maklérov nestretli.

MÔJ PROFIL
HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU