Overená nehnuteľnosť

Bezpečná kúpa s profesionálmi v realitách

Predaj, trojizbový byt Spišská Nová Ves, Západ - ZNÍŽENÁ CENA

TOP ponuka Iba u nás 3D OBHLIADKA VIDEO OBHLIADKA
99 900 €
118 000 €
18 100€MEGA ZNÍŽENIE O

Ponúkame na predaj trojizbový byt s loggiou a zariadením v osobnom vlastníctve. Byt sa nachádza na Hutníckej ulici v Spišskej Novej Vsi.

Podlahová plocha bytu je 76 m² spolu s loggiou. Nachádza sa v nezateplenom panelovom obytnom dome s dvomi výťahmi (osobný a nákladný) na 3/13 p. K bytu prináleží spoluvlastnícky podiel na spoločných častiach a spoločných zariadeniach domu, na príslušenstve v podiele 172/10000.

Pozostáva z troch obytných miestností (obývacej izby, jednej detskej izby a spálne so vstavanou skriňou) a príslušenstva, ktoré tvorí: vstupná predsieň, kúpeľňa s vaňou, WC a priestranná kuchyňa s prístupom na loggiu.
Byt sa predáva čiastočne zariadený (podľa dohody).

STAV BYTU:
- orientácia: západ a sever,
- čiastočne zrekonštruovaný,
- elektroinštalácia: menená v jadre,
- okná: plastové (r. 1998),
- vchodové dvere: bezpečnostné,
- podlahy: plávajúce podlahy, dlažba,
- vstavaná skriňa v spálni.

STAV BYTOVÉHO DOMU:
- konštrukcia: panelová,
- úprava spoločných priestorov.
Energetický certifikát nebol vytvorený.

MESAČNÉ ZÁLOHOVÉ PLATBY/5 osôb do 200,--€:
- správca BD 140,--€ vrátane FO,
- elektrina 40,--€
- plyn 5,--€
- optický kábel: Rupkki, T-com, UPC

VÝHODY:
- parkovanie pri obytnom dome,
- detské ihrisko blízko obytného domu,
- nachádza sa priamo pri základnej škole,
- v blízkom okolí sa nachádza Lidl a Coop jednota.

Ak Vás ponuka zaujala, neváhajte ma kontaktovať. Veľmi rada Vás bližšie oboznámim s nehnuteľnosťou na našej spoločnej obhliadke.

tichá lokalita
bezproblémové parkovanie
izieb
76 m²
osobné
3/13
západ
áno
áno
áno
áno
panelová

Bc. Dagmar Hájeková

Realitný maklér Spišská Nová Ves, Levoča

0905... ZOBRAZIŤ KONTAKT 0905 389 280 dagmarhajekova[at]haloreality.sk
Sme overenou realitnou kanceláriou a súčasťou Združenia realitných kancelárii Slovenska
Najlepšia hypotéka

Potrebujete hypotéku? Nenechávajte to na vašu banku, či známeho, môžte ušetriť aj tisíce eur. Získajte tú najlepšiu bez zbytočného behania. Pozrite si sekciu Najlepšia hypotéka - porovnanie bánk a dozviete sa, na čo si dávať pri výbere hypotéky pozor a prečo si zvoliť hypotéku práve cez nášho partnera. A navyše, nemusíte byť ani nás klient, stačí vyplniť nezáväzne hypotekárny formulár.
* výpočet má len informatívny charakter, splátka pri 80% hypotéke.

Rezervácia nehnuteľnosti

Za účelom bezpečnosti našich klientov sú všetky platby poukazované výhradne bezhotovostne na účet v Tatra banke: SK5411000000002923872666, TATRSKBX. HALO reality ani naši spolupracovníci nikdy neberú a nemôžu brať peniaze v hotovosti. Na účet HALO reality sa posiela len záloha za nehnuteľnosť, nie celá kúpna cena!

V prípade, ak ste poskytli finančné prostriedky hotovostne alebo na iný účet, je pravdepodobné, že ste boli podvedený a pre istotu nás ihneď kontaktujte.

Obhliadka a aktuálny stav

Makléri HALO reality požadujú z dôvodu bezpečnosti predávajúcich podpísať dokument o návšteve danej nehnuteľnosti.

HALO reality negarantuje dostupnosť nehnuteľností, nakoľko momentálne môže prebiehať proces rezervácie. V prípade záujmu o nehnuteľnosť vám preveríme aktuálny stav a náš maklér vás bude kontaktovať.

Práva k inzerovanej nehnuteľnosti

Inzerovaná nehnuteľnosť nie je záväznou ponukou na uzavretie zmluvy. Majiteľ nehnuteľnosti má právo voľby kupúceho/nájomcu podľa vlastného uváženia a svojich podmienok. Uvedená cena nie je záväzná a môže sa meniť od podmienok majiteľa nehnuteľnosti a dohodou s kupujúcim. Fotky, videá, 3D prezentácie, pôdorysy a popis nehnuteľnosti sú autorským právom HALO reality, s.r.o. a nie je povolené ich kopírovať a to za žiadnych okolností.

Aby naši makléri predávali

Robíme všetko preto, aby naši makléri predávali vaše nehnuteľnosti čo najrýchlejšie. Nehnuteľnosti, ktoré máme v našej ponuke inzerujeme na približne 200 realitných portáloch, samozrejme, vrátane platených a najnavštevovanejších. V prípade predaja/prenájmu vašej nehnuteľnosti nás neváhajte kontaktovať nezáväzne cez formulár Predaj nehnuteľnosti.

25000
klientov so zmluvou
4327
recenzií od klientov
60298
doteraz v ponuke
90
maklérov po Slovensku
62144 dagmarhajekova[at]haloreality.sk 99900
O túto nehnuteľnosť je mimoriadny záujem.
NAJLEPŠIA HYPOTÉKA
BEZPLATNE PRE VÁS

K vašej novej nehnuteľnosti aj hypotéka na mieru a bezplatne. Kontaktujte nás a ušetrite si čas a starosti. Navyše overíme všetky banky a nájdeme vám tú najlepšiu, čím môžete počas splácania ušetriť až tisíce eur. A to všetky nezáväzne.

%

 

1526 €/mesačne

CHCEM NAJLEPŠIU HYPOTÉKU (NEZÁVÄZNE)
MOJI SPOKOJNÍ KLIENTI
 • Spokojní kupujúci a predávajuci z odovzdávania trojizbového bytu v okrese Spišská Nová Ves, obchod zastrešovala Bc. Dagmar Hájeková.

 • Spokojní predávajúci a kupujúci pri odovzdávania bytu v okrese Kežmarok, obchod zastrešovala manažérka pobočky Bc. Dagmar Hájeková.

 • Úžasný, ľudský a milý prístup pani Hájekovej ma utvrdil v tom, že som si vybrala na spoluprácu tu správnu realitnú kanceláriu Okrem toho vysoko profesionálny prístup, zrozumiteľne vysvetleny priebeh spolupráce. Mam naozaj veľmi dobrý pocit z nášho prvého stretnutia. Zdenka Hovancová
 • Ďakujeme za doterajšie služby, veľká spokojnosť.
 • Profesionálny prístup, výborná komunikácia, maximálna spokojnosť. Roman K.
 • Chcem vyjadriť spokojnosť so zabezpečením kúpy nehnuteľnosti. Kupoval som prvýkrát, mal som nejakú predstavu, ako funguje realitný maklér, ale pani Hájeková ma dostala do kolien. Detailne mi zodpovedala na všetky otázky a pri hľadaní a kúpe nehnuteľnosti som nepociťoval žiadnu starosť, či váhanie. Bol som v komfortnej zóne, všetko zabezpečila do najmenšieho detailu. Naozaj maximálna spokojnosť.Adam Č.
 • Spokojná predávajúca a kupujúci pri odovzdávaní trojizbového bytu v Spišskej Novej Vsi, obchod zastrešovala Bc. Dagmar Hájeková.

 • Vysoká profesionalita,odbornosť, promtnosť, ústretovosť, ľudskosť, ochota v ktorúkoľvek hodinu, hodnotím veľmi pozitivne. Eva Pipasová
 • Spokojní kupujúci a predávajuci z odovzdávania trojizbového bytu v Krompachoch, obchod zastrešovala Bc. Dagmar Hájeková.

 • Spokojní klienti (kupujúci a predávajuci) z odovzdávania dvojizbového bytu v Spišskej Novej Vsi, obchod zastrešovala manažérka pobočky Bc. Dagmar Hájeková.

 • Výborná skúsenosť s touto realitnou kanceláriou, konkrétne s pani Hájekovou. Veľmi oceňujem jej profesionálny a zároveň ľudský prístup, zmysel pre detail, promptné jednanie a dôslednosť. JT
 • Vysoká profesionalita, ústretovosť, ľudskosť, za každých okolností vždy ochota riešiť každú situáciu. Pani Hájeková žije svojou prácou, ktorá sa odzrkadľuje v jej veľmi pozitívnom prístupe ku klientom a dáva im istotu, že o všetko je postarané bez najmenších pochybnosti. Preto sme ju oslovili už po tretí krát pri predaji našich nehnuteľnosti. Hodnotím na 100 percent a ďakujem veľmi pekne za spoluprácu.Eva Pipasova
PROFIL MAKLÉRA Bc. Dagmar Hájeková
25000
klientov so zmluvou
4327
recenzií od klientov
60298
doteraz v ponuke
90
maklérov po Slovensku
HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Táto stránka používa súbory cookies

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že súhlasíte s prednastavenými nastaveniami, kliknite na SÚHLASÍM (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia