Rodinný dom v nádhernom prostredí

Predaj, rodinný dom Šaštín - Stráže, Šaštín

rodinný dom - predaj Šaštín - Stráže
TOP ponuka Iba u nás
Popis nehnuteľnosti:

VÝHODNÁ CENA!!! ( MOŽNOSŤ KÚPIŤ NA ÚVER) Ponúkame na predaj zaujímavý, dvojgeneračný, 7 - izbový rodinný domček, v nádhernom prostredí rekreačnej oblasti Gazárka, ktorý Vás prekvapí svojou atmosférou v blízkosti lesa, vody, kde Vás ráno prebudí štebot vtáčikov a čerstvý vzduch. Domček má možnosť využitia na celoročné bývanie aj pre väčšiu rodinu, ale aj ako chalúpka, kde si môžete pozvať svojich známych, prípadne využiť na prenájom pre viac rodín.

Nachádza sa na upravenom, oplotenom pozemku s dvomi vlastnými studňami, mestská voda, žumpa, záhrada s ovocnými stromami má 647 m². V zadnej časti pri lese je altánok s možnosťou príjemného posedenia a grilovania.

Dom je postavený na betónovej základovej doske, má sedlovú strechu so škridlou, materiál tehla/kváder, čiastočne zrekonštruovaný. Novšia časť je zateplená, má plastové okná, staršia časť je pôvodnom stave. Vykurovanie je ústredné, na tuhé palivo s radiátormi + elektrické.

Dispozične je riešený pre širšie využitie, má tri samostatné vchody, každý má svoj elektromer (+ 380V). Na prízemí v staršej časti je pekná kuchynka s izbičkou, ktorá sa dá využiť ako letná kuchyňa, kde môžete zavárať, čistiť huby, ryby a podobne. Druhá časť prízemia má chodbičku, tri izby, kuchyňu, kúpeľňu, samostatné WC, kotolňu a na poschodí nájdeme tri izby, kuchynský kútik a sprchu s WC. Pri dome je garáž, šopka, sklad a dostatok miesta na parkovanie. Predáva sa so zariadením a kúpou je voľný, s možnosťou sa ihneď nasťahovať.

Mesto Šaštín – Stráže sa nachádza v blízkosti českých a rakúskych hraníc, 18km od Senice, 33 km od Malaciek a 70km od Bratislavy. Má kompletnú občiansku vybavenosť, obchody, zdravotné stredisko, školy a autobus, vlak. V rekreačnej oblasti Gazárka, ktorá je obklopená lesmi sú jazerá s možnosťou kúpania, rybolovu, hubárčenie turistiky, cykloturistiky, v blízkosti sú tenisové kurty, detské ihrisko a národná kultúrna pamiatka bazilika.

Na záver už len volajte, píšte a dohodnite si obhliadku.

Otília Gazárková

0910... ZOBRAZIŤ CELÝ KONTAKT otiliagazarkova[at]haloreality.sk 0910 189 620

Rezervácia nehnuteľnosti:

Za účelom bezpečnosti našich klientov sú všetky platby poukazované výhradne bezhotovostne na účet v Tatra banke: SK5411000000002923872666, TATRSKBX. HALO reality ani naši spolupracovníci nikdy neberú a nemôžu brať peniaze v hotovosti. Na účet HALO reality sa posiela len záloha za nehnuteľnosť, nie celá kúpna cena!

V prípade, ak ste poskytli finančné prostriedky hotovostne alebo na iný účet, je pravdepodobné, že ste boli podvedený a pre istotu nás ihneď kontaktujte.

Obhliadka a aktuálny stav:

Makléri HALO reality požadujú z dôvodu bezpečnosti predávajúcich podpísať dokument o návšteve danej nehnuteľnosti.

HALO reality negarantuje dostupnosť nehnuteľností, nakoľko momentálne môže prebiehať proces rezervácie. V prípade záujmu o nehnuteľnosť vám preveríme aktuálny stav a náš maklér vás bude kontaktovať.

58083 otiliagazarkova[at]haloreality.sk 104990
HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Vaše súkromie je prvoradé

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že vás táto hláška otravuje a vy súhlasíte s prednastavenými cookies, kliknite na Súhlasím (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia