Ideálna voľba pre jednotlivcov, páry či ako investícia.

OVERENÁ NEHNUTEĽNOSŤ

Predaj, dvojizbový byt Šamorín - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

TOP ponuka Iba u nás 3D OBHLIADKA VIDEO OBHLIADKA

Exkluzívne ponúkame na predaj dvojizbový byt s výmerou 54 m² s lodžiou 1,3 m² na Čilistovskej ulici v Šamoríne, okres Dunajská Streda.

Hľadáte bývanie v pokojnej časti Šamorína s kompletnou občianskou vybavenosťou, výbornou dostupnosťou a komfortom bývania? Potom by ste si nemali nechať ujsť túto ponuku.

DISPOZÍCIA:


- vstupná chodba,
- obývačka s klimatizáciou ťa ochladí aj v najhorúcejších dňoch,
- samostatná spálňa pre tiché noci,
- kuchyňa s výstupom na zasklenú lodžiu,
- kúpeľňa so sprchou a samostatná toaleta,
- vykurovanie aj teplá voda sú centrálne – žiadne starosti.

Byt je orientovaný na severo-východ.
Nachádza sa na 5. poschodí zrekonštruovaného bytového domu. Výťah vás síce privezie na medziposchodie, no vďaka tomu máte pokoj a žiadny hluk z chodby priamo pred dverami.
Výhodou toho, že je na najvyššom poschodí je, že si užijete viac súkromia a pokoj od susedov nad vami.
K bytu prislúcha aj pivnica.

STAV NEHNUTEĽNOSTI:


Byt prešiel čiastočnou rekonštrukciou, ktorá zahŕňa vylepšenia interiéru, pričom celý bytový dom bol tiež modernizovaný – nové stúpačky, vstupné vchodové dvere, zrekonštruované schodisko, strecha, vestibul aj výťah.

LOKALITA:


Jedným slovom: Pohodlná.
Byt sa nachádza v pokojnej a vyhľadávanej časti Šamorína, ktorá spája výbornú dostupnosť s príjemným bývaním mimo rušného centra.

V pešej dostupnosti nájdete potraviny, školy, škôlky, lekárne aj zdravotné stredisko.
Len pár minút chôdze vás delí od centra mesta, kde máte po ruke kompletnú občiansku vybavenosť – obchody, služby, reštaurácie aj kaviarne.
Výborné dopravné napojenie – autom ste rýchlo na R7 a za 15 minút v Bratislave. Zastávka regionálnych autobusov je neďaleko tiež v pešej dostupnosti.

Okolie ponúka aj množstvo zelene – ideálne na prechádzky, šport alebo venčenie psov. Neďaleko sa nachádza rekreačná zóna Čilistov, hrádza na cyklistiku či korčule a športový areál X-Bionic® Sphere.

Parkovanie je možné pri bytovom dome a v blízkom okolí, bez väčších problémov aj počas večerných hodín.

3D prehliadku ako aj Video prezentáciu si môžete pozrieť na mojej webovej stránke:
www.haloreality.sk/szikela

Predajná cena zahŕňa kompletné služby realitnej kancelárie HALO reality spojené s
bezpečným prevodom nehnuteľnosti.

"Ideálna voľba pre jednotlivcov, páry či ako investícia."
zateplená
izieb
54 m²
osobné
5/5
východ-sever
áno
áno
áno
áno
áno
1990
panelová

Mgr. Štefan Szikela

Realitný maklér Dunajská Streda

0917... ZOBRAZIŤ KONTAKT 0917 255 056 stefanszikela[at]haloreality.sk
Sme overenou realitnou kanceláriou a súčasťou Združenia realitných kancelárii Slovenska
Rezervácia nehnuteľnosti

Za účelom bezpečnosti našich klientov sú všetky platby poukazované výhradne bezhotovostne na účet v Tatra banke: SK5411000000002923872666, TATRSKBX. HALO reality ani naši spolupracovníci nikdy neberú a nemôžu brať peniaze v hotovosti. Na účet HALO reality sa posiela len záloha za nehnuteľnosť, nie celá kúpna cena. V prípade, ak ste poskytli finančné prostriedky hotovostne alebo na iný účet, je pravdepodobné, že ste boli podvedení a pre istotu nás ihneď kontaktujte.

Obhliadka a aktuálny stav

Makléri HALO reality požadujú z dôvodu bezpečnosti predávajúcich v Dunajskej Strede podpísať dokument o návšteve danej nehnuteľnosti.

HALO reality negarantuje dostupnosť danej nehnuteľnosti v Dunajskej Strede, nakoľko momentálne môže prebiehať proces rezervácie. V prípade záujmu o nehnuteľnosť vám preveríme aktuálny stav a náš maklér vás bude kontaktovať.

Práva k inzerovanej nehnuteľnosti

Inzerovaná nehnuteľnosť nie je záväznou ponukou na uzavretie zmluvy. Majiteľ nehnuteľnosti má právo voľby kupúceho/nájomcu podľa vlastného uváženia a svojich podmienok. Uvedená cena nie je záväzná a môže sa meniť od podmienok majiteľa nehnuteľnosti a dohodou s kupujúcim. Uvedené rozmery a plochy sú orientačné a môžu sa mierne líšiť od skutočného stavu. Fotky, videá, 3D prezentácie, pôdorysy a popis nehnuteľnosti sú autorským právom HALO reality, s.r.o. a nie je povolené ich kopírovať a to za žiadnych okolností.

Aby naši makléri predávali aj v Dunajskej Strede

Robíme všetko preto, aby naši makléri predávali vaše nehnuteľnosti čo najrýchlejšie. Nehnuteľnosti, ktoré máme v našej ponuke inzerujeme na skoro 200 realitných portáloch, samozrejme, vrátane platených a najnavštevovanejších. V prípade predaja/prenájmu vašej nehnuteľnosti nás neváhajte kontaktovať nezáväzne cez formulár Predaj nehnuteľnosti v Dunajskej Strede.

35000
zazmluvnených klientov
5449
recenzií od klientov
66957
doteraz v ponuke
110
maklérov po Slovensku
70284 stefanszikela[at]haloreality.sk 149990
O túto nehnuteľnosť je mimoriadny záujem.
POTREBUJETE HYPOTÉKU?

Vypočítajte si, aká bude približná mesačná splátka hypotéky pri danej výške úroku.

%

 

1526 €/mesačne

MOJI SPOKOJNÍ KLIENTI
  • Spokojní klienti pri odovzdávaní kľúčov od trojizbového bytu v okrese Dunajská Streda, na fotke s realitným maklérom Mgr. Štefanom Szikelom.

  • Chcela by som sa veľmi pekne poďakovať Mgr.Stefanovi Szikelovi, môjmu realitnemu maklerovi za jeho profesionálne služby naozaj na vysokej úrovni,flexibilnost, ústretovosť, milú komunikáciu, dochvíľnosť, permanentné informovanie o jednotlivých krokoch pri predaji nehnuteľnosti, veľmi, veľmi ďakujem,som nadmieru spokojná a môžem iba vrelo odporúčať ďalej, prajem mu veľa úspechov v jeho profesionálnom i súkromnom živote a prajem veľa spokojných klientov.S pozdravom Lívia Nagyová.
  • Milý, dokonalé vystupovanie. Spokojnosť nadovšetko. Ďakujem.
  • Spokojní kupujúci a predávajúci trojizbového bytu v okrese Dunajská Streda, na fotke s realitným maklérom Mgr. Štefanom Szikelom.

  • Spokojní klienti pri odovzdávaní trojizbového bytu v Dunajskej Strede, na fotke s realitným maklérom Mgr. Štefanom Szikelom.

  • Spokojní kupujúci a predávajúci pri preberaní rodinného domu v okrese Dunajská Streda, na fotke s realitným maklérom Mgr. Štefanom Szikelom.

  • Spokojní predávajúci a kupujúci pri odovzdávaní trojizbového bytu v Senci, na fotke s realitným maklérom Mgr. Štefanom Szikelom.

  • Spokojní predávajúci a kupujúci po podpise zmlúv od rodinného domu v okrese Dunajská Streda, na fotke s realitným maklérom Mgr. Štefanom Szikelom.

  • Profesionalita, ústretovosť a maximálna ochota vyhovieť. JR
  • Spokojní kupujúci pri preberaní kľúčov od svojho nového bytu v okrese Galanta, na fotke s realitným maklérom Mgr. Štefanom Szikelom.

  • Spokojní predávajúci a kupujúci pri odovzdávaní dvojizbového bytu v Bratislave, na fotke s realitným maklérom Mgr. Štefanom Szikelom.

  • Ďakujeme pánu Szikelovi za sprostredkovanie predaja domu. Boli sme veľmi spokojní s jeho profesionálnym prístupom a milou komunikáciou. Bol veľmi ochotný vo všetkých oblastiach, ktoré sme potrebovali riešiť.Jana K.
REALITNÝ MAKLÉR Dunajská Streda
35000
zazmluvnených klientov
5449
recenzií od klientov
66957
doteraz v ponuke
110
maklérov po Slovensku
HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Táto stránka používa súbory cookies

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že súhlasíte s prednastavenými nastaveniami, kliknite na SÚHLASÍM (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia