"Veľký 3 izbový byt na sídlisku Rybárpole v Ružomberku."

OVERENÁ NEHNUTEĽNOSŤ

Predaj, trojizbový byt Ružomberok, Rybárpole - ZNÍŽENÁ CENA

TOP ponuka Iba u nás 3D OBHLIADKA VIDEO OBHLIADKA
99 990 €
123 990 €
24 000€MEGA ZNÍŽENIE O

Ponúkame na predaj 3-izbový veľkometrážny byt bez balkónu na sídlisku Rybárpole v Ružomberku. Byt o rozlohe 100 m² sa nachádza na prízemí dvojposchodového tehlového domu. Byt sa predáva komplet zariadený, má vlastné kúrenie a disponuje 1 pivnicou v suteréne bytového domu.

DISPOZÍCIA:

Byt má praktickú dispozíciu, pozostáva z troch veľkých priestranných a nepriechodných izieb. Obývacia izba je prepojená s jedálňou. Kuchyňa je samostatná. Kúpeľňa a WC sú samostatné a murované. Vlastné plynové kúrenie.

STAV NEHNUTEĽNOSTI:

V byte prebehla čiastočná rekonštrukcia. Boli vymenené okná za plastové v izbách. Plávajúce podlahy a dlažba. Vymurované jadro.

BYTOVÝ DOM:

Bytový dom je v pôvodnom stave.

VÝHODY:

- priestranný byt
- bezproblémové parkovanie
- pokojná lokalita
- nemocnica v tesnej blízkosti
- WC a kúpeľňa zvlášť
- vlastné kúrenie

LOKALITA:

Sídlisko Rybárpole sa nachádza v Ružomberku. Táto lokalita sa nachádza na severovýchodnom okraji mesta, v blízkosti železničnej trate a rieky Váh. Okolie ulice je charakteristické kombináciou starších bytových domov

NÁZOR MAKLÉRA:

Byt je priestranný a výborne orientovaný. Rekonštrukcia je síce staršia ale veľmi zachovalá. Byt sa predáva zariadený, takže je možné ho hneď po kúpe prenajímať. Parkovanie v blízkosti domu je bezproblémové. Túto ponuku vrelo odporúčam každému.

PRÍĎTE NA OBHLIADKU

Páči sa Vám tento byt? Príďte sa naň pozrieť. Je to jednoduché. Máte tri možnosti, ako na to. Zavolajte mi na číslo +421 907 434 500, napíšte mi SMS, alebo pošlite mail - lukaspripko@haloreality.sk

Osobne Vám ho ukážem a zodpoviem na otázky, ktoré Vám môžu uľahčiť proces v rozhodnutí, ako môže do budúcna Vaše nové bývanie vyzerať.

""Veľký 3 izbový byt na sídlisku Rybárpole v Ružomberku.""
bezproblémové parkovanie
izieb
trieda
100 m²
osobné
0/2
juh-sever
áno
áno
áno
tehlová

Anna Jambrichová

0908... ZOBRAZIŤ KONTAKT 0908 931 038
Sme overenou realitnou kanceláriou a súčasťou Združenia realitných kancelárii Slovenska
Rezervácia nehnuteľnosti

Za účelom bezpečnosti našich klientov sú všetky platby poukazované výhradne bezhotovostne na účet v Tatra banke: SK5411000000002923872666, TATRSKBX. HALO reality ani naši spolupracovníci nikdy neberú a nemôžu brať peniaze v hotovosti. Na účet HALO reality sa posiela len záloha za nehnuteľnosť, nie celá kúpna cena. V prípade, ak ste poskytli finančné prostriedky hotovostne alebo na iný účet, je pravdepodobné, že ste boli podvedení a pre istotu nás ihneď kontaktujte.

Obhliadka a aktuálny stav

Makléri HALO reality požadujú z dôvodu bezpečnosti predávajúcich v Ružomberku podpísať dokument o návšteve danej nehnuteľnosti.

HALO reality negarantuje dostupnosť danej nehnuteľnosti v Ružomberku, nakoľko momentálne môže prebiehať proces rezervácie. V prípade záujmu o nehnuteľnosť vám preveríme aktuálny stav a náš maklér vás bude kontaktovať.

Práva k inzerovanej nehnuteľnosti

Inzerovaná nehnuteľnosť nie je záväznou ponukou na uzavretie zmluvy. Majiteľ nehnuteľnosti má právo voľby kupúceho/nájomcu podľa vlastného uváženia a svojich podmienok. Uvedená cena nie je záväzná a môže sa meniť od podmienok majiteľa nehnuteľnosti a dohodou s kupujúcim. Uvedené rozmery a plochy sú orientačné a môžu sa mierne líšiť od skutočného stavu. Fotky, videá, 3D prezentácie, pôdorysy a popis nehnuteľnosti sú autorským právom HALO reality, s.r.o. a nie je povolené ich kopírovať a to za žiadnych okolností.

Aby naši makléri predávali aj v Ružomberku

Robíme všetko preto, aby naši makléri predávali vaše nehnuteľnosti čo najrýchlejšie. Nehnuteľnosti, ktoré máme v našej ponuke inzerujeme na skoro 200 realitných portáloch, samozrejme, vrátane platených a najnavštevovanejších. V prípade predaja/prenájmu vašej nehnuteľnosti nás neváhajte kontaktovať nezáväzne cez formulár Predaj nehnuteľnosti v Ružomberku.

35000
zazmluvnených klientov
5521
recenzií od klientov
67328
doteraz v ponuke
110
maklérov po Slovensku
69661 annajambrichova[at]haloreality.sk 99990
O túto nehnuteľnosť je mimoriadny záujem.
POTREBUJETE HYPOTÉKU?

Vypočítajte si, aká bude približná mesačná splátka hypotéky pri danej výške úroku.

%

 

1526 €/mesačne

MOJI SPOKOJNÍ KLIENTI
  • Velmi milá, ústretová maklérka. Nemáte pri nej pocit, že chce z Vás kožu zdrať. Vždy nám dobre poradila a úspešne sme vďaka nej predali našu nehnuteľnosť. Blaškoví
  • Spokojnosť nad mieru. Keby bola stupnica od do tak 100 percent urcite. Prijemna ochotna kedykolvek. Som stastná a rada ze ju mám Pre mna TOP!!!!
  • Radi by sme sa poďakovali pani Anne Jambrichovej za jej ochotu, profesionalitu, ale najmä ľudský a priateľský prístup. Vďaka nej sa nám podarilo nájsť a kúpiť krásny 4-izbový byt v Liptovskom Mikuláši. Pani Jambrichovú určite každému odporúčame a prajeme do budúcna všetko dobré :)Lenka a Matej
  • Ďakujem za rýchlu a profesionálne odvedenú prácu pri predaji mojej nehnuteľnosti. Vlado
  • Velmi spokojný profi. prístup, ochota a spoľahlivosť. Ďakujem, Marian Sedliak
  • Pani Jambrichová je spoľahlivá, ochotná a naprosto kompetentná osoba. Rada pomôže aj poradí. Boli sme s ňou velice spokojný. Vrelo odporúčame. rodina Dian
  • Pani je profesionál, na takýchto ľuďoch môžte stavať. Filip Večerek
  • Pani Jambrichovú odporúčame každému, kto má problém s predajom nehnutelnosti. Je to milá, usmiata pani s profesionálnym prístupom. S predajom sme nemali absolútne žiadne starosti a sme veľmi spokojní. Veľká vďaka. Mikušovci
  • S realitnou maklérkou pani Annou Jambrichovou som bol veľmi spokojný pri predaji nehnuteľnosti. Je veľmi milá, ochotná a profesionálna od zverejnenia inzerátu, počas obhliadok až po podpis zmlúv a odovzdanie nehnuteľnosti. Ďakujem. Miroslav
  • S p. Jambrichovou je veľmi dobrá komunikácia, je milá, ústretová, ochotná. Čokoľvek bolo treba, vždy všetko vyriešila k našej maximálnej spokojnosti. A pre nás dosť dôležitá vec - nikdy sa nestalo, že by sme sa nedovolali na prvý krát. Absolútne nie je čo vytknúť, spolupráca na výbornú. Tatiana
  • Veľká spokojnosť z mojej strany, s prácou p.Jambrichovej. Ochotná, milá, úplná spokojnosť. Diky. Grunvaldsky Ľubomír.
  • Maximálne spokojný pri kúpe bytu. Veľmi ústretová, príjemná a milá osoba. Pri kúpe mi bola vo všetkom veľmi nápomocná. Keby som mal znovu kupovať byt oslovím určite len ju. A to isté keby som predával.
REALITNÝ MAKLÉR
35000
zazmluvnených klientov
5521
recenzií od klientov
67328
doteraz v ponuke
110
maklérov po Slovensku
HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Táto stránka používa súbory cookies

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že súhlasíte s prednastavenými nastaveniami, kliknite na SÚHLASÍM (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia