Realitná kancelária
Stará Ľubovňa

Otváracie hodiny:

Máme otvorené NONSTOP.

Nakoľko sme väčsinu času v teréne, pre dohodnutie stretnutia nás prosím kontaktujte telefonicky. Naplánujte si osobné stretnutie.

Chcete sa pridať do tímu maklérov realitnej kancelárie v lokalite Stará Ľubovňa alebo si vytvoriť vlastný kolektív vo Vašej lokalite?

PRIDAJTE SA K NÁM -VIAC INFO

Štefan Jurčišin

stefanjurcisin[at]haloreality.sk
0915 326 802

MÔJ PROFIL CERTIFIKOVANÝ MAKLÉR
Váš osobný maklér Spišská Nová Ves, Levoča, Stará Ľubovňa a okolie Predajca pobočky 2018-20 | 1x maklér mesiaca

Hľadáme pre našich klientov:

Kúpa dvojizbový byt Vyšné Ružbachy

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt, resp. apartmán v obci Vyšné Ružbachy, okres Stará Ľubovňa, po kompletnej rekonštrukcii, čo najbližšie dostupný pri kúpeľoch. Za ponuky vopred ďakujeme.

Kúpa dvojizbový byt Vyšné Ružbachy

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt, resp. apartmán v obci Vyšné Ružbachy, okres Stará Ľubovňa, po kompletnej rekonštrukcii, čo najbližšie dostupný pri kúpeľoch. Za ponuky vopred ďakujeme.

Kúpa dvojizbový byt Vyšné Ružbachy

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt v obci Vyšné Ružbachy a blízke okolie, v pôvodnom stave, resp. po rekonštrukcii. Za ponuky vopred ďakujeme.

Kúpa trojizbový byt Stará Ľubovňa

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme trojizbový zrekonštruovaný byt v Starej Ľubovni.

Kúpa rodinný dom Hniezdne

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom aspoň po čiastočnej rekonštrukcii v lokalite okresu Stará Ľubovňa ako sú aj obce Plavnica, Orlov, Plaveč, Vyšné Ružbachy. Za ponuky vopred ďakujeme.

Kúpa rodinný dom Červený Kláštor

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dom so záhradou a stodolou / garáž, v blízkosti Pieninského národného parku, najradšej v dedine Veľký Lipník prípadné ďalšie dedinky v okolí. Za ponuky vopred ďakujem.

Kúpa rodinný dom Vyšné Ružbachy

Pre konkrétneho klienta hľadáme rodinný dom vo Vyšných Ružbachoch. RD môže byť aj starší, ale po rekonštrukcii. Za ponuky vopred ďakujeme.

Kúpa rodinný dom Vyšné Ružbachy

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v obci Vyšné Ružbachy, okres Stará Ľubovňa, po čiastočnej, resp. kompletnej rekonštrukcii. Za ponuky vopred ďakujeme.

Kúpa pozemok Litmanová

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme pozemok v obci Litmanová okr.SL. s blízkym dosahom elekt. en. v rozsahu od 1000m2 do 3000m2 po dohode aj viac , tichom nerušenom prostredí a bezproblémovým prístupom.

Kúpa pozemok pre rodinný dom Haligovce

Pre konkrétneho klienta súrne hľadám stavebný pozemok v obci Haligovce, alebo Veľká Lesná. Za ponuky vopred ďakujem.

HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Vaše súkromie je prvoradé

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že vás táto hláška otravuje a vy súhlasíte s prednastavenými cookies, kliknite na Súhlasím (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia