Realitná kancelária
Stará Ľubovňa

Overená realitka skutočnými klientmi

4132 recenzií od klientov. Ďakujeme

Profesionáli v realitách v Starej Ľubovni a okolí

Nechajte realitné služby na celoslovenskú realitnú kanceláriu, pôsobiacu aj v Starej Ľubovni a okolí. Nájdete nás už vo väčšine lokalít Slovenska, tisíce spokojných klientov sú zárukou spokojnosti a kvalitných služieb. Bezpečný predaj, nie je až taká samozrejmosť, neriskujte a nechajte všetko na nás.

Máme otvorené NONSTOP
Nakoľko sme väčsinu času v teréne, dohodnite si prosím pred návštevou stretnutie.

Štefan
Jurčišin

0915 326 802
Váš osobný realitný maklér Spišská Nová Ves, Stará Ľubovňa, Levoča
  
CERTIFIKOVANÝ MAKLÉR
Predajca pobočky 2018-20 | 1x maklér mesiaca
65
Sme overenou realitnou kanceláriou a súčasťou Združenia realitných kancelárii Slovenska

Zaujímate sa o nehnuteľnosť?

Potrebujete viac informácii ku kúpe/predaju/prenájmu?
Nechajte to na nás, sme profesionáli.

Chcete sa stať profesionálnym maklérom?

Pozrite si viac informácii o práci realitného makléra u nás. Stovka maklérov vie, prečo práve HALO reality.

Súrne hľadám pre naších klientov

Predávate nehnuteľnosť? Celoslovensky máme viac ako 3000 záujemcov čakajúcich na nehnuteľnosť.
Pozrite si, aké nehnuteľnosti aktuálne hľadajú reaklitný makléri v Starej Ľubovni a okolí.

Kúpa rodinný dom Hajtovka

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme samostatne stojací rodinný dom v obci Hajtovka , okres Stará Ľubovňa a blízke okolie , v stave pôvodnom, resp. po rekonštrukcii, s pozemkom cca 500 m2 minimálne. Za ponuky vopred ďakujeme.

Kúpa rodinný dom Hajtovka

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom s rovinatým pozemkom v obci Hajtovka, okres Stará Ľubovňa, resp. blízke okolie, aj v pôvodnom stave. Za ponuky vopred ďakujeme.

Kúpa rodinný dom Hajtovka

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme menší rodinný dom, na celoročné bývanie, v blízkom okolí okresného mesta Stará Ľubovňa - Hajtovka, Údol, Forbasy, Hniezdne a okolité obce, v stave aspoň po čiastočnej rekonštrukcii, s možnosťou bývania ihneď po kúpe, v cene do 70.000 eur. Za ponuky vopred ďakujeme.

Kúpa rodinný dom Haligovce

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v okrese Stará Ľubovňa, v obci Haligovce, Veľká Lesná, Hniezdne, Podolínec, Vyšné Ružbachy, Cena podľa stavu a lokality. S klientom určite zvážime všetky ponuky. Za ponuky vopred ďakujem

Kúpa rodinný dom Malý Lipník

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom s rovinatým pozemkom v obci Malý Lipník, Údol, Hajtovka a blízke okolie, okres Stará Ľubovňa, aj v pôvodnom stave. Za ponuky vopred ďakujeme.

Kúpa rodinný dom Stará Ľubovňa

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom, pripadne chalupu, alebo drevenicu v okrese Stará Ľubovňa do 20km. Cena dohodou podľa stavu nehnuteľnosti. Za všetky ponuky vopred ďakujem.

Kúpa rodinný dom Údol

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom s rovinatým pozemkom v obci Údol, Hajtovka, Malý Lipník a blízke okolie, okres Stará Ľubovňa, aj v pôvodnom stave. Platba v hotovosti. Za ponuky vopred ďakujeme.

Kúpa rodinný dom Červený Kláštor

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dom so záhradou a stodolou / garáž, v blízkosti Pieninského národného parku, najradšej v dedine Veľký Lipník prípadné ďalšie dedinky v okolí. Za ponuky vopred ďakujem.

Zobraziť všetky dopyty

Máme už viac ako 25 000 klientov

Aktuálne máme už viac ako 25 000 klientov po celom Slovensku, ktorí cez HALO reality predali/kúpili/prenajali nehnuteľnosť. Spokojných klientov aj s fotkami si môžete pozrieť na podstránke našich realitných recenzií.

Sme overená realitná kancelária

V ponuke sme doteraz mali už viac 50 000 nehnuteľností po celom Slovensku, navyše sme členom Združenia realitných kancelárii (ZRKS). S nami máte istotu, sme overená realitná kancelária.

Aktuálne 4132 pozitívnych recenzií

Spoločnosť HALO reality má aktuálne už 4132 pozitívnych recenzií. Môžete si ich pozrieť na našej stránke spokojných klientov, navyše aj s fotkami. Kontaktujte nás a pridajte sa k nim aj vy.

Sme profesionáli v realitách

Jedine v HALO reality máte komplexný prehľad informácii o každom spolupracovníkovi. Na kvalite nám záleží, každý jeden maklér je viackrát do roka školený a spokojnosť pravidelne overovaná u našich klientov.

Realitná poradňa/blogy/inšpirácie

Sme profesionáli, pozrite si našu realitnú poradňu - najdôležitejšie otázky pri kúpe/predaji nehnuteľnosti, blogy maklérov, či naše inšpirácie pri zariaďovaní nehnuteľnosti.
Nenašli ste čo ste hľadali, napíšte nám otázku.

HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Táto stránka používa súbory cookies

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že súhlasíte s prednastavenými nastaveniami, kliknite na SÚHLASÍM (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia