Realitná kancelária
Sabinov

Otváracie hodiny:

Máme otvorené NONSTOP.

Nakoľko sme väčsinu času v teréne, pre dohodnutie stretnutia nás prosím kontaktujte telefonicky. Naplánujte si osobné stretnutie.

Chcete sa pridať do tímu maklérov realitnej kancelárie v lokalite Sabinov alebo si vytvoriť vlastný kolektív vo Vašej lokalite?

PRIDAJTE SA K NÁM -VIAC INFO

Bc. Ľubica Jurčišinová

lubicajurcisinova[at]haloreality.sk
0915 326 802

MÔJ PROFIL CERTIFIKOVANÝ MAKLÉR
Váš osobný maklér Spišská Nová Ves, Gelnica, Sabinov, Stará Ľubovňa a okolie

Hľadáme pre našich klientov:

Kúpa okr. Sabinov

Pre konkrétneho klienta veľmi súrne hľadáme v meste Sabinov byt garsónku, resp. jednoizbový byt, v bytovom dome s výťahom, balkón uvítame, po čiastočnej rekonštrukcii, aj v pôvodnom stave. Za ponuky vopred ďakujeme.

Nájom garsonka Sabinov

Pre konkrétneho klienta veľmi súrne hľadáme v meste Sabinov na dlhodobý prenájom byt garsónku, resp. jednoizbový byt, v bytovom dome s výťahom, balkón uvítame. Za ponuky vopred ďakujeme.

Kúpa jednoizbový byt Sabinov

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme jednoizbový byt v okresnom meste Sabinov, môže byť aj v pôvodnom stave, podmienkou je výťah. Platba v hotovosti. Vopred ďakujeme za ponuky.

Kúpa dvojizbový byt okr. Sabinov

Cena okolo: 95 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt v Sabinove, príp. blízkom okolí.

Kúpa rodinný dom Brezovica

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom, murovanú chatu, drevenicu, resp. stavebný pozemok v blízkom okolí obce Brezovica (ako sú obce Nižný, Vyšný Slávkov, Brezovička, Vysoká, Krivany, Poloma, Šarišské Dravce). Za ponuky vopred ďakujeme.

Kúpa pozemok pre rodinný dom okr. Sabinov

Cena okolo: 40 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme stavebný pozemok na rodinný dom v Sabinove a blízkom okolí.

Kúpa pozemok pre rodinný dom Pečovská Nová Ves

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rovinatý stavebný pozemok v obci Pečovská Nová Ves, okres Sabinov, prípadne okolité obce - Jakubova Voľa, Červenica pri Sabinove, Ľutina, od 600 - 800 m2. Platba v hotovosti. Za ponuky vopred ďakujeme.

Kúpa pozemok pre rodinný dom Sabinov

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rovinatý stavebný pozemok v blízkom okolí mesta Sabinov. Za ponuky vopred ďakujeme.

Kúpa pozemok pre rodinný dom Šarišské Sokolovce

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rovinatý stavebný pozemok v obci Šarišské Sokolovce, okres Sabinov, prípadne okolité obce - Uzovce, Orkucany, od 600 - 800 m2. Platba v hotovosti. Za ponuky vopred ďakujeme.

Kúpa pozemok pre rodinný dom Torysa

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rovinatý stavebný pozemok v obci Torysa, okres Sabinov, prípadne okolité obce - Šarišské Dravce a Brezovica. Za ponuky vopred ďakujeme.

Kúpa pozemok pre rodinný dom Torysa

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rovinatý stavebný pozemok na výstavbu rodinného domu v obci Torysa a okolité obce v okrese Sabinov, ako sú Krivany, Šarišské Dravce, Brezovica, Oľšov. Za ponuky vopred ďakujeme.

Kúpa pozemok pre bytovú výstavbu Šarišské Sokolovc

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rovinatý stavebný pozemok, resp. záhradu v zastavanom území obce Šarišské Sokolovce, Uzovce, Gregorovce, Šarišské Michaľany, Orkucany. Podmienkou sú prístupné všetky inžinierske siete. Za ponuky vopred ďakujeme.

HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Vaše súkromie je prvoradé

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že vás táto hláška otravuje a vy súhlasíte s prednastavenými cookies, kliknite na Súhlasím (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia