Realitná kancelária
Sabinov

Otváracie hodiny:

Máme otvorené NONSTOP.

Nakoľko sme väčsinu času v teréne, pre dohodnutie stretnutia nás prosím kontaktujte telefonicky. Naplánujte si osobné stretnutie.

Chcete sa pridať do tímu maklérov realitnej kancelárie v lokalite Sabinov alebo si vytvoriť vlastný kolektív vo Vašej lokalite?

PRIDAJTE SA K NÁM -VIAC INFO

Bc. Ľubica Jurčišinová

lubicajurcisinova[at]haloreality.sk
0915 326 802

MÔJ PROFIL CERTIFIKOVANÝ MAKLÉR
Váš osobný maklér Spišská Nová Ves, Gelnica, Sabinov, Stará Ľubovňa a okolie

Slavomír Sedlák

I speak English Języka polskiego

slavomirsedlak[at]haloreality.sk
0905 594 824

MÔJ PROFIL CERTIFIKOVANÝ MAKLÉR
Váš osobný maklér Sabinov, Prešov a okolie

Recenzie maklérov realitnej kancelárie Sabinov:

Spokojnosť s maklérom: Sedlák Slavomír

Slavomír Sedlák
Úplná spokojnosť a fajn spolupráca s p. Sedlakom. Dakujem. Maria G.

Spokojnosť s maklérom: Sedlák Slavomír

Slavomír Sedlák
Veľmi šikovný mladý muž. Vyzná sa v danej oblasti, vie osloviť už hneď na začiatku. Ďalej neviem, išlo o prvé stretnutie. Ladislav T.

Spokojnosť s maklérom: Sedlák Slavomír

Slavomír Sedlák
Maximálna spokojnosť s prácou makléra. MH

Spokojnosť s maklérom: Sedlák Slavomír

Slavomír Sedlák
Nakoľko je v odbore skúsený a vie nám aj poradiť pri rekonštrukcii, boli sme veľmi spokojní. S pozdravom Miroslav Vrabeľ

Spokojnosť s maklérom: Sedlák Slavomír

Slavomír Sedlák
Úplná spokojnosť. M.M.

Hľadáme pre našich klientov:

Kúpa okr. Sabinov

Pre konkrétneho klienta veľmi súrne hľadáme v meste Sabinov byt garsónku, resp. jednoizbový byt, v bytovom dome s výťahom, balkón uvítame, po čiastočnej rekonštrukcii, aj v pôvodnom stave. Za ponuky vopred ďakujeme.

Nájom garsonka Sabinov

Pre konkrétneho klienta veľmi súrne hľadáme v meste Sabinov na dlhodobý prenájom byt garsónku, resp. jednoizbový byt, v bytovom dome s výťahom, balkón uvítame. Za ponuky vopred ďakujeme.

Kúpa jednoizbový byt Sabinov

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme jednoizbový byt v okresnom meste Sabinov, môže byť aj v pôvodnom stave, podmienkou je výťah. Platba v hotovosti. Vopred ďakujeme za ponuky.

Kúpa, jednoizbový byt Šarišské Michaľany

Cena okolo: 30 000€
Súrne hľadáme pre klienta jednoizbový byt v Šarišských Michaľanoch, okres Sabinov. Platba v hotovosti, ponúknite. Ďakujeme.

Kúpa, rodinný dom Sabinov

Cena okolo: 150 000€
Súrne hľadám pre klienta rodinný dom po rekonštrukcii, resp. novostavba v okrese Sabinov, do 150000 EUR, pozemok min.600 m2. Ponúknite.

Kúpa rodinný dom okr.

Cena okolo: 40 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme súrne rodinný dom v blízkosti mesta Sabinov, v pôvodnom stave, resp. po čiastočnej rekonštrukcii do 40.000 EUR. Ponúknite.

Kúpa rodinný dom okr. Sabinov

Cena okolo: 100 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v okrese Sabinov.

Kúpa rodinný dom Brezovica

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom, murovanú chatu, drevenicu, resp. stavebný pozemok v blízkom okolí obce Brezovica (ako sú obce Nižný, Vyšný Slávkov, Brezovička, Vysoká, Krivany, Poloma, Šarišské Dravce). Za ponuky vopred ďakujeme.

Kúpa, rodinný dom v okrese Sabinov

Kúpim rodinný dom v zachovalom stave po rekonštrukcii v okrese Sabinov, lokalita Kamenica, Lipany, Šarišské Sokolovce. Platba v hotovosti, ponúknite prosím.

Kúpa rodinný dom Sabinov

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom , aj starší vhodný na rekonštrukciu. Okolie Sabinov,Lipany.

Kúpa, rodinný dom Šarišské Michaľany

Súrne hľadám pre klienta zachovalý rodinný dom v okrese Sabinov, lokalita Šarišské Michaľany v cene do 45.000 EUR. Ponúknite

Kúpa, rodinný dom Šarišské Michaľany

Cena okolo: 30 000€
Kúpim menší rodinný dom v Šarišských Michaľanoch, okres Sabinov, s možnosťou bývania ihneď. Ponúknite. Ďakujem.

Kúpa pozemok Sabinov

Cena okolo: 1€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme pozemok pod lesom,25km. od mesta Veľký Šariš. rozloha pozemku po dohode. podmienka: prístupová cesta , orientácia Juh, Juh /Západ , v blízkosti ihličnatého lesa. umiestnenie stavby ,prípadne prenosného objektu ,siete výhodou(nie podmienkou).

Kúpa pozemok pre rodinný dom okr. Sabinov

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme stavebný pozemok v blízkosti okresného mesta Sabinov, ako sú obce: Ražňany, Pečovská Nová Ves, Šarišské Michaľany, .... do 800 m2, v cene do 30.000,- EUR. Platba v hotovosti. Ponúknite. Vopred ďakujeme.

Kúpa pozemok pre rodinný dom Červenica pri Sabinov

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme stavebný pozemok . Okolie SB.

Kúpa pozemok pre rodinný dom Pečovská Nová Ves

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rovinatý stavebný pozemok v obci Pečovská Nová Ves, okres Sabinov, prípadne okolité obce - Jakubova Voľa, Červenica pri Sabinove, Ľutina, od 600 - 800 m2. Platba v hotovosti. Za ponuky vopred ďakujeme.

Kúpa pozemok pre rodinný dom Sabinov

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rovinatý stavebný pozemok v blízkom okolí mesta Sabinov. Za ponuky vopred ďakujeme.

Kúpa pozemok pre rodinný dom Šarišské Sokolovce

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rovinatý stavebný pozemok v obci Šarišské Sokolovce, okres Sabinov, prípadne okolité obce - Uzovce, Orkucany, od 600 - 800 m2. Platba v hotovosti. Za ponuky vopred ďakujeme.

Kúpa pozemok pre rodinný dom Torysa

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rovinatý stavebný pozemok v obci Torysa, okres Sabinov, prípadne okolité obce - Šarišské Dravce a Brezovica. Za ponuky vopred ďakujeme.

Kúpa pozemok pre rodinný dom Torysa

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rovinatý stavebný pozemok na výstavbu rodinného domu v obci Torysa a okolité obce v okrese Sabinov, ako sú Krivany, Šarišské Dravce, Brezovica, Oľšov. Za ponuky vopred ďakujeme.

Kúpa pozemok pre bytovú výstavbu Šarišské Sokolovc

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rovinatý stavebný pozemok, resp. záhradu v zastavanom území obce Šarišské Sokolovce, Uzovce, Gregorovce, Šarišské Michaľany, Orkucany. Podmienkou sú prístupné všetky inžinierske siete. Za ponuky vopred ďakujeme.
9
ĎAĽŠÍCH

HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Vaše súkromie je prvoradé

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že vás táto hláška otravuje a vy súhlasíte s prednastavenými cookies, kliknite na Súhlasím (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia