Profesionáli v realitách na Slovensku

Overená kancelária. Dôverujú nám tisíce predávajúcich po celom Slovensku

CERTIFIKOVANÝ MAKLÉRHALO reality
PRAX V REALITÁCH 9 ROKOV

Bc. Ľubica
Jurčišinová

0915 326 802
Váš osobný realitný maklér Spišská Nová Ves, Sabinov, Gelnica, Kežmarok

Nechajte všetko na mňa, máme tisíce spokojných klientov po celom Slovensku

Možno práve teraz je najvhodnejšia chvíľa, prezradiť o sebe pár informácií, ako sa zo mňa stala realitná maklérka. Čistou náhodou. Spomínam si na to presne a jasne. Manžel si hľadal prácu. Po dlhom surfovaní po internetových stránkach sa dostal k inzerátom, kde realitné firmy hľadajú kandidátov na post realitného makléra.
Moja odpoveď bola: „veď to skús, za to nič nedáš“.
Nastala prvotná otázka koho osloviť, kde poslať žiadosť a ako nájsť tu pravú realitnú kanceláriu. Popri iných názvoch realitných kancelárií mňa osobne zaujal názov HALO...HALO TU SOM ... „HALO REALITY“.
Prihlásil sa, bol na prvom stretnutí, bola som s ním, no čakala som v aute. Po návrate som bola zvedavá ako to dopadlo a dostala som odpoveď : „ pán konateľ, Ľubor Mäsiar ma pozdravuje a pýta sa, prečo som neprišla aj ja na stretnutie“.

Ďalšie, ale už školenie som absolvovala aj ja. S plnou hlavou nových informácii som spolu s manželom začala v plnom nasadení pracovať a vžívať sa do úlohy realitného makléra. Práca je veľmi zaujímavá, je to práca s ľuďmi, každý prípad je iný, iní sú ľudia, rôzne nehnuteľnosti a problémy spojené s nimi. Je to ale práca, ktorú si organizujem sama a našla som si v nej zaľúbenie.
Som povďačná tým, ktorí vedia pomôcť, vtedy, keď to najviac človek potrebuje. Cením si to a chcem robiť všetko preto, aby klienti oslovili práve mňa, aby mi verili a boli s mojou odvedenou prácou spokojní. Moje životné krédo je „UČÍM SA CELÝ ŽIVOT“.
Základom všetkého pre mňa je moja rodina, moje už dospelé deti a vnúčatká. Voľný čas rada trávim v prírode, pri dobrej knihe, no najväčším oddychom pre mňa sú moje ručné práce.

PS: Neváhajte, píšte, volajte. Pokiaľ nezdvihnem telefón ja, tak sa vám určite ozve môj manžel Štefan. Pracujeme totiž spolu.

Moji spokojní klienti v Spišskej Novej Vsi a okolí

Pozrite si moje referencie spokojných klientov, ďakujem všetkým, ktorí takto ocenili moju prácu. .

Stretli ste sa už so mnou? Prosím ohodnoťte vaše skúsenosti aj anonymne, v tomto dotazníku, ďakujem.

Máme už viac ako 25 000 klientov

Aktuálne máme už viac ako 25 000 klientov po celom Slovensku, ktorí cez HALO reality predali/kúpili/prenajali nehnuteľnosť. Spokojných klientov aj s fotkami si môžete pozrieť na podstránke našich realitných recenzií.

Sme overená realitná kancelária

V ponuke sme doteraz mali už viac 60 000 nehnuteľností po celom Slovensku, navyše sme členom Združenia realitných kancelárii (ZRKS). S nami máte istotu, sme overená realitná kancelária.

Aktuálne 4584 pozitívnych recenzií

Spoločnosť HALO reality má aktuálne už 4584 pozitívnych recenzií. Môžete si ich pozrieť na našej stránke spokojných klientov, navyše aj s fotkami. Kontaktujte nás a pridajte sa k nim aj vy.

Sme profesionáli v realitách

Jedine v HALO reality máte komplexný prehľad informácii o každom spolupracovníkovi. Na kvalite nám záleží, každý jeden maklér je viackrát do roka školený a spokojnosť pravidelne overovaná u našich klientov.

Moje referencie

Moje naposledy predané/prenajaté nehnuteľnosti v Spišskej Novej Vsi a okolí.

 • pozemok - Šarišské Sokolovce

  PREDANÉ

  pozemok
  Šarišské Sokolovce
 • rodinný dom - Šarišské Dravce

  PREDANÉ

  rodinný dom
  Šarišské Dravce
 • pozemok - Šarišské Sokolovce

  PREDANÉ

  pozemok
  Šarišské Sokolovce
 • rodinný dom - Široké

  PREDANÉ

  rodinný dom
  Široké
 • chata - Žakarovce

  PREDANÉ

  chata
  Žakarovce
 • trojizbový byt - Gelnica

  PREDANÉ

  trojizbový byt
  Gelnica
 • rodinný dom - Gelnica

  PREDANÉ

  rodinný dom
  Gelnica
 • rodinný dom - Hniezdne

  PREDANÉ

  rodinný dom
  Hniezdne
 • rodinný dom - Kremná

  PREDANÉ

  rodinný dom
  Kremná
 • rodinný dom - Krivany

  PREDANÉ

  rodinný dom
  Krivany
 • trojizbový byt - Krompachy

  PREDANÉ

  trojizbový byt
  Krompachy
 • dvojizbový byt - Krompachy

  PREDANÉ

  dvojizbový byt
  Krompachy
 • dvojizbový byt - Krompachy

  PREDANÉ

  dvojizbový byt
  Krompachy
 • dvojizbový byt - Krompachy

  PREDANÉ

  dvojizbový byt
  Krompachy
 • jednoizbový byt - Krompachy

  PREDANÉ

  jednoizbový byt
  Krompachy
 • dvojizbový byt - Krompachy

  PREDANÉ

  dvojizbový byt
  Krompachy
 • trojizbový byt - Krompachy

  PREDANÉ

  trojizbový byt
  Krompachy
 • rodinný dom - Orlov

  PREDANÉ

  rodinný dom
  Orlov
 • trojizbový byt - Prakovce

  PREDANÉ

  trojizbový byt
  Prakovce
 • chata - Prakovce

  PREDANÉ

  chata
  Prakovce
 • rodinný dom - Richnava

  PREDANÉ

  rodinný dom
  Richnava
 • rodinný dom - Slovinky

  PREDANÉ

  rodinný dom
  Slovinky
 • rodinný dom - Smolník

  PREDANÉ

  rodinný dom
  Smolník
 • rodinný dom - Spišský Hrušov

  PREDANÉ

  rodinný dom
  Spišský Hrušov
 • pozemok - Spišský Hrušov

  PREDANÉ

  pozemok
  Spišský Hrušov
 • rodinný dom - Studenec

  PREDANÉ

  rodinný dom
  Studenec
 • štvorizbový byt - Studenec

  PREDANÉ

  štvorizbový byt
  Studenec
Zobraziť viac naposledy predaných

Vypočítajte si cenu nehnuteľnosti v Spišskej Novej Vsi

Využite našu službu bezplatného ocenenia ceny vašej nehnuteľnosti. Jediný na Slovensku prinášame ONLINE KALKULAČKU NEHNUTEĽNOSTI - okamžitý výpočet bez nutnej registrácie, či nechávania kontaktov a to porovnaním až 70 tisíc aktuálnych nehnuteľností.

Vypočítať cenu nehnuteľnosti v Spišskej Novej Vsi a kdekoľvek na Slovensku
15000
klientov so zmluvou
4584
recenzií od klientov
61740
doteraz v ponuke
90
maklérov po Slovensku

Kontaktujte ma ešte dnes

Neváhajte ma kontaktovať ešte dnes a to aj nezáväzne. So všetkým vám pomôžem a vysvetlím presný postup, ako bezpečne, výhodne a čo najrýchlejšie predať vašu nehnuteľnost.

Mobil: 0915 326 802 CEZ E-MAIL CEZ FORMULÁR

Kontakt na vás

Stručný popis/dôvod kontaktovania

Ľubica Jurčišinová Odoslať

Ďakujeme za prejavenú dôveru.
Kolega vás bude kontaktovať čo najskôr.

Realitná poradňa

Sme profesionáli, pozrite si našu realitnú poradňu a najdôležitejšie otázky pri kúpe/predaji nehnuteľnosti.
Nenašli ste čo ste hľadali? Napíšte nám otázku alebo si pozrite našu celú realitnú poradňu.

Ako pracujeme

V prípade záujmu ma neváhajte nezáväzne kontaktovať. Nakoľko sme profesionáli v realitách, každú nehnuteľnosť osobne vždy navštívime, nafotíme a navrhneme cenu tak, aby zohľadňovala rýchlosť predaja a vašu aktuálnu situáciu.

1

Návšteva nehnuteľnosti a analýza

Každú nehnuteľnosť osobne navštívime, nafotíme a skontrolujeme všetky ťarchy a prípadné záväzky. Nepredávame čo sme osobne nevideli a neskontrovali.

2

Zaradenie do ponuky

Po dohode s klientom nehnuteľnosť zaradíme do svojho portfólia a ponúkneme najskôr našim klientom hľadajúcich nehnuteľnosť.

3

Marketing a inzercia

Bez inzercie by to nešlo. Inzerujeme na všetkých dôležitých a najnavštevovanejších portáloch, dokonca aj na tých menej podstatných.

4

Obhliadky s overenými záujemcami

Vašu nehnuteľnosť a cennosti chránime. Na obhliadku prídeme len s overeným klientom a vždy máme záznam, koho sme vám priviedli.

5

Právne záležitosti a zmluvy

Ako jedna z mála kancelárii, máme vlastné právne oddelenie, ktoré dohliada nad každou jednou zmluvou. Doteraz sme pripravili viac ako 8.000 zmlúv.

6

Kataster a odovzdanie nehnuteľnosti

Až po prijatí peňažného plnenia zanášame zmluvy na kataster. Chránime obe strany rovnako, ako predávajúceho tak kupujúceho.

Najčastejšie otázky klientov

Toto sú najčastejšie otázky mojich klientov. Neváhajte ma kontaktovať telefonicky, alebo sa môžme osobne stretnúť pre vaše ďaľšie otázky ku kúpe/predaju, prípadne prenájmu vašej nehnuteľnosti.

Musíte nehnuteľnosť vidieť?

Áno, sme profesionálna realitná kancelária. Každú nehnuteľnosť musíme osobne navštíviť, nafotiť a pozrieť aktuálny stav.

Chcem predať nehnuteľnosť, čo ďalej?

V prípade, že chcete predať nehnuteľnosť, prejdite na podstránku PREDAŤ NEHNUTEĽNOSŤ a vyplňte nezáväzný formulár, my sa Vám do 24 hodín ozveme.

Chcem predať nehnuteľnosť bez starostí, na nehnuteľnosti sa ale nezdržujem.

Ak nechcete mať žiadne starosti a v nehnuteľnosti nebývate, môžete dať našim maklérom klúče. Po nájdení klienta vám pošleme elektronicky zmluvy, ktoré skontrolujete a vy prídete len na podpis k notárovi. Všetky starosti zostanú na nás. A navyše, za túto službu nič navyše neplatíte.

Aké služby poskytujete a čo všetko zabezpečíte?

Sme profesionáli. Každú jednu nehnuteľnosť si prídeme pozrieť, nafotiť (nenaberáme cez internet) a spísať záznam. Poradíme vám, v akých cenách sa predávajú podobné nehnuteľnosti vo vašej lokalite. Následne ju nahodíme na internet, zabezpečíme čo najširšiu inzerciu a oslovíme potencionálnych klientov čakajúcich na nehnuteľnosti. Následne prídeme so záujemcami na obhliadku, ktorú uskutočňujeme iba s overenými klientmi (ako jedna z mála realitných kancelárii). V prípade záujmu o nehnuteľnosť vypracujeme zmluvy garantované našim právnym oddelením, ktoré už spravilo viac ako 8.000 takýchto zmlúv. Tieto zmluvy sú nestranné a obe strany si môžu po odsúhlasení doplniť svoje požiadavky. Po podpísaní zmlúv, zanesieme zmluvy na kataster, kde základný poplatok za zápis hradíme v plnej výške (platí pre 95% nehnuteľností). Samozrejmosťou je odovzdávací protokol o energiách, či poradenstvo ohľadom prepisov a podobne.

Kde mám istotu, že nebudem oklamaný a neprídem o nehnuteľnosť?

Práve preto, že realitná kancelária je tretia, nestraná strana a každý, kto má záujem niekoho oklamať bude kúpu riešiť priamym oslovením na súkromný inzerát. Keďže sme celoslovenská a nie len miestna realitná kancelária, máte o to väčšiu istotu. Za prevod nehnuteľností osobne ako firma zodpovedáme. Navyše, všetky zmluvy sú garantované našim právnym oddelením, ktoré ich len pre našu realitnú kanceláriu vypracovalo už viac ako 8.000. Nie je žiaden problém do danej zmluvy niečo doplniť, ak druhá strana dané zmeny odsúhlasí. Taktiež v prípade súhlasu druhej strany, môžete na vaše náklady požadovať notársku úschovu alebo vinkulovaný účet v banke.

V prípade, že moju nehnuteľnosť nepredáte, koľko ma to bude stáť?

Nič. Všetky náklady - náber a obhliadky, marketing, správu a poplatky za inzerciu a mnoho ďaľšieho sú v našej réžii. Nič dopredu nám neplatíte a my províziu dostaneme až vtedy, ak nájdeme kupujúceho.

Ako dohliadate nad kvalitou vašich predajcov, môžem sa na nich spoľahnúť?

Každému nášmu klientovi, ktorý cez nás predáva, prenajíma, kupuje nenuteľnosť príde e-mail na našu stránku - OHODNOTIŤ MAKLÉRA. Venujeme sa každému jednému podnetu, ktoré sú ale na 99,5% kladné a môžete si ich pozrieť na našej stránke SPOKOJNOSŤ KLIENTOV. V prípade negatívneho hodnotenia kontaktujeme makléra pre objasnenie daného prípadu a vyvodenie prípadných opatrení (až po ukončenie spolupráce). HALO reality pracuje iba s tými najlepšími.

Sú makléri nútení sa pravidelne školiť a vzdelávať?

Nie, na Slovensku žiadna taká legislatíva nie je, a preto, skoro žiadna miesta realitná kancelária nemá toto ani v podmienkach spolupráce. HALO reality, ale dbá na profesionalitú maklérov. Každý jeden spolupracovník musí absolovať niekoľko vstupných školení. Okrem toho sú makléri povinní sa dvakrát do roka zúčastňovať celodenných seminárov a niekoľkokrát za rok interných online školení. Navyše nad každým spolupracovníkom dohliada skúsený manažér pobočky a naše právne oddelenie.