Realitná kancelária
Bánovce nad Bebravou

Otváracie hodiny:

Máme otvorené NONSTOP.

Nakoľko sme väčsinu času v teréne, pre dohodnutie stretnutia nás prosím kontaktujte telefonicky. Naplánujte si osobné stretnutie.

Chcete sa pridať do tímu maklérov realitnej kancelárie v lokalite Bánovce nad Bebravou alebo si vytvoriť vlastný kolektív vo Vašej lokalite?

PRIDAJTE SA K NÁM -VIAC INFO

Mgr. Andrej Budaj

andrejbudaj[at]haloreality.sk
0907 683 653

MÔJ PROFIL CERTIFIKOVANÝ MAKLÉR
Váš osobný maklér Topoľčany, Nitra, Bánovce n/B. a okolie

Hľadáme pre našich klientov:

Kúpa jednoizbový byt Banská Bystrica

Cena okolo: 82 000€
!!! SÚRNE !!! Pre konkrétneho klienta hľadáme jednoizbový byt v Banskej Bystrici po kompletnej rekonštrukcii, uprednostňujeme Fončordu. Platba v hotovosti. Kontakt: 0915 330 170

Kúpa dvojizbový byt Handlová

Cena okolo: 41 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový, tehlový byt v Handlovej v pôvodnom stave. Platba v hotovosti, stačí prezvoniť, zavolám späť

Kúpa dvojizbový byt Krupina

Cena okolo: 75 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt v meste Krupina. Na stave nezáleží. Platba v hotovosti

Kúpa dvojizbový byt Topoľčany

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvoj až trojizbový byt v Topoľčanoch.

Kúpa dvojizbový byt Topoľčany

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt v Topoľčanoch, s balkónom.

Kúpa trojizbový byt okr. Krupina

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme trojizbový byt v okolitých obciach Krupiny (Bzovík, Hontianske Nemce, Sebechleby, Babiná, Dobrá Niva, ...). Platba v hotovosti. Súrne!!

Kúpa trojizbový byt Bánovce nad Bebravou

Cena okolo: 85 000€
Pre klientku hľadáme trojizbový byt v Bánovciach nad Bebravou, lokalila Stred alebo Sever. Byt o rozlohe min. 70m2, najlepšie prerobený. Prosím s ponukami ma kontaktujte na tč 0910982524 alebo email: luciavlckova@haloreality.sk

Kúpa trojizbový byt Banská Štiavnica

Cena okolo: 95 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme trojizbový byt na sídlisku Drieňová alebo v časti Križovatka. Po rekonštrukcii - aspoň čiastočnej ako jadro, elektrina, stierky a pod. Za ponuky vopred ďakujeme s klientom

Kúpa trojizbový byt Banská Štiavnica

Cena okolo: 80 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme trojizbový byt na sídlisku Drieňová alebo v časti Križovatka. Po rekonštrukcii - aspoň čiastočnej Za ponuky vopred ďakujeme s klientom

Kúpa trojizbový byt Banská Bystrica

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme trojizbový byt v Banskej Bystrici. Podmienkou je výborná dopravná dostupnosť. Ideálne kompletná rekonštrukcia, ktorékoľvek poschodie okrem prízemia a prvého poschodia.

Kúpa trojizbový byt Krupina

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme trojizbový byt v meste Krupina, prípadne blízkom okolí. Ideálne zrekonštruovaný. Platba v hotovosti

Kúpa trojizbový byt Senec

Cena okolo: 145 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 3-izb BYT v meste SENEC, prípadne v okolí. Klienti sú mladý pár a kvôli pracovným záväzkom by bolo pre nich najideálnejšie max 25 km od Bratislavy Záujemcovia by radi uprednostnili byt čiastočne zariadený. Za ponuky a informácie o ponukách v danej lokalite vopred ďakujem.

Kúpa trojizbový byt Šamorín

Cena okolo: 78 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme trojizbový byt na najvyššom poschodí v Šamoríne a v okolí. Ďakujem pekne za spoluprácu a zvážime všetky seriózne ponuky.

Kúpa rodinný dom Bánovce nad Bebravou

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v Bánovciach nad Bebravou.

Kúpa rodinný dom Bánovce nad Bebravou

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v Bánovciach nad Bebravou.

Kúpa rodinný dom Dudince

Cena okolo: 70 000€
!!! SÚRNE !!! Pre klientov hľadám rodinný dom v Dudinciach alebo okolí aspoň s 3 samostatnými izbami. Dom by mal byť v dobrom stave ihneď obývateľný s menšími úpravami. Pozemok s rozlohou od 300m2. Prosím ponúknite. Ďakujem.

Kúpa rodinný dom Dunajská Streda

Cena okolo: 145 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme novostavbu rodinného domu dokončeného do štandardu v okrese Dunajská Streda, v cene do 145.000,- EUR / klient kúpnu cenu uhrádza hotovostným platobným stykom/. Prosíme zasielať iba ponuky, pri ktorých je výborná dostupnosť k vlakovej stanici REGIO JET. Všetky ponuky posunieme klientovi.

Kúpa rodinný dom Halič

Cena okolo: 100 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme bungalov, respektíve stavebný pozemok na stavbu bungalovu, v lokalite Halič, Tomášovce, Lovinobaňa. Klienti platia v hotovosti, súkromnú inzerciu neriešia z pracovných dôvodov a bydliska mimo okresu. Každú vašu ponuku zvážime a ďakujeme pekne za ponuky.

Kúpa rodinný dom Pukanec

Cena okolo: 60 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v obci Pukanec, aspoň čiastočná rekonštrukcia, obývateľný s vodou, elektrinou a kanalizáciou. Postačujúce sú tri izby a kuchyňa. Za ponuky Vám vopred s klientmi ďakujeme.

Kúpa rodinný dom Žiar nad Hronom

Cena okolo: 250 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom na IBV v meste Žiar nad Hronom

Kúpa chata Bánovce nad Bebravou

Cena okolo: 30 000€
Pre konkrétneho klienta hľadáme chatu, chalupu v pôvodnom stave, vhodnú na rekonštrukciu v cene do 30.000€. Menší pozemok s nenáročnou nehnuteľnosťou. Platba okamžite pri podpise zmlúv. Za ponuky Vám vopred ďakujeme.

Kúpa mezonetový byt Liptovský Mikuláš

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme mezonetový byt v okolí Liptovského Mikuláša. Platba v hotovosti.

Kúpa chalupa okr. Bánovce nad Bebravou

Cena okolo: 40 000€
Pre konkrétneho klienta hľadáme chalupu v okrese Nové Mesto nad Váhom, resp. Bánovce nad Bebravou. Výmera pozemku cca 1000 m2.
11
ĎAĽŠÍCH

HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Vaše súkromie je prvoradé

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že vás táto hláška otravuje a vy súhlasíte s prednastavenými cookies, kliknite na Súhlasím (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia