Overená nehnuteľnosť od profesionálov v realitách

Predaj, dvojizbový byt Prešov, Sekčov

dvojizbový byt - predaj Prešov
TOP ponuka Iba u nás
Popis nehnuteľnosti:

Ponúkame na predaj 2izbový byt vo vyhľadávanej lokalite sídliska Sekčov. Byt sa nachádza na 5 poschodí zo 7 v zateplenom bytovom dome. Byt je v osobnom vlastníctve a jeho rozloha je 44m². Počas rekonštrukcie bolo menené bytové jadro spolu s rozvodmi vody a elektriny. Byt prešiel aj kompletnou výmenou okien a dverí. V kuchyni je nová, na mieru vyrobená kuchynská linka s jedálenským sedením. Spálňa disponuje krásnou na mieru vyrobenou šatníkovou skriňou. Z výhod , ktoré tento byt poskytuje spomeniem okrem vyhľadávanej LOKALITY s bezkonkurenčnou občianskou vybavenosťou aj príjemnú a veľkorysú lodžiu.

Bc. Mária Hlávková

0918... ZOBRAZIŤ CELÝ KONTAKT mariahlavkova[at]haloreality.sk 0918 510 280

Rezervácia nehnuteľnosti:

Za účelom bezpečnosti našich klientov sú všetky platby poukazované výhradne bezhotovostne na účet v Tatra banke: SK5411000000002923872666, TATRSKBX. HALO reality ani naši spolupracovníci nikdy neberú a nemôžu brať peniaze v hotovosti. Na účet HALO reality sa posiela len záloha za nehnuteľnosť, nie celá kúpna cena!

V prípade, ak ste poskytli finančné prostriedky hotovostne alebo na iný účet, je pravdepodobné, že ste boli podvedený a pre istotu nás ihneď kontaktujte.

Obhliadka a aktuálny stav:

Makléri HALO reality požadujú z dôvodu bezpečnosti predávajúcich podpísať dokument o návšteve danej nehnuteľnosti.

HALO reality negarantuje dostupnosť nehnuteľností, nakoľko momentálne môže prebiehať proces rezervácie. V prípade záujmu o nehnuteľnosť vám preveríme aktuálny stav a náš maklér vás bude kontaktovať.

57592 mariahlavkova[at]haloreality.sk 128000
HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Vaše súkromie je prvoradé

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že vás táto hláška otravuje a vy súhlasíte s prednastavenými cookies, kliknite na Súhlasím (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia