Overená nehnuteľnosť

OVERENÁ NEHNUTEĽNOSŤ

Predaj, rodinný dom Nitrianske Pravno, Turčianska - IBA U NÁS

IDETE NESKORO
NEHNUTEĽNOSŤ UŽ NIE JE AKTUÁLNA

Ponúkame na predaj šikovný rodinný domček v obci Nitrianske Pravno neďaleko Prievidze a Bojníc.

DISPOZÍCIA:

Zo vstupnej priestrannej chodby sa vchádza do veľkej obývacej izby, komory, kúpeľne s vaňou a WC a kuchyne. Z kuchyne sa vchádza do dobudovanej izby, ktorá slúži ako spálňa. Priamo z dvora je vstup do ďalšej miestnosti. V záhrade je postavený prístrešok.

STAV NEHNUTEĽNOSTI:


Pôvodne kamenný dom so sedlovou strechou pokrytou betónovou škridlou, prešiel rekonštrukciou, kde boli osadené plastové okná, vymenené boli podlahy, nová medená elektroinštalácia, vybudovaná kúpeľňa s vaňou a WC a dobudovaná bola ďalšia izba. Keramický strop je zateplený a pripravený na dobudovanie ďalších obývacích priestorov. Kúrenie je riešené elektrickými radiátormi s možnosťou využitia aj krbových kachiel. Do domu je dovedená voda z obecného vodovodu. Odpad je riešený v súčasnosti do žumpy, no v obci je už novovybudovaná kanalizácia s prípojkou na dom, čaká sa na kolaudáciu.

VÝHODY:

Dom sa môže v súčasnosti využívať ako chalupa alebo menší rodinný domček.
Dobudovaním podkrovia sa dajú rozšíriť obývacie priestory.
Vzhľadom na prítomnosť všetkých inžinierskych sietí sa ponúka možnosť využiť veľký pozemok aj na výstavbu nového rodinného domu. Cena je konečná už aj s realitnou províziou.

MESAČNÉ NÁKLADY:

v súčasnosti sú náklady cca150€ z toho 136€ elektrina, 10€ voda.

LOKALITA:

Výborná lokalita s dosahom do mesta, kúpeľov a do prírody našich národných parkov.

NÁZOR MAKLÉRA:

ideálne miesto na bývanie prípadne rekreačné účely, no aj na výstavbu nového domu. Interiérové foto na vyžiadanie pošlem.

"Domček s krásnym pozemkom"
Sme overenou realitnou kanceláriou a súčasťou Združenia realitných kancelárii Slovenska
Najlepšia hypotéka

Potrebujete hypotéku? Nenechávajte to na vašu banku, či známeho, môžte ušetriť aj tisíce eur. Získajte tú najlepšiu bez zbytočného behania. Pozrite si sekciu Najlepšia hypotéka - porovnanie bánk a dozviete sa, na čo si dávať pri výbere hypotéky pozor a prečo si zvoliť hypotéku práve cez nášho partnera. A navyše, nemusíte byť ani nás klient, stačí vyplniť nezáväzne hypotekárny formulár.
* výpočet má len informatívny charakter, splátka pri 80% hypotéke.

Práva k inzerovanej nehnuteľnosti

Inzerovaná nehnuteľnosť nie je záväznou ponukou na uzavretie zmluvy. Majiteľ nehnuteľnosti má právo voľby kupúceho/nájomcu podľa vlastného uváženia a svojich podmienok. Uvedená cena nie je záväzná a môže sa meniť od podmienok majiteľa nehnuteľnosti a dohodou s kupujúcim. Uvedené rozmery a plochy sú orientačné a môžu sa mierne líšiť od skutočného stavu. Fotky, videá, 3D prezentácie, pôdorysy a popis nehnuteľnosti sú autorským právom HALO reality, s.r.o. a nie je povolené ich kopírovať a to za žiadnych okolností.

Aby naši makléri predávali aj v

Robíme všetko preto, aby naši makléri predávali vaše nehnuteľnosti čo najrýchlejšie. Nehnuteľnosti, ktoré máme v našej ponuke inzerujeme na skoro 200 realitných portáloch, samozrejme, vrátane platených a najnavštevovanejších. V prípade predaja/prenájmu vašej nehnuteľnosti nás neváhajte kontaktovať nezáväzne cez formulár Predaj nehnuteľnosti v .

25000
klientov so zmluvou
4582
recenzií od klientov
61652
doteraz v ponuke
90
maklérov po Slovensku
62422 vierasebenova[at]haloreality.sk 109000
25000
klientov so zmluvou
4582
recenzií od klientov
61652
doteraz v ponuke
90
maklérov po Slovensku
HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Táto stránka používa súbory cookies

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že súhlasíte s prednastavenými nastaveniami, kliknite na SÚHLASÍM (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia