Predaj, rodinný dom Nesvady, s hosťovským domčekom - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

rodinný dom - predaj Nesvady
TOP ponuka Iba u nás
Popis nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na predaj kompletne zrekonštruovaný 3 – izbový rodinný dom s bazénom v meste Nesvady. RD sa nachádza na priestrannom, rovinatom a slnečnom pozemku s rozlohou 861 m² (21 x 40 m). Súčasťou predaja je aj samostatný hosťovský domček. Kompletná rekonštrukcia prebehla v r. 2010 a fasáda domu v r. 2018.

Dispozícia – vstupná chodba, hala s kachľovou pecou, kuchyňa s predeleným jedálenským kútom a výstupom na terasu, komora, obývačka, spálňa, detská izba, kúpeľňa s rohovou vaňou a samostatná toaleta.

Dispozícia hosťovského domčeku – vstupná chodba, šatník, obývacia miestnosť čiastočne predelená s kuchynkou, kúpeľňa so sprchovým kútom a toaletou.

Súčasťou RD je zastrešená terasa s vonkajšou murovanou pecou, samostatná dielňa. Vedľa hosťovského domčeku je tiež samostatná pivnica. Na pozemku sa nachádza okrasné jazierko, bazén, drevárnička a studňa.

IS – obecný vodovod, plyn, elektrina, odpad je vedený do žumpy. Kúrenie je zabezpečené plynovými gamatkami + kachľová pec.

Príjazdová asfaltová komunikácia umožňuje bezproblémovú dostupnosť k nehnuteľnosti ako aj parkovanie.

Mesto Nesvady ponúka kompletnú občiansku vybavenosť a je vzdialené od mesta Nové Zámky 8 km.

Na Vaše ďalšie prípadné otázky Vám radi odpovieme pri osobnom stretnutí.

Andrea Kovarčíková

0907... ZOBRAZIŤ CELÝ KONTAKT andreakovarcikova[at]haloreality.sk 0907 483 112

Rezervácia nehnuteľnosti:

Za účelom bezpečnosti našich klientov sú všetky platby poukazované výhradne bezhotovostne na účet v Tatra banke: SK5411000000002923872666, TATRSKBX. HALO reality ani naši spolupracovníci nikdy neberú a nemôžu brať peniaze v hotovosti. Na účet HALO reality sa posiela len záloha za nehnuteľnosť, nie celá kúpna cena!

V prípade, ak ste poskytli finančné prostriedky hotovostne alebo na iný účet, je pravdepodobné, že ste boli podvedený a pre istotu nás ihneď kontaktujte.

Obhliadka a aktuálny stav:

Makléri HALO reality požadujú z dôvodu bezpečnosti predávajúcich podpísať dokument o návšteve danej nehnuteľnosti.

HALO reality negarantuje dostupnosť nehnuteľností, nakoľko momentálne môže prebiehať proces rezervácie. V prípade záujmu o nehnuteľnosť vám preveríme aktuálny stav a náš maklér vás bude kontaktovať.

51701 andreakovarcikova[at]haloreality.sk 128000
O obci Nové Mesto nad Váhom:

49 600

CENA V RK
KN-51701VYTLAČIŤ NEHNUTEĽNOSŤ
G
498 m²
250 m²
110 m²
861 m²
po kompletnej rekonštrukcii
v hotovosti alebo hypotékou
21x41
obecný vodovod, elektrina, plyn
HYPOKALKULAČKA
%
1526 €
Chcem najlepšiu hypotéku (nezáväzne)
MOJI SPOKOJNÍ KLIENTI:

Spolupráca s pani Kovarčíkovou bola nadmieru spokojná. Prístup príjemný, usmievavy, rozhodne profesionálny. Ak by bola v buducnosti spolupráca s HALOREALITY tak určite len s pani Kovarčíkovou.

Spolupráca bola super, neľutujem svoje rozhodnutie predávať cez Vašu realitnú kanceláriu. Niektoré veci sme si museli doladiť, reagovať na požiadavky...

Výborná práca pani maklérky (informovanosť, dochvíľnosť,a pripravenosť)... všetko sme dotiahli k spokojnosti oboch strán... ďakujem.

Pri predaji domu sme sa rozhodli pre realitku HALO REALITY, čomu sa veľmi tešíme, pretože náš dom sa predal rýchlo a ten profesionálny prístup v predaji zo strany maklérky p.Andrii Kovarčíkovej k tomu...

Ustretovost, ochota poskytnúť tel. informaciu aj v nie najlepšom čase. Max. spokonost.

Bola som spokojná s prácou realitnej maklérky, oceňujem jej ústretovosť, ochotu riešiť akýkoľvek podnet, či problém, profesionalitu vo vystupovaní a v komunikácii.

MÔJ PROFIL
HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU