Predaj, rekreačný pozemok so záhradnou chatkou, Nesvady časť Ozón

rekreačný pozemok - predaj Nesvady
TOP ponuka Iba u nás
Popis nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na predaj záhradu s rekreačnou chatkou na pozemku s výmerou 276 m² vo vyhľadávanej a pokojnej rekreačnej oblasti Aňala časť Ozón v blízkosti mesta Nesvady.

Zastavaná plocha drevenej chatky je 20 m², pozostáva z kuchynky a altánku s drevenou pergolou a vonkajším posedením. V chatke bola vykonaná drobná rekonštrukcia a dispozične poskytuje priestor na prístavbu. Je napojená na elektriku, na konci pozemku sa nachádza suchá toaleta a záhradný domček na náradie.

Pozemok je rovinatý, oplotený, vkusne upravený a udržiavaný, s okrasnou zeleňou, trávnikom, ovocnými stromami ako marhuľa, hrušky, višňa. V záhrade sa nachádza zapustený bazén s priemerom 5 m s pieskovou filtráciou. Studňa s ponorným čerpadlom sú esteticky zabudované v podzemnej šachte.

Nerušené chvíle a oddych vám spríjemní aj drevená hojdačka. Susedské vzťahy sú bezproblémové. Pre tých, ktorí hľadajú oddych mimo mesta, odporúčam vidieť.

Nehnuteľnosť je vo vlastníctve 1 majiteľa, nie je zaťažená žiadnou ťarchou a je k dispozícii ihneď.

Na Vaše ďalšie prípadné otázky Vám radi odpovieme pri osobnom stretnutí.

Mgr. Klaudia Balážovičová

0915... ZOBRAZIŤ CELÝ KONTAKT klaudiabalazovicova[at]haloreality.sk 0915 750 887

Rezervácia nehnuteľnosti:

Za účelom bezpečnosti našich klientov sú všetky platby poukazované výhradne bezhotovostne na účet v Tatra banke: SK5411000000002923872666, TATRSKBX. HALO reality ani naši spolupracovníci nikdy neberú a nemôžu brať peniaze v hotovosti. Na účet HALO reality sa posiela len záloha za nehnuteľnosť, nie celá kúpna cena!

V prípade, ak ste poskytli finančné prostriedky hotovostne alebo na iný účet, je pravdepodobné, že ste boli podvedený a pre istotu nás ihneď kontaktujte.

Obhliadka a aktuálny stav:

Makléri HALO reality požadujú z dôvodu bezpečnosti predávajúcich podpísať dokument o návšteve danej nehnuteľnosti.

HALO reality negarantuje dostupnosť nehnuteľností, nakoľko momentálne môže prebiehať proces rezervácie. V prípade záujmu o nehnuteľnosť vám preveríme aktuálny stav a náš maklér vás bude kontaktovať.

55978 klaudiabalazovicova[at]haloreality.sk 23990
HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Vaše súkromie je prvoradé

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že vás táto hláška otravuje a vy súhlasíte s prednastavenými cookies, kliknite na Súhlasím (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia