Lukratívny pozemok pre výstavbu rodinných domov

Predaj, pozemok pre rodinný dom 3628 m² Michalovce - EXKLUZÍVNE HALO REALITY + VIDEOOBHLIADKA

pozemok pre rodinný dom - predaj Michalovce
TOP ponuka Iba u nás
Popis nehnuteľnosti:

Ponúkame na predaj exkluzívny pozemok v lukratívnej oblasti Michaloviec. Jedná sa o krásny slnečný pozemok pri hlavnej ceste s hlavným ťahom na Košice.
Celková rozloha pozemku je 3628 m² pozostávajúca z piatich parciel. Pozemok je v územnom pláne obce určený na výstavbu rodinných domov.
Dostupnosť všetkých inžinierskych sietí.
Pozemok je bez tiarch, kúpou ihneď k dispozícii. Doporučujem

Marianna Motyľová

0908... ZOBRAZIŤ CELÝ KONTAKT mariannamotylova[at]haloreality.sk 0908 077 088

Rezervácia nehnuteľnosti:

Za účelom bezpečnosti našich klientov sú všetky platby poukazované výhradne bezhotovostne na účet v Tatra banke: SK5411000000002923872666, TATRSKBX. HALO reality ani naši spolupracovníci nikdy neberú a nemôžu brať peniaze v hotovosti. Na účet HALO reality sa posiela len záloha za nehnuteľnosť, nie celá kúpna cena!

V prípade, ak ste poskytli finančné prostriedky hotovostne alebo na iný účet, je pravdepodobné, že ste boli podvedený a pre istotu nás ihneď kontaktujte.

Obhliadka a aktuálny stav:

Makléri HALO reality požadujú z dôvodu bezpečnosti predávajúcich podpísať dokument o návšteve danej nehnuteľnosti.

HALO reality negarantuje dostupnosť nehnuteľností, nakoľko momentálne môže prebiehať proces rezervácie. V prípade záujmu o nehnuteľnosť vám preveríme aktuálny stav a náš maklér vás bude kontaktovať.

54958 mariannamotylova[at]haloreality.sk 166000
HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Vaše súkromie je prvoradé

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že vás táto hláška otravuje a vy súhlasíte s prednastavenými cookies, kliknite na Súhlasím (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia