Byt s benefitom rodinného domu

OVERENÁ NEHNUTEĽNOSŤ

REZERVOVANÉ - Predaj, dvojizbový byt Madunice, výmera 67 m², so záhradkou - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

TOP ponuka Iba u nás 3D OBHLIADKA VIDEO OBHLIADKA
87 000 €

Ponúkame na predaj priestranný 2-izbový byt v nízkopodlažnom bytovom dome na Elektrárenskej ul. v Maduniciach. Byt s výmerou 67 m² sa nachádza na 1. poschodí bytového domu, ktorý je postavený na rozsiahlom upravenom oplotenom pozemku s výmerou takmer 9 000 m² s možnosťou umiestnenia garáže a priestormi pre chov drobných úžitkových zvierat a s využívaním vlastnej studne. Patrí k nemu väčšia pivnica v suteréne a záhrada v osobnom vlastníctve s výmerou 235 m².

DISPOZÍCIA:

vstupná chodba, dve samostatné izby, väčšia kuchyňa so špajzou, kúpeľna, samostatné WC a väčšia murovaná pivnica v suteréne bytového domu.

STAV NEHNUTEĽNOSTI:

byt má plastové okná, interiér je v pôvodnom, ale veľmi udržiavanom stave, nový kotol a radiátory pred cca 5 rokmi. Náklady na úžívanie sú cca 120 €/mesačne. Nehnuteľnosť je bez tiarch, voľná ihneď.

BYTOVÝ DOM:

kompletne zrevitalizovaný pred 5 rokmi - zateplenie, nová strecha, vymenené stúpacie rozvody. Bezproblémové parkovanie.

LOKALITA:

pozemok a bytový dom sú odsadené od hlavnej cesty a poskytujú skutočne príjemné bývanie s benefitmi rodinného domu. Madunice sú veľká rozvinutá obec s kompletnou občianskou vybavenosťou - základná škola s materskou školou, zdravotné stredisko, lekáreň, obchody s potravinami, knižnica, možnosti stravovania a ubytovania, viacúčelové ihrisko, cyklotrasy. Dostupnosť: HC 9 km, TT 20 km, PN 15 km.
Obhliadky 7 dní v týždni, kľúče v RK.

"Byt s benefitom rodinného domu"
izieb
trieda
67 m²
osobné
1/1
juho-východ
áno
áno
áno
1963
tehlová

Ivana Salczerová

Realitný maklér Trnava

0903... ZOBRAZIŤ KONTAKT 0903 706 204 ivanasalczerova[at]haloreality.sk
Sme overenou realitnou kanceláriou a súčasťou Združenia realitných kancelárii Slovenska
Rezervácia nehnuteľnosti

Za účelom bezpečnosti našich klientov sú všetky platby poukazované výhradne bezhotovostne na účet v Tatra banke: SK5411000000002923872666, TATRSKBX. HALO reality ani naši spolupracovníci nikdy neberú a nemôžu brať peniaze v hotovosti. Na účet HALO reality sa posiela len záloha za nehnuteľnosť, nie celá kúpna cena. V prípade, ak ste poskytli finančné prostriedky hotovostne alebo na iný účet, je pravdepodobné, že ste boli podvedení a pre istotu nás ihneď kontaktujte.

Obhliadka a aktuálny stav

Makléri HALO reality požadujú z dôvodu bezpečnosti predávajúcich v Hlohovci podpísať dokument o návšteve danej nehnuteľnosti.

HALO reality negarantuje dostupnosť danej nehnuteľnosti v Hlohovci, nakoľko momentálne môže prebiehať proces rezervácie. V prípade záujmu o nehnuteľnosť vám preveríme aktuálny stav a náš maklér vás bude kontaktovať.

Práva k inzerovanej nehnuteľnosti

Inzerovaná nehnuteľnosť nie je záväznou ponukou na uzavretie zmluvy. Majiteľ nehnuteľnosti má právo voľby kupúceho/nájomcu podľa vlastného uváženia a svojich podmienok. Uvedená cena nie je záväzná a môže sa meniť od podmienok majiteľa nehnuteľnosti a dohodou s kupujúcim. Uvedené rozmery a plochy sú orientačné a môžu sa mierne líšiť od skutočného stavu. Fotky, videá, 3D prezentácie, pôdorysy a popis nehnuteľnosti sú autorským právom HALO reality, s.r.o. a nie je povolené ich kopírovať a to za žiadnych okolností.

Aby naši makléri predávali aj v Hlohovci

Robíme všetko preto, aby naši makléri predávali vaše nehnuteľnosti čo najrýchlejšie. Nehnuteľnosti, ktoré máme v našej ponuke inzerujeme na skoro 200 realitných portáloch, samozrejme, vrátane platených a najnavštevovanejších. V prípade predaja/prenájmu vašej nehnuteľnosti nás neváhajte kontaktovať nezáväzne cez formulár Predaj nehnuteľnosti v Hlohovci.

35000
zazmluvnených klientov
5481
recenzií od klientov
67112
doteraz v ponuke
110
maklérov po Slovensku
70483 ivanasalczerova[at]haloreality.sk 87000
O túto nehnuteľnosť je mimoriadny záujem.
POTREBUJETE HYPOTÉKU?

Vypočítajte si, aká bude približná mesačná splátka hypotéky pri danej výške úroku.

%

 

1526 €/mesačne

MOJI SPOKOJNÍ KLIENTI
  • Veľmi príjemná maklérka.
  • S pani Salczerovou sme spolupracovali pri kúpe nášho bytu. Bola ústretová a veľmi ochotná. Budeme Vás odporúčať priateľom a známym. B.K.
  • Pani Ivana ďakujem. Veľmi ľudská, rýchle jednanie, človek ktorý nezavádza kupujúceho do polohy ....len kúpte.
  • Pani Ivana Salczerova je veľmi milá, pohotová, ústretová realitná maklerka. Svoju prácu odvádza z veľkým nasadením, svojou dlhodobou skúsenosťou vo svojej praci, vie poradiť usmerniť svojich klientov, myslím tým to, že klient niekedy vôbec nemá znalosť čo všetko treba pri predaji alebo kúpe nehnuteľnosti, ďakujem pani Ivanka za jej húževnatosť vo svojej práci a hlavne za trpezlivosť, ktorú má ku svojim klientom, prajem jej, nech sa jej v práci darí a nech si aj realitky vážia nielen svojich klientov, ale aj takýchto skúsených maklerov ako pani Ivana Salczerova je.klientka Zdenka Benianova
  • Chcem sa poďakovať za profesionálny prístup, ochotu férovosť a bezproblémovú spoluprácu. Keď budem potrebovať realitku v budúcnosti, určite oslovím pani Salczerovú. Petr
  • Spoluprácu s pani Salczerovou môžeme len odporúčať. Bola milá a ústretová a pomohla nám získať bývanie podľa našich možností a predstáv. Želáme veľa úspechov. Z.P.
  • Pani Ivanka Salczerova je perfekna a mila. Svoju pracu robi svedomite a vo vsetko mi vzdy pomohla a vysvetlila ked som niecomu nerozumela inu maklerku vobec nehladam som s nou velmi spokojna na sto percent a vzdy sa mozem na nu spolahnut, DAKUJEM.Olga Geričová
  • Som veľmi spokojná, pani Salczerová je veľmi milá. Hodnotím jej prácu na 100%. Ďakujem Zuzana Juráková
  • Na to, že som obyčajný človek, dosť mi pomáha v tom, že sa mi snaží vysvetliť veci ktoré nechápem ohľadom zmlúv. Príjemná pani zatiaľ veľmi spokojný určite by som odporučil.Daniš Ľuboš
  • Príjemná, empatická nevtierava makléra, ktorá vie čo robí. Spokojnost.
  • Pani Ivanka Salczerová je perfektná vo svojej práci. Poradí, vysvetlí, je dochvilná, milá, trpezlivá ku klientom sa chová slušne a svojú prácu ako maklérka robí zodpovedne a na sto percent. Môžem sa na ňu vo všetkom spoľahnúť.Olga Geričová
  • Ivka je výborná.
REALITNÝ MAKLÉR Hlohovec
35000
zazmluvnených klientov
5481
recenzií od klientov
67112
doteraz v ponuke
110
maklérov po Slovensku
HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Táto stránka používa súbory cookies

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že súhlasíte s prednastavenými nastaveniami, kliknite na SÚHLASÍM (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia