Predaj, rekreačný pozemok Liptovská Sielnica

rekreačný pozemok - predaj Liptovská Sielnica
TOP ponuka Iba u nás
Popis nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na predaj pozemok o výmere 900 m² v blízkosti Liptovskej Mary vhodný na rekreačnú výstavbu. K pozemku vedie spevnená prístupová cesta. V dohľadnej dobe bude vybudovaná elektrická prípojka. Voda je v tejto lokalite riešená studňou a odpad je riešený septikom/žumpou.

Anna Jambrichová

I speak EnglishJęzyka polskiegoЯ говорю на русском

0908... ZOBRAZIŤ CELÝ KONTAKT annajambrichova[at]haloreality.sk 0908 931 038

Rezervácia nehnuteľnosti:

Za účelom bezpečnosti našich klientov sú všetky platby poukazované výhradne bezhotovostne na účet v Tatra banke: SK5411000000002923872666, TATRSKBX. HALO reality ani naši spolupracovníci nikdy neberú a nemôžu brať peniaze v hotovosti. Na účet HALO reality sa posiela len záloha za nehnuteľnosť, nie celá kúpna cena!

V prípade, ak ste poskytli finančné prostriedky hotovostne alebo na iný účet, je pravdepodobné, že ste boli podvedený a pre istotu nás ihneď kontaktujte.

Obhliadka a aktuálny stav:

Makléri HALO reality požadujú z dôvodu bezpečnosti predávajúcich podpísať dokument o návšteve danej nehnuteľnosti.

HALO reality negarantuje dostupnosť nehnuteľností, nakoľko momentálne môže prebiehať proces rezervácie. V prípade záujmu o nehnuteľnosť vám preveríme aktuálny stav a náš maklér vás bude kontaktovať.

48780 annajambrichova[at]haloreality.sk 35
35 €/m2
LM-48780VYTLAČIŤ NEHNUTEĽNOSŤ
901 m²
40x24
MOJI SPOKOJNÍ KLIENTI:

Veľmi ochotná, milá pani maklérka, kedykoľvek ochotná poradiť. Ďakujeme. Róbert F.

Maximálna spokojnosť s predajom mojej nehnuteľnosti. Veľmi rýchle jednanie. Môj byt predala rýchlo a za dobrú cenu. Nevymenila by som ju za žiadneho iného makléra.

Velmi ochotna a znala veci, mila a usmievava pani, v kazdom pripade velmi profesionalne nam poradila ako predat nasu rekreacnu chatku, moc jej dakujeme. Spokojeni zakaznici, manzelia Brlikovi.

Nebudem klamat, som velmi spokojny s pani maklerkou.

Veľmi rýchla reakcia na obhliadku, na ktorú som mal len dve hodiny, super komunikácia, informovanosť a celkový prístup. Výhodou bolo aj to...

Velmi spokojný profi. prístup, ochota a spoľahlivosť.

MÔJ PROFIL
HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU