Predaj, rodinný dom Horná Potôň, Čečínska Potôň - NOVOSTAVBA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

rodinný dom - predaj Horná Potôň
TOP ponuka Iba u nás
Popis nehnuteľnosti:

Ponúkame na predaj rozostavaný rodinný dom nachádzajúci sa v obci Horná Potôň, časť Čečínska Potôň. Postavený je na pozemku s celkovou výmerou 999 m², zastavaná plocha je 363 m², z toho 111 m² je krytá terasa a garáž, ktorá je súčasťou domu, 60 m².
Stavba je navrhnutá ako trojizbová a dispozične pozostáva zo zádveria, veľkorysej obývacej miestnosti spojenej s kuchyňou, z ktorej je vstup na krytú terasu, samostatnej izby, tretej veľkej izby so šatníkom, kúpeľne, do ktorej je vstup z chodby ale aj z jednej izby, samostatnej toalety a veľkej garáže. V garáži je vŕtaná studňa a prístup na pôjd, kde sa nachádza ukladací priestor.
Stavebné práce boli ukončené v roku 2015, kúrenie je navrhované teplovodné, podlahové s tepelným čerpadlom, okná sú plastové, strešná krytina je škridla. Stavba je napojená na elektrinu, voda je z vlastnej studne a odpad je odvádzaný do žumpy (nie je vybudovaná).
Obec Čečínska Potôň sa nachádza od okresného mesta Dunajská Streda 12 km, najbližšie pripojenie na novootvorenú rýchlostnú cestu R7 sa nachádza v Holiciach vzdialených 5 km a vzdialenosť od Bratislavy je 28 km.
Maklér odporúča obhliadku.

Michal Jediný

I speak English

0919... ZOBRAZIŤ CELÝ KONTAKT michaljediny[at]haloreality.sk 0919 225 556

Rezervácia nehnuteľnosti:

Za účelom bezpečnosti našich klientov sú všetky platby poukazované výhradne bezhotovostne na účet v Tatra banke: SK5411000000002923872666, TATRSKBX. HALO reality ani naši spolupracovníci nikdy neberú a nemôžu brať peniaze v hotovosti. Na účet HALO reality sa posiela len záloha za nehnuteľnosť, nie celá kúpna cena!

V prípade, ak ste poskytli finančné prostriedky hotovostne alebo na iný účet, je pravdepodobné, že ste boli podvedený a pre istotu nás ihneď kontaktujte.

Obhliadka a aktuálny stav:

Makléri HALO reality požadujú z dôvodu bezpečnosti predávajúcich podpísať dokument o návšteve danej nehnuteľnosti.

HALO reality negarantuje dostupnosť nehnuteľností, nakoľko momentálne môže prebiehať proces rezervácie. V prípade záujmu o nehnuteľnosť vám preveríme aktuálny stav a náš maklér vás bude kontaktovať.

51544 michaljediny[at]haloreality.sk 99000
O obci Nové Mesto nad Váhom:

49 600

99 000 €
DS-51544VYTLAČIŤ NEHNUTEĽNOSŤ
G
363 m²
100 m²
999 m²
novostavba
v hotovosti alebo hypotékou
22x45
Elektrina, studňa, žumpa
HYPOKALKULAČKA
%
1526 €
Chcem najlepšiu hypotéku (nezáväzne)
MOJI SPOKOJNÍ KLIENTI:

S prácou pána Jediného som veľmi spokojná, vybavuje úplne a promtne. S úctou Mária H.

Ďakujeme pánovi Michalovi Jedinému za cenné rady, ktorými pomohol uviesť našu nehnuteľnosť do ponuky. Oceňujeme jeho prirodzené a zdvorilé...

Chcela by som vyjadriť obrovskú spokojnosť s prácou pána Jediného. Počas našej spolupráce som sa stretla najmä s jeho ochotou a profesionalitou. Oceňujem...

Spoluprácu s Michalom Jediným môžem iba odporúčať, patrí medzi 1% realitných maklérov, ktorí svojej práci rozumejú...

Vďaka za pomoc pri kúpe a odovzdaní bytu v Poprade. Prajeme veľa zdravia a úspechov...

S prístupom a prácou Vášho makléra som zatiaľ veľmi spokojná...

MÔJ PROFIL
HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU