Overená nehnuteľnosť

OVERENÁ NEHNUTEĽNOSŤ

Predaj, dvojizbový byt Bratislava Ružinov, Bajkalská- IBA U NÁS - ZNÍŽENÁ CENA

175 000 €
5 100€ZNÍŽENIE CENY O

IDETE NESKORO
NEHNUTEĽNOSŤ UŽ NIE JE AKTUÁLNA

Ponúkame Vám na predaj útulný, dvojizbový byt situovaný na Bajkalskej ulici v blízkosti hranice s lokalitou Nový Ružinov. Byt sa nachádza prvom (pod bytom sa nachádza byt na prízemí) poschodí zo štyroch v tehlovom, zateplenom bytovom dome s výťahom.

Podlahová plocha bytu je 45,36 m² ( vrátane 1,2 m² murovanej pivnice situovanej na rovnakom poschodí ako byt ). Byt je orientovaný na juhovýchodnú stranu do tichšej časti.
Vykurovanie bytu je centrálne s vlastnou kotolňou pre celý bytový dom.
Mesačné náklady pre tri osoby sú vo výške 152€ + 24€ elektrika.

DISPOZÍCIA: vstupná chodba, kuchyňa, obývacia miestnosť so spacím kútom, detská izba, kúpeľňa so sprchovým kútom a WC.

STAV NEHNUTEĽNOSTI: - bytový dom bol skolaudovaný v r.2001. Pred 2 rokmi prebehla rekonštrukcia výťahu a taktiež boli osadené nové vchodové bezpečnostné dvere na čip.
Byt prešiel čiastočnou rekonštrukciou v rámci ktorej sa postavením sadrokartónovej priečky predelila kuchyňa od detskej izby, položená bola laminátová podlaha, osadené boli plastové okná so sieťkami proti hmyzu v každej miestnosti. V 01/2023 bol zrekonštruovaný sprchový kút v kúpeľni.

Parkovanie pri bytovom dome je bezproblémové. Zariadenie a vybavenie je predmetom predaja ( okrem TV a počítača ).

LOKALITA: V pešej dostupnosti sa nachádza zastávka MHD, potraviny. Približne 5-7 minút autom sa nachádza kompletná občianska vybavenosť: základné školy, materské školy, potraviny, pošta, reštaurácie.
V blízkosti je dobré napojenie na diaľničný obchvat či novovybudovanú R7. Pre športovcov je neďaleko vzdialená cyklotrasa.

"Útulný dvojizbový byt vhodný aj na investíciu"
Sme overenou realitnou kanceláriou a súčasťou Združenia realitných kancelárii Slovenska
Najlepšia hypotéka

Potrebujete hypotéku? Nenechávajte to na vašu banku, či známeho, môžte ušetriť aj tisíce eur. Získajte tú najlepšiu bez zbytočného behania. Pozrite si sekciu Najlepšia hypotéka - porovnanie bánk a dozviete sa, na čo si dávať pri výbere hypotéky pozor a prečo si zvoliť hypotéku práve cez nášho partnera. A navyše, nemusíte byť ani nás klient, stačí vyplniť nezáväzne hypotekárny formulár.
* výpočet má len informatívny charakter, splátka pri 80% hypotéke.

Práva k inzerovanej nehnuteľnosti

Inzerovaná nehnuteľnosť nie je záväznou ponukou na uzavretie zmluvy. Majiteľ nehnuteľnosti má právo voľby kupúceho/nájomcu podľa vlastného uváženia a svojich podmienok. Uvedená cena nie je záväzná a môže sa meniť od podmienok majiteľa nehnuteľnosti a dohodou s kupujúcim. Fotky, videá, 3D prezentácie, pôdorysy a popis nehnuteľnosti sú autorským právom HALO reality, s.r.o. a nie je povolené ich kopírovať a to za žiadnych okolností.

Aby naši makléri predávali

Robíme všetko preto, aby naši makléri predávali vaše nehnuteľnosti čo najrýchlejšie. Nehnuteľnosti, ktoré máme v našej ponuke inzerujeme na približne 200 realitných portáloch, samozrejme, vrátane platených a najnavštevovanejších. V prípade predaja/prenájmu vašej nehnuteľnosti nás neváhajte kontaktovať nezáväzne cez formulár Predaj nehnuteľnosti.

25000
klientov so zmluvou
4321
recenzií od klientov
60255
doteraz v ponuke
90
maklérov po Slovensku
59550 martinadrozdova[at]haloreality.sk 169900
25000
klientov so zmluvou
4321
recenzií od klientov
60255
doteraz v ponuke
90
maklérov po Slovensku
HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Táto stránka používa súbory cookies

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že súhlasíte s prednastavenými nastaveniami, kliknite na SÚHLASÍM (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia