Overená nehnuteľnosť od profesionálov v realitách

Predaj, rodinný dom Banská Štiavnica

rodinný dom - predaj Banská Štiavnica
TOP ponuka Iba u nás
Popis nehnuteľnosti:

Ponúkame na predaj rodinný dom v nádhernej lokalite uprostred lesa. Kamenný dom pozostáva z kuchyne, štyroch izieb, kúpeľne s toaletou, vstupnej chodby, prechodnej chodby. V časti domu je drevená podlaha, ostatné je dlažba a betónová podlaha. Kúrenie je kombinované: krb s napojením na radiátory, v kuchyni a v jednej izbe kachlová pec. Vlastný zdroj vody, odpad : septik. Súčasťou je rovinatý slnečný pozemok so sedením. Dom vyžaduje rekonštrukciu, možnosť prerobenia podľa vlastných predstáv. Sen o bývaní uprostred prírody, kde budete počuť len spev vtákov. Okolie s množstvom cyklotrás, turistických chodníkov, Banskoštiavnické jazerá na dosah. Do centra mesta cca 10 minút autom.

RNDr. Katarína Denková

I speak EnglishIch spreche Deutsch

0918... ZOBRAZIŤ CELÝ KONTAKT katarinadenkova[at]haloreality.sk 0918 576 645

Rezervácia nehnuteľnosti:

Za účelom bezpečnosti našich klientov sú všetky platby poukazované výhradne bezhotovostne na účet v Tatra banke: SK5411000000002923872666, TATRSKBX. HALO reality ani naši spolupracovníci nikdy neberú a nemôžu brať peniaze v hotovosti. Na účet HALO reality sa posiela len záloha za nehnuteľnosť, nie celá kúpna cena!

V prípade, ak ste poskytli finančné prostriedky hotovostne alebo na iný účet, je pravdepodobné, že ste boli podvedený a pre istotu nás ihneď kontaktujte.

Obhliadka a aktuálny stav:

Makléri HALO reality požadujú z dôvodu bezpečnosti predávajúcich podpísať dokument o návšteve danej nehnuteľnosti.

HALO reality negarantuje dostupnosť nehnuteľností, nakoľko momentálne môže prebiehať proces rezervácie. V prípade záujmu o nehnuteľnosť vám preveríme aktuálny stav a náš maklér vás bude kontaktovať.

54615 katarinadenkova[at]haloreality.sk 145000
145 000 €
BS-54615VYTLAČIŤ NEHNUTEĽNOSŤ
G
248 m²
87 m²
654 m²
pôvodný
HYPOKALKULAČKA
%
1526 €
Chcem najlepšiu hypotéku (nezáväzne)
MOJI SPOKOJNÍ KLIENTI:

Profesionálny prístup, promptne odpovede, ústretovosť. Ďakujem.

Profesionálny prístup. Spokojnosť. Človek na spravnom mieste.

Maximálna spokojnosť, veľká ústretovosť.

Veľmi ústretová, pohotová a promtne jedná. Ďakujem

Pani Denkovú som si vybrala na základe priaznivých hodnotení jej klientov. S jej prácou som bola spokojná, bola vždy ochotná, ústretová, pravidelne ma telefonicky informovala. Môžem len doporučiť.

Najlepsia maklerka na svete :)

MÔJ PROFIL
HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Vaše súkromie je prvoradé

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že vás táto hláška otravuje a vy súhlasíte s prednastavenými cookies, kliknite na Súhlasím (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia