Čo všetko je v cene?

My nezavádzame. Pozrite si, čo všetko je v cene nehnuteľnosti. U nás predaj nekončí zoznámením predajcu a kupujúceho, práve naopak! So všetkým Vám radi pomôžeme a poradíme, aby obchod prebehol čo najľahšie a najrýchlejšie ako je to pri danej situácii možné.

Čo je v cene nehnuteľnosti (pokiaľ v popise nie je uvedené inak):

  • sprostredkovanie predaja danej nehnuteľnosti naším maklérom, dohľad nad prevodom nehnuteľnosti a celým priebehom pri preberaní.
  • zabezpečenie prevodu nehnuteľnosti s právnou zárukou, nad prevodom nehnuteľnosti dohliada náš tím právnikov a tým sa eliminuje riziko podvodu. V cene je kúpno-predajná zmluva vyhotovená naším právnikom.
  • vybavenie všetkých potrebných dokumentov k predaju a ku kúpe nehnuteľnosti až po zanesenie kúpnych a záložných zmlúv na kataster a odovzdanie nehnuteľnosti - okrem zmlúv a poplatkov súvisiacich s poskytnutím hypotekárneho úveru kupujúcemu (úver a všetky náležitosti k nemu rieši banka alebo váš finančný poradca).
  • potrebné kolky v hodnote 66€ za vklad vlastníckeho práva na katastri (neplatí pri nízkej provízií RK - opýtajte sa svojho makléra ).
  • 20% DPH z rezervačnej zálohy zloženej na náš účet
  • vybavenie hypotéky na mieru - pokiaľ sa neorientujete v hypotékach, rád vám BEZPLATNE pomôže náš tím poradcov. Poradí vám a odporučí najlepšiu, najlacnejšiu a najvhodnejšiu hypotéku na trhu spomedzi všetkých bánk na Slovensku.

Upozornenie: - povinné hypotekárne poplatky, podpisy, poplatky u notára, poplatky na bytovom družstve a ostatné si hradia v plnej výške zúčastnené strany (predávajúci-kupujúci).