Overená nehnuteľnosť

Bezpečná kúpa s profesionálmi v realitách

Predaj, rodinný dom Strekov - IBA U NÁS

TOP ponuka Iba u nás 3D OBHLIADKA VIDEO OBHLIADKA

Ponúkame Vám na predaj 3 – izbový rodinný dom v malebnej obci Strekov, okres Nové Zámky. Dom je postavený na rovinatom, slnečnom a oplotenom pozemku s výmerou 578 m² (orientačné rozmery 16x37 m).

DISPOZÍCIA:

Rodinný dom pozostáva z priestrannej predsiene, kuchyne s komorou, veľkej obývacej izby, chodby, dvoch samostatných izieb, technickej miestnosti, kúpeľne so sprchovým kútom a samostatnou toaletou. Podkrovie ponúka možnosť realizácie ďalších obytných priestorov. Dom je čiastočne podpivničený.

TECHNICKÝ STAV:

Rodinný dom je vo fáze rozsiahlej rekonštrukcie, ale je obývateľný. Doposiaľ bola dokončená nová elektroinštalácia, vonkajšia izolácia, zateplená podlaha, nové parkety, dlažba a obklady, stierky a omietky, drevené euro okná s vnútornými žalúziami, nové bezpečnostné dvere. K dispozícii sú interiérové dvere a plynový kotol, ktoré ešte nie sú osadené. Súčasťou zadnej časti RD je terasa. Nehnuteľnosť má veľký potenciál pre trvalé bývanie, prípadne podnikanie a nový majiteľ má možnosť dokončiť rekonštrukciu podľa vlastných predstáv.

INŽINIERSKE SIETE:

RD je napojený na obecný vodovod, elektrina 240/380V, plyn, odpad je vedený do žumpy. Kúrenie je možné plynovým kotlom - radiátormi, v prípadne záujmu je možnosť napojiť krbové kachle. Vzhľadomm k tomu, že sa majiteľ dlhodobo zdržuje v zahraničí, siete sú odpojené.

POZEMOK:

Záhrada ponúka dostatočný priestor na relax, postavenie bazénu, altánku, alebo prístrešku pre auto.

Nehnuteľnosť je v osobnom vlastníctve 1 majiteľa, nie je zaťažená žiadnou ťarchou ani vecným bremenom a je ihneď k dispozícii. Priemerné mesačné náklady na bývanie sú cca 100 eur.

Príjazdová asfaltová cesta umožňuje bezproblémovú dostupnosť k nehnuteľnosti ako aj parkovanie priamo pred ňou, prípadne na pozemku.

LOKALITA:

Obec Strekov ponúka základnú občiansku vybavenosť a je vzdialená 25 km od okresného mesta Nové Zámky, 30 km od Podhájskej, 18 km od Hurbanova, 30 km od Komárna a 27 km od Štúrova.

VÝHODY
- výborná poloha s ľahkou dostupnosťou do okolitých miest
- nízke prevádzkové náklady
- dokončenie rekonštrukcie podľa vlastných predstáv nového majiteľa
- vzhľadom na stav nehnuteľnosti - cena

Na Vaše ďalšie prípadné otázky Vám radi odpovieme pri osobnom stretnutí.

Cena za nehnuteľnosť je vrátane provízie, právneho servisu, poradenstva, základného správneho poplatku vkladu na kataster, prípadne vám pomôžeme pri vybavovaní hypotekárneho úveru (viac na našej webovej stránke).

izieb
120 m²
140 m²
100 m²
597 m²
16x37
áno
áno
tehlová
pozemok
klasický

Andrea Kovarčíková

Realitný maklér Nové Zámky

0907... ZOBRAZIŤ KONTAKT 0907 483 112 andreakovarcikova[at]haloreality.sk
Sme overenou realitnou kanceláriou a súčasťou Združenia realitných kancelárii Slovenska
Najlepšia hypotéka

Potrebujete hypotéku? Nenechávajte to na vašu banku, či známeho, môžte ušetriť aj tisíce eur. Získajte tú najlepšiu bez zbytočného behania. Pozrite si sekciu Najlepšia hypotéka - porovnanie bánk a dozviete sa, na čo si dávať pri výbere hypotéky pozor a prečo si zvoliť hypotéku práve cez nášho partnera. A navyše, nemusíte byť ani nás klient, stačí vyplniť nezáväzne hypotekárny formulár.
* výpočet má len informatívny charakter, splátka pri 80% hypotéke.

Rezervácia nehnuteľnosti

Za účelom bezpečnosti našich klientov sú všetky platby poukazované výhradne bezhotovostne na účet v Tatra banke: SK5411000000002923872666, TATRSKBX. HALO reality ani naši spolupracovníci nikdy neberú a nemôžu brať peniaze v hotovosti. Na účet HALO reality sa posiela len záloha za nehnuteľnosť, nie celá kúpna cena. V prípade, ak ste poskytli finančné prostriedky hotovostne alebo na iný účet, je pravdepodobné, že ste boli podvedení a pre istotu nás ihneď kontaktujte.

Obhliadka a aktuálny stav

Makléri HALO reality požadujú z dôvodu bezpečnosti predávajúcich v Nových Zámkoch podpísať dokument o návšteve danej nehnuteľnosti.

HALO reality negarantuje dostupnosť danej nehnuteľnosti v Nových Zámkoch, nakoľko momentálne môže prebiehať proces rezervácie. V prípade záujmu o nehnuteľnosť vám preveríme aktuálny stav a náš maklér vás bude kontaktovať.

Práva k inzerovanej nehnuteľnosti

Inzerovaná nehnuteľnosť nie je záväznou ponukou na uzavretie zmluvy. Majiteľ nehnuteľnosti má právo voľby kupúceho/nájomcu podľa vlastného uváženia a svojich podmienok. Uvedená cena nie je záväzná a môže sa meniť od podmienok majiteľa nehnuteľnosti a dohodou s kupujúcim. Uvedené rozmery a plochy sú orientačné a môžu sa mierne líšiť od skutočného stavu. Fotky, videá, 3D prezentácie, pôdorysy a popis nehnuteľnosti sú autorským právom HALO reality, s.r.o. a nie je povolené ich kopírovať a to za žiadnych okolností.

Aby naši makléri predávali aj v Nových Zámkoch

Robíme všetko preto, aby naši makléri predávali vaše nehnuteľnosti čo najrýchlejšie. Nehnuteľnosti, ktoré máme v našej ponuke inzerujeme na skoro 200 realitných portáloch, samozrejme, vrátane platených a najnavštevovanejších. V prípade predaja/prenájmu vašej nehnuteľnosti nás neváhajte kontaktovať nezáväzne cez formulár Predaj nehnuteľnosti v Nových Zámkoch.

35000
zazmluvnených klientov
4838
recenzií od klientov
63219
doteraz v ponuke
110
maklérov po Slovensku
66692 andreakovarcikova[at]haloreality.sk 48000
O túto nehnuteľnosť je mimoriadny záujem.
NAJLEPŠIA HYPOTÉKA
BEZPLATNE PRE VÁS

K vašej novej nehnuteľnosti aj hypotéka na mieru a bezplatne. Kontaktujte nás a ušetrite si čas a starosti. Navyše overíme všetky banky a nájdeme vám tú najlepšiu, čím môžete počas splácania ušetriť až tisíce eur. A to všetky nezáväzne.

%

 

1526 €/mesačne

CHCEM NAJLEPŠIU HYPOTÉKU (NEZÁVÄZNE)
MOJI SPOKOJNÍ KLIENTI
 • Spokojná klientka po podpise kúpnych zmlúv k rodinnému domu v okrese Nové Zámky, s manažérkou pobočky Andreou Kovarčíkovou.

 • To to je jedna profesionálna maklérka na spičkovej úrovni. Vystupovanie a jednanie so záujemcom hodnotím na 100%, presne vedela ako vystupovať kedy jednať priamo, kedy nechať klienta premýšlať. Táto práca jej veľmi pristane a jej výsledky hovoria zrejme za všetko. Určite aj v budúcnosti by sme využili jej a vašej realitnej kancelárii služby nakoľko sme nadmieru spokojní. K.O.
 • Dobrý večer, pani Kovarčíková, určite spokojnosť, robíte to profesionálne, ste pozitívny človek.Ďakujeme, Šiko
 • Ďakujem za spoluprácu pani Kovarčíkovej. V dobe, kedy sa ľudskosť pomaly zo sveta vytráca... Pani Kovarčíkovej záleží, aby spokojnosť bola na oboch stranách ako predávajúceho tak aj kupujúceho. Pravidelná komunikácia a informovanosť o všetkom čo do cesty príde. Ochota pomôcť aj s vecami čo nieje jej povinnosťou. Ďakujem za všetko čo robíte.Karina Mitášová
 • Chcem sa vám ešte raz poďakovať za spoluprácu. Vždy, keď sa niečo riešilo, boli ste nám k dispozícii a vďaka vám tento obchod prebehol hladko k spokojnosti oboch strán. Prajem vám do budúcna ešte mnoho, mnoho pracovných a osobných úspechov.Jaroslav
 • Spokojný kupujúci po podpise kúpnych zmlúv k rodinnému domu v okrese Nové Zámky, na fotke s manažérkou pobočky Andreou Kovarčíkovou.

 • Spokojný klient po podpise kúpnych zmlúv k rodinnému domu v okrese Nové Zámky, s manažérkou pobočky Andreou Kovarčíkovou.

 • Spokojní klienti v kancelárii HALO reality po podpise kúpnych zmlúv k jednoizbovému bytu v Nových Zámkoch, s manažérkou pobočky Andreou Kovarčíkovou.

 • Spokojné klientky po podpise kúpnych zmlúv k rodinnému domu v okrese Nové Zámky, na fotke s manažérkou pobočky Andreou Kovarčíkovou.

 • Svojou profesionalitou a ľudskými kvalitami pani Kovarčíková zvládla aj náročné situácie pri predaji, teraz už našej, nehnuteľnosti. Všetky úkony, ktoré mala v starostlivosti, uskutočnila bez zdržania a správne. Pravidelne nás informovala o priebehu kúpy a jej komunikácia bola vždy na úrovni. Bolo nám cťou, sme spokojní a ďakujeme.
 • Spokojnosť s maklérom. Oliver K.
 • Ďakujem pani Kovarčíkovej za spoľahlivé vybavenie ako podkladov k dedičskému konaniu , tak aj za právne služby počas predaja bytu po mamičke. Promtné služby, príjemná a spoľahlivá spolupráca. Ďakujem a odporúčam.Anna H
REALITNÝ MAKLÉR Nové Zámky
35000
zazmluvnených klientov
4838
recenzií od klientov
63219
doteraz v ponuke
110
maklérov po Slovensku
HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Táto stránka používa súbory cookies

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že súhlasíte s prednastavenými nastaveniami, kliknite na SÚHLASÍM (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia