Jeden z mála

OVERENÁ NEHNUTEĽNOSŤ

Predaj, rodinný dom Stará Huta - ZNÍŽENÁ CENA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Znížená cena TOP ponuka Iba u nás 3D OBHLIADKA VIDEO OBHLIADKA
CENA NA ZAVOLANIE

Ponúkame na predaj rodinný dom s menším statkom v obci Stará Huta. Stará Huta je malebná obec vzdialená 8km od okresného mesta Detva. Samotná obec je vzdialená len 13km od diaľnice R2, no pritom leží v úpätí pohoria Javorie v nadmorskej výške 728 m n. m. História obce siaha až do roku 1350. V súčasnosti sa obyvatelia Starej Huty venujú prevažne chovu zvierat a poľnohospodárstvu, ťažbe dreva, majú založené svojpomocné družstvo. Samotná nehnuteľnosť sa nachádza v sústave cca 15 domov, kde žije pár domácich obyvateľov a ďalšia prevažná časť slúži ako rekreačné domy. Rodinný dom je dlhší čas neobývaný a ponúka nový domov alebo možnosť chalupárčenia. V samotnom dome sú tri izby. Celá obytná časť má plechovú strechu a je podpivničená. Na povale sa nachádza okno, ktoré vnáša dostatok svetla aj do týchto priestorov, nakoľko je celá nehnuteľnosť orientovaná smerom na juh. V zadnej časti domu sú dve veľké brány na obe strany. Medzi bránami sú dve ďalšie miestnosti, kde je možnosť ich prestavať na obytný priestor. Vo dvore sa nachádza malá letná kuchyňa. V zadnej časti dvora je ďalšia drevená stavba, ktorá slúžila ako garáž pre poľnohospodársku techniku. Celý pozemok je o rozlohe 1050m² a obytná budova ponúka rozlohu 129m². Elektrické prípojky sú zapojené a okrem verejného vodovodu je na pozemku aj vlastná studňa.

NÁZOR MAKLÉRA:

Krásne okolie v okruhu niekoľko kilometrov. Hory, lesy, lúky a množstvo zvierat. Krásna príroda či už na cykloturistiku alebo turistiku.

"Jeden z mála"
izieb
173 m²
129 m²
1050 m²
áno
tvárnice
pozemok
klasický

Michal Jančiar

Realitný maklér Lučenec, Veľký Krtíš, Poltár

0915... ZOBRAZIŤ KONTAKT 0915 454 020 michaljanciar[at]haloreality.sk
Sme overenou realitnou kanceláriou a súčasťou Združenia realitných kancelárii Slovenska
Najlepšia hypotéka

Potrebujete hypotéku? Nenechávajte to na vašu banku, či známeho, môžte ušetriť aj tisíce eur. Získajte tú najlepšiu bez zbytočného behania. Pozrite si sekciu Najlepšia hypotéka - porovnanie bánk a dozviete sa, na čo si dávať pri výbere hypotéky pozor a prečo si zvoliť hypotéku práve cez nášho partnera. A navyše, nemusíte byť ani nás klient, stačí vyplniť nezáväzne hypotekárny formulár.
* výpočet má len informatívny charakter, splátka pri 80% hypotéke.

Rezervácia nehnuteľnosti

Za účelom bezpečnosti našich klientov sú všetky platby poukazované výhradne bezhotovostne na účet v Tatra banke: SK5411000000002923872666, TATRSKBX. HALO reality ani naši spolupracovníci nikdy neberú a nemôžu brať peniaze v hotovosti. Na účet HALO reality sa posiela len záloha za nehnuteľnosť, nie celá kúpna cena. V prípade, ak ste poskytli finančné prostriedky hotovostne alebo na iný účet, je pravdepodobné, že ste boli podvedení a pre istotu nás ihneď kontaktujte.

Obhliadka a aktuálny stav

Makléri HALO reality požadujú z dôvodu bezpečnosti predávajúcich v Detve podpísať dokument o návšteve danej nehnuteľnosti.

HALO reality negarantuje dostupnosť danej nehnuteľnosti v Detve, nakoľko momentálne môže prebiehať proces rezervácie. V prípade záujmu o nehnuteľnosť vám preveríme aktuálny stav a náš maklér vás bude kontaktovať.

Práva k inzerovanej nehnuteľnosti

Inzerovaná nehnuteľnosť nie je záväznou ponukou na uzavretie zmluvy. Majiteľ nehnuteľnosti má právo voľby kupúceho/nájomcu podľa vlastného uváženia a svojich podmienok. Uvedená cena nie je záväzná a môže sa meniť od podmienok majiteľa nehnuteľnosti a dohodou s kupujúcim. Uvedené rozmery a plochy sú orientačné a môžu sa mierne líšiť od skutočného stavu. Fotky, videá, 3D prezentácie, pôdorysy a popis nehnuteľnosti sú autorským právom HALO reality, s.r.o. a nie je povolené ich kopírovať a to za žiadnych okolností.

Aby naši makléri predávali aj v Detve

Robíme všetko preto, aby naši makléri predávali vaše nehnuteľnosti čo najrýchlejšie. Nehnuteľnosti, ktoré máme v našej ponuke inzerujeme na skoro 200 realitných portáloch, samozrejme, vrátane platených a najnavštevovanejších. V prípade predaja/prenájmu vašej nehnuteľnosti nás neváhajte kontaktovať nezáväzne cez formulár Predaj nehnuteľnosti v Detve.

35000
zazmluvnených klientov
4760
recenzií od klientov
62738
doteraz v ponuke
110
maklérov po Slovensku
64118 michaljanciar[at]haloreality.sk 26999
O túto nehnuteľnosť je mimoriadny záujem.
MOJI SPOKOJNÍ KLIENTI
 • P. Janciar je velmi mily a ustretovy. Aj napriek mojmu meskaniu som od neho necitil natlak ani mi nedaval zly pocit. Velmi profesionalne vystupuje a zaroven priatelsky. Dodrzi co povie co je tiez velmi dolezite. Takyto zakaznicky servis by mal byt viacej vidiet na Slovensku.Tomas Kukucka
 • Spokojní kupujúci komerčného objektu - predajne potravín v okrese Lučenec, na fotke s realitným maklérom Michalom Jančiarom.

 • Spokojný kupujúci garáže v Martine, na fotke s realitným maklérom Michalom Jančiarom.

 • Bola som nadmieru spokojná s prístupom a profesionalitou makléra Michala Jančiara, bol milý a zároveň zostal profesionálom. Dom sa mu podarilo predať rýchlo a za dobrých podmienok. Odporúčam všetkými desiatimi, G.B.
 • Trpezlivý a pokojný. J B.
 • Spokojný kupujúci rodinného domu v okrese Veľký Krtíš, na fotke s realitným maklérom Michalom Jančiarom.

 • Neskutočne príjemná skúsenosť po dlhej dobe. Pán Jančiar bol veľmi priateľský, ústretový, spoľahlivý a hlavne ochotný pomôcť a poradiť, kedykoľvek som potrebovala. Vrelá vďaka za pomoc so všetkým,od predaja až po prepis energií. Ušetrilo mi to kopu nervov.S.B.
 • Obrovská spokojnosť, Anton.
 • Veľmi príjemné jednanie a profesionalita. Super chalan. Pekný deň, M.Č.
 • Obrovská trpezlivosť a profesionalita pána Jančiara nám pomohla k našej vytúženej nehnuteľnosti. Zo srdca ďakujeme. B.b.
 • Spokojná predávajúca chaty v okrese Veľký Krtíš, ktorej sme jej ju dokázali predať behom mesiaca, na fotke s realitným maklérom Michalom Jančiarom.

 • Spokojný kupujúci chaty v okrese Veľký Krtíš, na fotke s realitným maklérom Michalom Jančiarom.

REALITNÝ MAKLÉR Detva
35000
zazmluvnených klientov
4760
recenzií od klientov
62738
doteraz v ponuke
110
maklérov po Slovensku
HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Táto stránka používa súbory cookies

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že súhlasíte s prednastavenými nastaveniami, kliknite na SÚHLASÍM (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia