Overená nehnuteľnosť

OVERENÁ NEHNUTEĽNOSŤ

Predaj, rodinný dom Sokolce - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

IDETE NESKORO
NEHNUTEĽNOSŤ UŽ NIE JE AKTUÁLNA

Ponúkame Vám na predaj trojizbový rodinný dom v obci Sokolce, na rovinatom pozemku o rozlohe 414 m².

Dispozične pozostáva: vstupná predizba, priestranná chodba, tri nepriechodné izby, kuchyňa, kúpeľňa s toaletou, komora s výstupom na povalu.

Jednopodlažný rodinný dom so sedlovou strechou bol postavený z pálených tehál a kvádrov. Okná a dvere sú pôvodné drevené, podlaha v izbách je pôvodná drevená a v ostatných miestnostiach je betónovaná. Povrch stien je očistený od pôvodnej omietky a bola začatá výmena elektrických rozvodov a kanalizačného potrubia.

Rodinný dom je v predprípravnej fáze pre celkovú rekonštrukciu a aktuálny stav nehnuteľnosti umožňuje úpravu podľa vlastných predstáv, vrátane priechodnosti jednotlivých miestností.
Múry rodinného domu sú suché, bez prasklín, strecha nezateká.

Dom má dva komíny, je zavedená elektrina a obecný vodovod. Splašková voda je vedená do žumpy. Plynová prípojka je v ulici.
Záhrada je zarastená náletovou zeleňou.

Príjazdová asfaltová komunikácia umožňuje bezproblémovú dostupnosť k rodinnému domu ako aj parkovanie priamo pred ním.

Obec sa rozprestiera na Žitnom ostrove a ponúka veľmi dobrú občiansku vybavenosť (materská a základná škola, pošta, obchody, pohostinstvá, samostatné ambulancie praktického lekára pre dospelých, čerpacia stanica). Kúpeľné mesto Veľký Meder je vzdialené 5 km a okresné mesto Komárno 29 km.

Nehnuteľnosť je v osobnom vlastníctve jedného majiteľa, bez tiarch a kúpou ihneď voľná.

Na Vaše ďalšie prípadné otázky Vám radi odpovieme pri osobnom stretnutí.

"Výhodná ponuka pre šikovné ruky."
Sme overenou realitnou kanceláriou a súčasťou Združenia realitných kancelárii Slovenska
Najlepšia hypotéka

Potrebujete hypotéku? Nenechávajte to na vašu banku, či známeho, môžte ušetriť aj tisíce eur. Získajte tú najlepšiu bez zbytočného behania. Pozrite si sekciu Najlepšia hypotéka - porovnanie bánk a dozviete sa, na čo si dávať pri výbere hypotéky pozor a prečo si zvoliť hypotéku práve cez nášho partnera. A navyše, nemusíte byť ani nás klient, stačí vyplniť nezáväzne hypotekárny formulár.
* výpočet má len informatívny charakter, splátka pri 80% hypotéke.

Práva k inzerovanej nehnuteľnosti

Inzerovaná nehnuteľnosť nie je záväznou ponukou na uzavretie zmluvy. Majiteľ nehnuteľnosti má právo voľby kupúceho/nájomcu podľa vlastného uváženia a svojich podmienok. Uvedená cena nie je záväzná a môže sa meniť od podmienok majiteľa nehnuteľnosti a dohodou s kupujúcim. Uvedené rozmery a plochy sú orientačné a môžu sa mierne líšiť od skutočného stavu. Fotky, videá, 3D prezentácie, pôdorysy a popis nehnuteľnosti sú autorským právom HALO reality, s.r.o. a nie je povolené ich kopírovať a to za žiadnych okolností.

Aby naši makléri predávali aj v

Robíme všetko preto, aby naši makléri predávali vaše nehnuteľnosti čo najrýchlejšie. Nehnuteľnosti, ktoré máme v našej ponuke inzerujeme na skoro 200 realitných portáloch, samozrejme, vrátane platených a najnavštevovanejších. V prípade predaja/prenájmu vašej nehnuteľnosti nás neváhajte kontaktovať nezáväzne cez formulár Predaj nehnuteľnosti v .

35000
zazmluvnených klientov
4791
recenzií od klientov
62947
doteraz v ponuke
110
maklérov po Slovensku
63010 andreavigh[at]haloreality.sk 34990
35000
zazmluvnených klientov
4791
recenzií od klientov
62947
doteraz v ponuke
110
maklérov po Slovensku
HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Táto stránka používa súbory cookies

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že súhlasíte s prednastavenými nastaveniami, kliknite na SÚHLASÍM (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia