Kto hľadá top nehnueľnosť, práve našiel.

Predaj, rodinný dom Rovňany - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

rodinný dom - predaj Rovňany
TOP ponuka Iba u nás
Popis nehnuteľnosti:

Ponúkame na predaj rodinný dom 575 m² s celkovou plochou pozemku 1044 m². V obytnej časti sa nachádza vstupná chodba, tri obytné miestnosti, kuchyňa, dvakrát WC, kúpeľňa, práčovňa. Za obytnou časťou je hala, vhodná na oslavy alebo ako herňa pre deti a podobne. Nasleduje hospodárska časť. Obytné miestnosti sú na komplet luxusne prerobené. Nová elektrina, izolácia v podlahe a v plafóne. Priznaný drevený strop, vetranie, všetko z kvalitných materiálov a to doslovne v celom dome. Priestranná kúpeľňa s luxusným sprchovým kútom. Strecha na komplet prerobená s novým krovom a so všetkými doplnkami. Plastové okná. Nové kúrenie je zabezpečené centrálne plynovým kotlom. Rodinný dom je v top stave. Podpivničený, suchý, dvor vkusne upravený a udržiavaný. Vstupná brána posuvná na diaľkové ovládanie. Nehnuteľnosť je vhodná pre top klientov, maklér pozýva na obhliadku.

Ján Beľa

Ich spreche DeutschЯ говорю на русском

0911... ZOBRAZIŤ CELÝ KONTAKT janbela[at]haloreality.sk 0911 776 676

Rezervácia nehnuteľnosti:

Za účelom bezpečnosti našich klientov sú všetky platby poukazované výhradne bezhotovostne na účet v Tatra banke: SK5411000000002923872666, TATRSKBX. HALO reality ani naši spolupracovníci nikdy neberú a nemôžu brať peniaze v hotovosti. Na účet HALO reality sa posiela len záloha za nehnuteľnosť, nie celá kúpna cena!

V prípade, ak ste poskytli finančné prostriedky hotovostne alebo na iný účet, je pravdepodobné, že ste boli podvedený a pre istotu nás ihneď kontaktujte.

Obhliadka a aktuálny stav:

Makléri HALO reality požadujú z dôvodu bezpečnosti predávajúcich podpísať dokument o návšteve danej nehnuteľnosti.

HALO reality negarantuje dostupnosť nehnuteľností, nakoľko momentálne môže prebiehať proces rezervácie. V prípade záujmu o nehnuteľnosť vám preveríme aktuálny stav a náš maklér vás bude kontaktovať.

55263 janbela[at]haloreality.sk 149999
149 999 €
PT-55263VYTLAČIŤ NEHNUTEĽNOSŤ
G
1044 m²
620 m²
395 m²
1044 m²
po kompletnej rekonštrukcii
v hotovosti alebo hypotékou
220V/380V, plyn, obecná kanalizáca, vlastná studňa
HYPOKALKULAČKA
%
1526 €
Chcem najlepšiu hypotéku (nezáväzne)
MOJI SPOKOJNÍ KLIENTI:

S pánom maklérom som veľmi spokojná.

P. Beľa je profesional, ochotny, ustretovy, dakujem.

Si vinikajúci :) :) :) :) :) :) :)

Veľmi stručne: profesionálny prístup, ochota, rýchlosť, ústretovosť . Nehnuteľnosť som mal zarezervovanú pre klienta do 3 dní od inzercie. Som spokojný, určite odporúčam. Ing.Róbert Krutek

Ďakujeme pánovi Beľovi za predaj bytu, za profesionálny, a zároveň prirodzený a ochotný prístup. Ďakujeme aj za služby nad rámec zmluvy...

Vyjadrujem obrovskú spokojnosť či so službami, či s prístupom pri kúpe nehnuteľnosti.

MÔJ PROFIL
HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Vaše súkromie je prvoradé

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že vás táto hláška otravuje a vy súhlasíte s prednastavenými cookies, kliknite na Súhlasím (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia