Zvýšte si províziu

Množstvo bonusov pre našich maklérov

AUDI pre najlepšieho

Na celý mesiac pre top makléra

Viac ako 115 000€ za rok

Za minulý rok na rôznych bonusoch maklérom

EXTRA BONUSY pre maklérov HALO reality

Okrem možných rôznych percentuálnych finančných bonusov súťažia makléri v rámci interných súťazí ako maklér mesiaca, roka, nováčik roka, pobočka roka o notebooky, zrkadlovky, tablety, mobily... či dokonca o naše auto AUDI Q3 s plnou nádržou na celý mesiac.

Bonusy pre maklérov z každého obchodu:

 • bonus až do 11% z každého obchodu v prípade dosiahnutia stanoveného obratu za predchádzajúci rok (vernostný bonus)
 • bonus v prípade, že maklér pôsobí v oblasti, kde nemáme kamennú kanceláriu
 • percentuálny bonus z každého obchodu, ak maklér prezentuje firmu a zároveň aj seba v danej lokalite reklamou na svojom súkromnom aute - polep automobilu samozrejme platíme my v plnej výške
 • 50% finančná odmena za dohodený kontakt klientov, ktorí potrebujú hypotéku (najvyššia odmena za tip na realitnom trhu)
 • u nás jedinečná možnosť zarábať stovky eur aj za obhliadky nehnuteľností
 • 15-30% zľava na mobilný paušál pre seba aj celú rodinu až u dvoch mobilných operátorov
 • bonusy za privedeného nového kolegu

Bonusy pre manažérov z každého obchodu:

 • percentuálny bonusy za kanceláriu, minuloročný obrat
 • percentuálny bonus za tím maklérov spadajúcich pod kanceláriu
 • percentuálny bonus za uskutočnenie firemných akcií, lokálnej inzercie
 • percentuálny bonusy z každého obchodu za reklamu na aute
 • bonusy za vyškoleného nového kolegu

AUDI pre najlepšieho

Pre najlepšieho makléra mesiaca je pripravené naše AUDI aj s plnou nádržou.
Jazdite na nej aj celý rok a prezentujte sa ako nikto iný vo svojej lokalite.

Pridajte sa k nám

A prezentujte aj seba, ako špecialistu a profesionála na danú lokalitu. Nenechajte sa obmedzovať realitnou kanceláriou. Začnite pracovať ako profesionálny realitný maklér s vlastnou osobnou stránkou od HALO reality s maximálnou marketingovou podporou. Osobné stránky našich maklérov majú návštevnosť aj viac ako 2.000 za rok a čo tá vaša? Viac o našej bezplatnej službe - Osobný web realitného makléra.

Za 5 rokov ušetríme každému maklérovi až 4.626€

Okrem času šetríme realitným maklérom aj značné financie. Oproti konkurenčným webom ušetríme za 5 rokov každému maklérovi 4626€ (poplatok 77€ za mesiac - oproti konkurenčnej službe + zriadenie). Žiadne zriaďovacie poplatky a navyše všetko automaticky aktualizované bez nutných manuálnych nastavení.

TOP informačný systém

Do informačných technológii investujeme nemalé finančné prostriedky a čas. Len naši makléri pracujú so systémom vyvíjaným od roku 2008 len pre našu realitnú kanceláriu. Neustále ho vyvíjame podľa požiadaviek maklérov a vďaka nemu sme vždy krok pred konkurenciou a garantujeme, že je najlepší na slovenskom realitnom trhu.

Súkromná inzercia priamo v systéme

Žiadne zdlhavé vyhľadávanie predávajúcich/prenajímateľov na internete. Monitorujeme súkromnú inzerciu z celého Slovenska a naši makléri si ju nájdu priamo v našom systéme už o pár minút od zadania inzerátu súkromnou osobou. A to všetko bezplatne integrované do nášho informačného systému.

Jedinečný bonusový systém

U nás májú makléri jedinečný bonusový systém, ktorý je navyše aj reálne dosiahnuteľný a nielen na papieri. Tento bonus získala až polovica našich maklérov a platí po celý rok (nie len krátkodobo do konca roka, na mesiac a podobne). V roku 2024 sme takto za predchádzajúci rok rozdelili viac ako 115 000€ (69 526€ na odmenách za predaje a viac ako 45 000€ za reklamu na aute)! Aj v odmeňovaní je rozdiel medzi realitnými kanceláriami, niekde dostanú makléri diplom, niekde poukážku u nás sa rozdá viac ako stotisíc eur každý jeden rok :-)

Auto pre najlepšieho makléra mesiaca HALO reality
Odmeňovací systém HALO reality - bonusy realitným maklérom

Viac ako 115 000€ pre maklérov ako bonus za rok 2023

Najväčšie bonusové odmeny maklérom na slovenskom realitnom trhu za predaje a reklamu na svojom aute.

Bezplatná realitná akadémia

Ako jedna z mála realitných spoločností máme svoj pravidelný školiaci program - Realitnú akadémiu HALO reality. Naše dlhoročné skúsenosti z praxe posúvame ďalej tak, aby naši realitní makléri vedeli čo najlepšie poradiť budúcim aj terajším klientom. Školenie pozostáva z viacerých častí a je rozložené na viac stupňov a všetky tieto školenia sú uplné bezplatné. Záleží nám na profesionalite našich maklérov. Viac informácii o našej realitnej akadémii.

Chcem sa stať realitným maklérom

Pozrite si viac informácii o práci realitného makléra u nás. Stovka maklérov vie, prečo práve HALO reality.

Už som realitný maklér

Máte už skúsenosti a prax? Super, pridajte sa ako maklér, alebo si vybudujte vlastnú realitnú kanceláriu bez vstupných poplatkov a s top službami pre vás.

Dostali sme od vás už 4 758 pozitívnych recenzií

Spokojní klienti sú to najcennejšie, nechajte predaj vašej nehnuteľnosti na istotu a pridajte sa k ním aj vy. Pozrite si najnovšie fotky našich spokojných klientov, ktorí pochádzajú z celého Slovenska.

Stretli ste sa už s nami? Prosíme ohodnoťte vaše skúsenosti aj anonymne, v tomto dotazníku, ďakujeme.
Zobraziť všetky (4 758)

Máme už viac ako 35 000 klientov

Aktuálne máme už viac ako 35 000 klientov po celom Slovensku, ktorí cez HALO reality predali/kúpili/prenajali nehnuteľnosť. Spokojných klientov aj s fotkami si môžete pozrieť na podstránke našich realitných recenzií.

Sme overená realitná kancelária

V ponuke sme doteraz mali už viac 60 000 nehnuteľností po celom Slovensku, navyše sme členom Združenia realitných kancelárii (ZRKS). S nami máte istotu, sme overená realitná kancelária.

Aktuálne 4758 pozitívnych recenzií

Spoločnosť HALO reality má aktuálne už 4758 pozitívnych recenzií. Môžete si ich pozrieť na našej stránke spokojných klientov, navyše aj s fotkami. Kontaktujte nás a pridajte sa k nim aj vy.

Sme profesionáli v realitách

Jedine v HALO reality máte komplexný prehľad informácii o každom spolupracovníkovi. Na kvalite nám záleží, každý jeden maklér je viackrát do roka školený a spokojnosť pravidelne overovaná u našich klientov.

Realitná poradňa/blogy/inšpirácie/rozhovory

Sme profesionáli, pozrite si našu realitnú poradňu - najdôležitejšie otázky pri kúpe/predaji nehnuteľnosti, blogy maklérov, rozhovory či naše inšpirácie pri zariaďovaní nehnuteľnosti.
Nenašli ste čo ste hľadali, napíšte nám otázku.

HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Táto stránka používa súbory cookies

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že súhlasíte s prednastavenými nastaveniami, kliknite na SÚHLASÍM (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia