Realitná kancelária
Žilina

Otváracie hodiny:

Máme otvorené NONSTOP.

Nakoľko sme väčsinu času v teréne, pre dohodnutie stretnutia nás prosím kontaktujte telefonicky. Naplánujte si osobné stretnutie.

Chcete sa pridať do tímu maklérov realitnej kancelárie v lokalite Žilina alebo si vytvoriť vlastný kolektív vo Vašej lokalite?

PRIDAJTE SA K NÁM -VIAC INFO

Peter Lončík

Ich spreche Deutsch I speak English

peterloncik[at]haloreality.sk
0902 296 572

MÔJ PROFIL CERTIFIKOVANÝ MAKLÉR
Váš osobný maklér Žilina a okolie

Recenzie maklérov realitnej kancelárie Žilina

Spokojnosť s maklérom: Lončík Peter

júl 2017 Peter Lončík
S pánom Lončíkom som bola veľmi spokojná, celý obchod prebehol bez problémov, od rezervácie až po prebratie nehnuteľnosti. Bol so zmluvami aj na katastri, takže som si to nemusela riešiť sama. V budúcnosti sa určite obrátim na Haloreality. Monika Š.

Spokojnosť s maklérom: Lončík Peter

december 2016 Peter Lončík
bol som veľmi spokojný s profesionalitou, prístupom aj výsledkom celého obchodu. Skutočne veľmi milo ste ma prekvapili, rád budem spolupracovať aj naďalej.

Spokojnosť s maklérom zo Žiliny

apríl 2016 Peter Lončík

Dobrý deň, chcela by som vyjadriť spokojnosť s maklérom Petrom Lončíkom, ktorý sa staral o predaj nášho bytu. Postaral sa o všetko, čo bolo spojené s predajom a jeho jednanie a prístup boli na vysokej úrovni. Yvona H.

Spokojnosť s maklérom: Lončík Peter

marec 2016 Peter Lončík
Chcem vyjadrit maximalnu spokojnost s maklerom Petrom Loncikom. Bola som v kontakte s viacerymi realitnymi kancelariami ale s takou nasadenostou a pristupom, ako u pana Loncika, som sa v inych realitkach nestretla. Vdaka nemu by som odporucila Vase realitnu kancelariu aj mojim znamym.
Katarina S.