Dom s osobitým čarom vhodný na bývanie ale aj chalupárčenie

OVERENÁ NEHNUTEĽNOSŤ

REZERVOVANÉ - Predaj, rodinný dom Poluvsie - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

TOP ponuka Iba u nás 3D OBHLIADKA VIDEO OBHLIADKA

Ponúkame na predaj trojizbový rodinný dom v obci Poluvsie postavený na rovinatom pozemku s výmerou 658 m²

DISPOZÍCIA:

Vstupná chodba, nepriechodná izba (4 x 5 m), kúpeľňa s WC, kuchyňa (4 x 4 m), priechodná izba,(4 x 3,50 m) nepriechodná izba (4 x 2,50 m). Z exteriéru sa vstupuje do dvoch samostatných miestností (4 x 3,90 m a 4 x 2,6, m).

STAV NEHNUTEĽNOSTI:

Nehnuteľnosť je v dobrom, čiastočne zrekonštruovanom stave. Čaro nehnuteľnosti spočíva v množstve pôvodných, veľmi dobre zachovaných prvkov ako je keramická kachľová pec, drevenné okná, interiérové a exteriérové drevenné dvere.
Dom je postavený z pálenej tehly. V prvej, nepriechodnej izbe je na podlahe zrekonštruovaná dlážkovica, v ostatných dvoch izbách je drevená mozaiková podlaha, ktorá bola súčasťou rekonštrukcie. V chodbe, kúpeľni a v kuchyni je dlažba.
Dom je napojený na elektrinu a obecný vodovod. Pred domom je plynová prípojka a optický internet. Odpad je riešený žumpou.
Vykurovanie je na tuhé palivo v kachľovej peci a v krbových kachliach. Ohrev vody zabezpečuje elektrický bojler.
Súčasťou domu sú dve samostatné miestnosti, ktoré môžu slúžiť ako sklad prípadne na dobudovanie ďalšieho obytného priestoru. V oboch miestnostiach sú betónové podlahy.
Strešná krytina je betónová škridla.
Pozemok je rovinatý, hneď za domom sa nachádza prestrešený priestor využívaný na posedenie. Súčasťou pozemku je šopa na drevo a menšia murovaná budova (vnút. rozmery 3,70 x 3,60 m) s betónovou podlahou.
Vstup na pozemok je možný aj z konca záhrady. V záhrade sa nachádzajú ovocné stromy - jablone a hruška.

VÝHODY:

- samostatne stojaci rodinný dom v obývateľnom stave
- rovinatý pozemok s dvomi prístupmi
- dobrá interná dispozícia
- vhodný aj na chalupárčenie

LOKALITA:

Obec Poluvsie leží 8 km severne od mesta Prievidza.

NÁZOR MAKLÉRA:

Vzhľadom na množstvo zachovaných pôvodných prvkov má tento dom osobité čaro. Je vhodný nielen na celoročné bývanie ale aj na príležitostné chalupárčenie.

"Dom s osobitým čarom vhodný na bývanie ale aj chalupárčenie"
izieb
trieda
658 m²
áno
tehlová
pozemok
klasický

Ing. Andrea Repová

Realitný maklér Partizánske, Topoľčany, Prievidza

0948... ZOBRAZIŤ KONTAKT 0948 081 280 andrearepova[at]haloreality.sk
Sme overenou realitnou kanceláriou a súčasťou Združenia realitných kancelárii Slovenska
Najlepšia hypotéka

Potrebujete hypotéku? Nenechávajte to na vašu banku, či známeho, môžte ušetriť aj tisíce eur. Získajte tú najlepšiu bez zbytočného behania. Pozrite si sekciu Najlepšia hypotéka - porovnanie bánk a dozviete sa, na čo si dávať pri výbere hypotéky pozor a prečo si zvoliť hypotéku práve cez nášho partnera. A navyše, nemusíte byť ani nás klient, stačí vyplniť nezáväzne hypotekárny formulár.
* výpočet má len informatívny charakter, splátka pri 80% hypotéke.

Rezervácia nehnuteľnosti

Za účelom bezpečnosti našich klientov sú všetky platby poukazované výhradne bezhotovostne na účet v Tatra banke: SK5411000000002923872666, TATRSKBX. HALO reality ani naši spolupracovníci nikdy neberú a nemôžu brať peniaze v hotovosti. Na účet HALO reality sa posiela len záloha za nehnuteľnosť, nie celá kúpna cena. V prípade, ak ste poskytli finančné prostriedky hotovostne alebo na iný účet, je pravdepodobné, že ste boli podvedení a pre istotu nás ihneď kontaktujte.

Obhliadka a aktuálny stav

Makléri HALO reality požadujú z dôvodu bezpečnosti predávajúcich v Prievidzi podpísať dokument o návšteve danej nehnuteľnosti.

HALO reality negarantuje dostupnosť danej nehnuteľnosti v Prievidzi, nakoľko momentálne môže prebiehať proces rezervácie. V prípade záujmu o nehnuteľnosť vám preveríme aktuálny stav a náš maklér vás bude kontaktovať.

Práva k inzerovanej nehnuteľnosti

Inzerovaná nehnuteľnosť nie je záväznou ponukou na uzavretie zmluvy. Majiteľ nehnuteľnosti má právo voľby kupúceho/nájomcu podľa vlastného uváženia a svojich podmienok. Uvedená cena nie je záväzná a môže sa meniť od podmienok majiteľa nehnuteľnosti a dohodou s kupujúcim. Uvedené rozmery a plochy sú orientačné a môžu sa mierne líšiť od skutočného stavu. Fotky, videá, 3D prezentácie, pôdorysy a popis nehnuteľnosti sú autorským právom HALO reality, s.r.o. a nie je povolené ich kopírovať a to za žiadnych okolností.

Aby naši makléri predávali aj v Prievidzi

Robíme všetko preto, aby naši makléri predávali vaše nehnuteľnosti čo najrýchlejšie. Nehnuteľnosti, ktoré máme v našej ponuke inzerujeme na skoro 200 realitných portáloch, samozrejme, vrátane platených a najnavštevovanejších. V prípade predaja/prenájmu vašej nehnuteľnosti nás neváhajte kontaktovať nezáväzne cez formulár Predaj nehnuteľnosti v Prievidzi.

35000
zazmluvnených klientov
4791
recenzií od klientov
62915
doteraz v ponuke
110
maklérov po Slovensku
65377 andrearepova[at]haloreality.sk 56500
O túto nehnuteľnosť je mimoriadny záujem.
NAJLEPŠIA HYPOTÉKA
BEZPLATNE PRE VÁS

K vašej novej nehnuteľnosti aj hypotéka na mieru a bezplatne. Kontaktujte nás a ušetrite si čas a starosti. Navyše overíme všetky banky a nájdeme vám tú najlepšiu, čím môžete počas splácania ušetriť až tisíce eur. A to všetky nezáväzne.

%

 

1526 €/mesačne

CHCEM NAJLEPŠIU HYPOTÉKU (NEZÁVÄZNE)
MOJI SPOKOJNÍ KLIENTI
 • Spokojná predávajúca rodinného domu v okrese Topoľčany, po podpise zmlúv s realitnou maklérkou Andreou Repovou.

 • Spokojní kupujúci a predávajúci pri odovzdávaní bytu v Partizánskom, na fotke s realitnou maklérkou Andreou Repovou.

 • Spokojný kupujúci rodinného domu v okrese Prievidza, obchod zastrešovala Andrea Repová.

 • Spokojná kupujúca záhradnej chatky v Partizánskom, obchod zastrešovala Andrea Repová.

 • Profesionálny prístup, dostatočne informácie a jednanie na úrovni. Maklérka veľmi milá a ochotná, z mojej strany max. spokojnosť. Takže vám Ďakujem. Pekny deň želám, s pozdravom Eva
 • Spokojná kupujúca rodinného domu v Partizánskom, obchod zastrešovala Andrea Repová.

 • Spokojná predávajúca rodinného domu v okrese Partizánske, obchod zastrešovala Andrea Repová.

 • Len tá najlepšia skúsenosť, profesionalita a šikovnosť. Bauer
 • Spokojní predávajúci a zároveň aj kupujúci nehnuteľnosti v okrese Topoľčany, obchod zastrešovala Andrea Repová.

 • Už pri prvej návšteve sme s bratom cítili, že predaj zverujeme do dobrých rúk. Priamosť, vysoká profesionalita, ochota pomôcť s potrebnými dokumentami.Ďakujeme V.K.
 • S pracou pani Repovej pri predaji nasej nehnutelnosti sme boli velmi spokojni. Od zaciatku nas jej profesionalne spravanie a ochota pomoct a poradit presvedcili, ze sme si vybrali spravne. Procesom predaja nas previedla az k uspesnemu koncu a bola ochotna robit prehliadky aj po veceroch, ci cez sviatky a vikendy. Sme jej velmi vdacni a v pripade potreby sa v buducnosti na nu urcite znova obratime.Navratilovi
 • Spokojná kupujúca trojizbového bytu v Partizánskom, obchod zastrešovala Andrea Repová.

REALITNÝ MAKLÉR Prievidza
35000
zazmluvnených klientov
4791
recenzií od klientov
62915
doteraz v ponuke
110
maklérov po Slovensku
HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Táto stránka používa súbory cookies

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že súhlasíte s prednastavenými nastaveniami, kliknite na SÚHLASÍM (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia