ÚTULNÝ RODINNÝ DOM V LONE PRÍRODY.

OVERENÁ NEHNUTEĽNOSŤ

REZERVOVANÉ - Predaj, rodinný dom Podzámčok

TOP ponuka Iba u nás 3D OBHLIADKA VIDEO OBHLIADKA
145 000 €

Chcete bývať v rodinnom dome ? Ponúkame na Vám na predaj súčasne neobývaný rodinný dom v pôvodnom stave vo vyhľadávanej lokalite. Dom sa nachádza v okrese Zvolen v obci Podzámčok. Celková rozloha pozemku je 512 m², ktorá je oplotená. Vstup je cez bránu z prednej strany. Na pozemku sa nachádza Garáž a altánok s murovanou pecou.
Dom je spojený zrkadlovo s druhým domom. je určený ako investícia na rekonštrukciu podľa vlastných predstáv budúceho majiteľa. Na liste vlastníctva je evidovaný ako rodinný dom a má svoje súpisné číslo.

DISPOZÍCIA:

PRVÉ NADZEMNÉ PODLAŽIE :
vstupnými dverami vstúpime do vstupnej haly – chodby, následne prechádzame z chodby do obývačky a kuchyni, kde sa nachádza komora. Na prízemí sa nachádza samostatné WC a vstup do suterénu.

PRÍZEMIE ALEBO SUTERÉN :
do suterénu sa vchádza zo vstupnej chodby po schodoch, nachádzajú sa tu technická miestnosť - dielňa, práčovňa, komora, kotolňa, sklad

DRUHÉ NADZEMNÉ PODLAŽIE :
na druhé nadzemné poschodie sa vstupuje po schodoch zo vstupnej haly prvého nadzemného podlažia, nachádzajú sa tu tri samostatné nepriechodné izby, kúpeľňa s vaňou a WC. S chodby je samostatný vchod na Loggiu.

KÚRENIE :
Dom je vykurovaný ústredným kúrením na pevné palivo.

STAV NEHNUTEĽNOSTI:

Dom je zachovalý v pôvodnom stave, možnosť pre nového majiteľa si ho zrekonštruovať podľa vlastných predstáv.

VÝHODY:

Ponúkaný dom Vám poskytne útulné zázemie. Ponuka je vhodná pre ľudí, ktorí milujú ticho, prírodu a radi si aj niečo dopestujú.

LOKALITA:

Obec Podzámčok má veľmi výhodnú polohu, nachádza sa 10 km južne od Zvolena v severovýchodnej časti Pliešovskej kotliny, západná časť chotára sa rozprestiera v doline Neresnice, a na západných hrebeňoch Javoria.
V okolí Podzámčoka sa nachádza mnoho prírodných krás, ktoré stoja za to preskúmať. Môžete sa vydať na túry do okolitých lesov alebo navštíviť niektoré z prírodných rezervácií či chránených území.

NÁZOR MAKLÉRA:

Táto nehnuteľnosť Vám poskytuje možnosť si ju zrekonštruovať podľa vlastných predstáv o akej ste snívali.

PRÍĎTE NA OBHLIADKU

Páči sa Vám tento rodinný dom? Príďte sa naň pozrieť. Je to jednoduché. Máte tri možnosti, ako na to. Zavolajte mi na číslo +421 905 806 395, napíšte mi SMS, alebo pošlite mail - marianhalabuk@haloreality.sk

Osobne Vám ho ukážem a zodpoviem na otázky, ktoré Vám môžu uľahčiť proces v rozhodnutí.

"ÚTULNÝ RODINNÝ DOM V LONE PRÍRODY."
vyhľadávaná lokalita
tichá lokalita
ihneď voľná
bezproblémové parkovanie
izieb
200 m²
90 m²
512 m²
áno
áno
1985
tehlová
pozemok
klasický
2

Marián Halabuk

Realitný maklér Banská Bystrica, Brezno

0905... ZOBRAZIŤ KONTAKT 0905 806 395 marianhalabuk[at]haloreality.sk
Sme overenou realitnou kanceláriou a súčasťou Združenia realitných kancelárii Slovenska
Najlepšia hypotéka

Potrebujete hypotéku? Nenechávajte to na vašu banku, či známeho, môžte ušetriť aj tisíce eur. Získajte tú najlepšiu bez zbytočného behania. Pozrite si sekciu Najlepšia hypotéka - porovnanie bánk a dozviete sa, na čo si dávať pri výbere hypotéky pozor a prečo si zvoliť hypotéku práve cez nášho partnera. A navyše, nemusíte byť ani nás klient, stačí vyplniť nezáväzne hypotekárny formulár.
* výpočet má len informatívny charakter, splátka pri 80% hypotéke.

Rezervácia nehnuteľnosti

Za účelom bezpečnosti našich klientov sú všetky platby poukazované výhradne bezhotovostne na účet v Tatra banke: SK5411000000002923872666, TATRSKBX. HALO reality ani naši spolupracovníci nikdy neberú a nemôžu brať peniaze v hotovosti. Na účet HALO reality sa posiela len záloha za nehnuteľnosť, nie celá kúpna cena. V prípade, ak ste poskytli finančné prostriedky hotovostne alebo na iný účet, je pravdepodobné, že ste boli podvedení a pre istotu nás ihneď kontaktujte.

Obhliadka a aktuálny stav

Makléri HALO reality požadujú z dôvodu bezpečnosti predávajúcich v Zvolene podpísať dokument o návšteve danej nehnuteľnosti.

HALO reality negarantuje dostupnosť danej nehnuteľnosti v Zvolene, nakoľko momentálne môže prebiehať proces rezervácie. V prípade záujmu o nehnuteľnosť vám preveríme aktuálny stav a náš maklér vás bude kontaktovať.

Práva k inzerovanej nehnuteľnosti

Inzerovaná nehnuteľnosť nie je záväznou ponukou na uzavretie zmluvy. Majiteľ nehnuteľnosti má právo voľby kupúceho/nájomcu podľa vlastného uváženia a svojich podmienok. Uvedená cena nie je záväzná a môže sa meniť od podmienok majiteľa nehnuteľnosti a dohodou s kupujúcim. Uvedené rozmery a plochy sú orientačné a môžu sa mierne líšiť od skutočného stavu. Fotky, videá, 3D prezentácie, pôdorysy a popis nehnuteľnosti sú autorským právom HALO reality, s.r.o. a nie je povolené ich kopírovať a to za žiadnych okolností.

Aby naši makléri predávali aj v Zvolene

Robíme všetko preto, aby naši makléri predávali vaše nehnuteľnosti čo najrýchlejšie. Nehnuteľnosti, ktoré máme v našej ponuke inzerujeme na skoro 200 realitných portáloch, samozrejme, vrátane platených a najnavštevovanejších. V prípade predaja/prenájmu vašej nehnuteľnosti nás neváhajte kontaktovať nezáväzne cez formulár Predaj nehnuteľnosti v Zvolene.

35000
zazmluvnených klientov
4791
recenzií od klientov
62915
doteraz v ponuke
110
maklérov po Slovensku
65319 marianhalabuk[at]haloreality.sk 145000
O túto nehnuteľnosť je mimoriadny záujem.
NAJLEPŠIA HYPOTÉKA
BEZPLATNE PRE VÁS

K vašej novej nehnuteľnosti aj hypotéka na mieru a bezplatne. Kontaktujte nás a ušetrite si čas a starosti. Navyše overíme všetky banky a nájdeme vám tú najlepšiu, čím môžete počas splácania ušetriť až tisíce eur. A to všetky nezáväzne.

%

 

1526 €/mesačne

CHCEM NAJLEPŠIU HYPOTÉKU (NEZÁVÄZNE)
MOJI SPOKOJNÍ KLIENTI
  • Veľmi dobrý predajca, predal mi už dve nehnuteľnosti. Ďakujem, Pavel Hronec
  • Seriózny prístup, vždy ochotný.... Peter Szabo
  • Rychle jednanie, ustretovost, ochota, Breznicky
  • Dobrý deň, s pánom Halabukom sme boli veľmi spokojný je to profesionál, dakujem. L. H. Nové Zámky
  • Boli sme veľmi spokojní so službami od p. Halabuka a realitnej kancelarie, aj s osobným prístupom. Peter M.
  • 100% spokojnosť, ustretový, profesionálny prístup. Petrinec
  • Vysoká profesionalita, ľudský prístup a ochota! MZ
REALITNÝ MAKLÉR Zvolen
35000
zazmluvnených klientov
4791
recenzií od klientov
62915
doteraz v ponuke
110
maklérov po Slovensku
HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Táto stránka používa súbory cookies

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že súhlasíte s prednastavenými nastaveniami, kliknite na SÚHLASÍM (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia