IDETE NESKORO
NEHNUTEĽNOSŤ UŽ NIE JE AKTUÁLNA
Ponúkame na predaj jeden a pol izbový veľkometrážny byt 49m² v osobnom vlastníctve v Partizánskom, na Februárovej ulici. Byt je po kompletnej rekonštrukcii, má plastové okná, plávajúce podlahy, stierky, rohovú kuchynskú linku, nanovo obloženú kúpeľňu s murovaným sprchovým kútom, samostatné nové wc. Byt má aj jednu izbu cca 7m²(2x3,5), ktorá sa dá využiť ako detská izba, spálňa, alebo pracovňa. Nachádza sa na siedmom poschodí s krásnym výhľadom, orientovaný je na juhozápad. Byt má dve lodžie a patrí k nemu pivnica.
Sme overenou realitnou kanceláriou a súčasťou Združenia realitných kancelárii Slovenska
Práva k inzerovanej nehnuteľnosti
Inzerovaná nehnuteľnosť nie je záväznou ponukou na uzavretie zmluvy. Majiteľ nehnuteľnosti má právo voľby kupúceho/nájomcu podľa vlastného uváženia a svojich podmienok. Uvedená cena nie je záväzná a môže sa meniť od podmienok majiteľa nehnuteľnosti a dohodou s kupujúcim. Uvedené rozmery a plochy sú orientačné a môžu sa mierne líšiť od skutočného stavu. Fotky, videá, 3D prezentácie, pôdorysy a popis nehnuteľnosti sú autorským právom HALO reality, s.r.o. a nie je povolené ich kopírovať a to za žiadnych okolností.
Aby naši makléri predávali aj v
Robíme všetko preto, aby naši makléri predávali vaše nehnuteľnosti čo najrýchlejšie. Nehnuteľnosti, ktoré máme v našej ponuke inzerujeme na skoro 200 realitných portáloch, samozrejme, vrátane platených a najnavštevovanejších. V prípade predaja/prenájmu vašej nehnuteľnosti nás neváhajte kontaktovať nezáväzne cez formulár Predaj nehnuteľnosti v .
18757
*
28990