Predaj, rodinný dom Klenovec - ZNÍŽENÁ CENA + VIDEOOBHLIADKA

rodinný dom - predaj Klenovec
Znížená cena TOP ponuka Iba u nás
Popis nehnuteľnosti:

Ponúkame na predaj rodinný dom v obci Klenovec. Dom sa nachádza len 2 minúty pešou chôdzou od centra obce, v blízkosti je taktiež ZŠ, MŠ a všeobecný doktor. Dom pozostáva z prízemia kde nájdeme : 1 izbu, kuchyňu, WC a sprchový kút, kotolňu a špajzu. Na poschodí nájdeme : 2 izby, kuchyňu a WC spolu s kúpeľňou. Dom je vykurovaný plynovým kotlom, no je možnosť prerobiť kúrenie na pevné palivo. Ku domu patrí garáž, na pozemku sa nachádza ďalej dreváreň, dielňa - ktorú je možné prerobiť na letné sedenie, záhrada v ktorej je cca 30 ovocných stromov a vyvýšená rovinatá záhrada na ktorej je malá chatka. K pozemku vedie aj druhá prístupová cesta - cez záhradu. Dom je napojený aj na rezervoár vody, ktorý slúži len dvom uliciam - preto ročný výdavok na vodu je iba cca 6€. Celkové prevádzkové mesačné náklady sú cca 130€. Dom aj pozemok sú v udržiavanom stave, donedávna obývaný, krov aj krytina je v dobrom stave. Dom bol postavený v roku 1960. Po vzájomnej dohode ostáva väčšina zariadenie a vybavenia v dome. Okolie domu je slušné, ulica tichá. Klenovec je vhodný aj pre nadšencov prírody - v blízkom okolí je napr. Klenovský Vepor, vrch Sinec a Ostrá, Klenovská priehrada a mnoho ďalšieho. Obec Klenovec je dobre občiansky vybavená a okresné mesto Rimavská Sobota je vzdialené 30km.

Video obhliadku si môžete pozrieť po vložení tohoto linku do prehliadača: https://youtu.be/Ia9Eddvnlsk

Ján Svinčiak

I speak EnglishЯ говорю на русском

0948... ZOBRAZIŤ CELÝ KONTAKT jansvinciak[at]haloreality.sk 0948 128 501

Rezervácia nehnuteľnosti:

Za účelom bezpečnosti našich klientov sú všetky platby poukazované výhradne bezhotovostne na účet v Tatra banke: SK5411000000002923872666, TATRSKBX. HALO reality ani naši spolupracovníci nikdy neberú a nemôžu brať peniaze v hotovosti. Na účet HALO reality sa posiela len záloha za nehnuteľnosť, nie celá kúpna cena!

V prípade, ak ste poskytli finančné prostriedky hotovostne alebo na iný účet, je pravdepodobné, že ste boli podvedený a pre istotu nás ihneď kontaktujte.

Obhliadka a aktuálny stav:

Makléri HALO reality požadujú z dôvodu bezpečnosti predávajúcich podpísať dokument o návšteve danej nehnuteľnosti.

HALO reality negarantuje dostupnosť nehnuteľností, nakoľko momentálne môže prebiehať proces rezervácie. V prípade záujmu o nehnuteľnosť vám preveríme aktuálny stav a náš maklér vás bude kontaktovať.

50489 jansvinciak[at]haloreality.sk 40000
40 000 €
RI-50489VYTLAČIŤ NEHNUTEĽNOSŤ
G
198 m²
130 m²
100 m²
1335 m²
pôvodný
v hotovosti alebo hypotékou
Elektrina 220/380V , Plyn, Obecný vodovod, Obecná kanalizácia
HYPOKALKULAČKA
%
1526 €
Chcem najlepšiu hypotéku (nezáväzne)
MOJI SPOKOJNÍ KLIENTI:

100%spokojnosť, príjemný, ochotný pomôcť, mladý muž na správnom mieste, veľká vďaka.

Profesionálny a priateľský prístup...

Doporučujem spoluprácu s pánom Svinčiakom, vzhľadom k jeho úplnej odovzdanosti danej veci. Slušný, mladý človek, otvorený zdravej spolupráci, vždy ochotný...

Boli sme velmi spokojni. Pan Jan nam prezentoval zaujimave stavebne pozemky, vrelo odporucam tohto mladeho profesionala!

Odporúčam! Potrebovala som dobre a rýchlo predať byt, čo sa vďaka Jankovej reklame a profi videu podarilo! Zároveň som potrebovala nové bývanie v krátkom čase , znova žiadny problém. V budúcnosti jasn...

Maximálna spokojnosť.

MÔJ PROFIL
HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU