Predaj, orná pôda 9112 m² Štúrovo

orná pôda - predaj Štúrovo
TOP ponuka Iba u nás
Popis nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na predaj priestranný, rovinatý lukratívny pozemok vo vyhľadávanej lokalite v meste Štúrovo.
Pozemok s rozlohou 9112 m², ktorý je situovaný v záhradkárskej oblasti Boží Kopec, ponúka krásny výhľad na okolitú prírodu a Ostrihomskú baziliku.
Momentálne je na pozemku vysadený vinič, ale vďaka veľkosti ponúka novému majiteľovi rôzne možnosti využitia.

Na Vaše ďalšie prípadné otázky Vám radi odpovieme pri osobnom stretnutí.

Andrea Kovarčíková

0907... ZOBRAZIŤ CELÝ KONTAKT andreakovarcikova[at]haloreality.sk 0907 483 112

Rezervácia nehnuteľnosti:

Za účelom bezpečnosti našich klientov sú všetky platby poukazované výhradne bezhotovostne na účet v Tatra banke: SK5411000000002923872666, TATRSKBX. HALO reality ani naši spolupracovníci nikdy neberú a nemôžu brať peniaze v hotovosti. Na účet HALO reality sa posiela len záloha za nehnuteľnosť, nie celá kúpna cena!

V prípade, ak ste poskytli finančné prostriedky hotovostne alebo na iný účet, je pravdepodobné, že ste boli podvedený a pre istotu nás ihneď kontaktujte.

Obhliadka a aktuálny stav:

Makléri HALO reality požadujú z dôvodu bezpečnosti predávajúcich podpísať dokument o návšteve danej nehnuteľnosti.

HALO reality negarantuje dostupnosť nehnuteľností, nakoľko momentálne môže prebiehať proces rezervácie. V prípade záujmu o nehnuteľnosť vám preveríme aktuálny stav a náš maklér vás bude kontaktovať.

51833 andreakovarcikova[at]haloreality.sk 17
17 €/m2
NZ-51833VYTLAČIŤ NEHNUTEĽNOSŤ
9112 m²
len v hotovosti
MOJI SPOKOJNÍ KLIENTI:

Ďakujeme pekne za perfektne odvedenú prácu veľká spokojnosť odporúčame svojim známym...

So službami pani Kovarčíkovej sme boli nad mieru spokojní. Korektný až milý prístup, prekvapujúce znalosti z oblasti katastra nehnuteľností, prehľad...

Pani Andrea Kovarčíková má nesmierne ľudský prístup, trpezlivosť, vždy je ochotná poradiť a pomôcť. Mám skúsenosť, že pre klienta robí iba to najlepšie a s úsmevom...

Pani Kovarčíková, maximálna spokojnosť, profesialny prístup k práci a zodpovednosť.

Pani Kovarčíková urobila všetko, čo sme potrebovali na kúpu domu, a je podrobne zameraná, nápomocná, láskavá a aktuálna. V budúcnosti budeme opäť...

100% spokojnosť, od prezentácie nehnuteľnosti, po predaj a odovzdávanie sme boli vždy informovaní. Je vidieť, že p. Andrejka je profesionál v odbore a práca ju baví. Len tak ďalej, držíme palce.

MÔJ PROFIL
HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Vaše súkromie je prvoradé

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že vás táto hláška otravuje a vy súhlasíte s prednastavenými cookies, kliknite na Súhlasím (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia