Predaj, rodinný dom Štiavnické Bane, Banská Štiavnica

rodinný dom - predaj Štiavnické Bane
Znížená cena TOP ponuka Iba u nás
Popis nehnuteľnosti:

Ponúkame na predaj dvojpodlažný rodinný dom v obľúbenej, turistickej lokalite, v dedinke Štiavnické Bane. Dom po rekonštrukcii (okná, kúpeľňa, interiér) pozostáva z troch obytných miestností, kuchyne, kúpeľne s toaletou na spodnom podlaží a jednej obytnej miestnosti s kuchyňou na vrchnom podlaží so samostatným vchodom. Rodinný dom je súčasťou dvojdomu, ktorý je trvalo obývateľný. Vykurovanie v dome je plynové aj na pevné palivo. Dom sa predáva aj so zariadením. Dedina ponúka kompletnú občiansku vybavenosť, ako obchody, pošta, základná a materská škola a preto je vhodný aj na trvalé bývanie. Lokalita ponúka množstvo relaxačných aktivít pre chalupárov ako kúpanie a rybolov v neďalekej Vindšachte, historické a kultúrne pamiatky v Banskej Štiavnici vzdialenej 4 km, lyžovanie v Sky Salamandra, hubárčenie, cyklotrasy a hlavne pokoj a kľud v lone prírody.

Mariana Gréčová

0904... ZOBRAZIŤ CELÝ KONTAKT marianagrecova[at]haloreality.sk 0904 437 903

Rezervácia nehnuteľnosti:

Za účelom bezpečnosti našich klientov sú všetky platby poukazované výhradne bezhotovostne na účet v Tatra banke: SK5411000000002923872666, TATRSKBX. HALO reality ani naši spolupracovníci nikdy neberú a nemôžu brať peniaze v hotovosti. Na účet HALO reality sa posiela len záloha za nehnuteľnosť, nie celá kúpna cena!

V prípade, ak ste poskytli finančné prostriedky hotovostne alebo na iný účet, je pravdepodobné, že ste boli podvedený a pre istotu nás ihneď kontaktujte.

32311 marianagrecova[at]haloreality.sk 50300
O obci Nové Mesto nad Váhom:

49 600

50 300 €
BS-32311VYTLAČIŤ NEHNUTEĽNOSŤ
4
G
300m²
110m²
120m²
2923m²
čiastočná rekonštrukcia
v hotovosti alebo hypotékou
juh
elektrina, plyn, kanalizácia - samospád, voda obecná
HYPOKALKULAČKA
%
1526 €
MOJI SPOKOJNÍ KLIENTI:

Promptnost, profesionalny pristup, dobra komunikacia...

Pani M. Gréčová bola nielen profesionálne, ale aj veľmi empaticky ústretová, príjemná, ale najmä prirodzená...

Som velmi spokojny s rychlostou predaja a seriozny pristup a jednanie s klientom zo strany maklerky na profesionalnej urovni...

Pani bola mila ustretova super spolupraca...

Všetko prebehlo v poriadku, s maklérom sme boli veľmi spokojní. Vaše služby využijem aj v budúcnosti a odporučím známym...

s pracou pani Grecovej sme boli spokojni.

MÔJ PROFIL