Predaj, pozemok 798 m² Prašice, Duchonka

pozemok - predaj Prašice
TOP ponuka Iba u nás
Popis nehnuteľnosti:

Ponúkame na predaj slnečný pozemok na okraji lesa vhodný na výstavbu chaty v rekreačnej oblasti Duchonka - Prašice, okr. Topoľčany.Pozemok má rozmery 30m x 22m. Na pozemku pôvodne stála chata, takže disponuje prípojkami na vodu a elektrinu. K pozemku vedie spevnená prístupová cesta z dvoch strán. V cene je vypracovaný kompletný projekt na výstavbu novej chaty v tvare L. Maklér odporúča, hlavne v dnešných dňoch je stále väčší dopyt po nehnuteľnostiach kde si môžete oddýchnuť v tichom prostredí prírody.

Ing. Adrián Kunik

0948... ZOBRAZIŤ CELÝ KONTAKT adriankunik[at]haloreality.sk 0948 730 791

Rezervácia nehnuteľnosti:

Za účelom bezpečnosti našich klientov sú všetky platby poukazované výhradne bezhotovostne na účet v Tatra banke: SK5411000000002923872666, TATRSKBX. HALO reality ani naši spolupracovníci nikdy neberú a nemôžu brať peniaze v hotovosti. Na účet HALO reality sa posiela len záloha za nehnuteľnosť, nie celá kúpna cena!

V prípade, ak ste poskytli finančné prostriedky hotovostne alebo na iný účet, je pravdepodobné, že ste boli podvedený a pre istotu nás ihneď kontaktujte.

Obhliadka a aktuálny stav:

Makléri HALO reality požadujú z dôvodu bezpečnosti predávajúcich podpísať dokument o návšteve danej nehnuteľnosti.

HALO reality negarantuje dostupnosť nehnuteľností, nakoľko momentálne môže prebiehať proces rezervácie. V prípade záujmu o nehnuteľnosť vám preveríme aktuálny stav a náš maklér vás bude kontaktovať.

50320 adriankunik[at]haloreality.sk 49890
49 890 €
TO-50320VYTLAČIŤ NEHNUTEĽNOSŤ
798 m²
v hotovosti alebo hypotékou
30x27
voda, elektrina
HYPOKALKULAČKA
%
1526 €
Chcem najlepšiu hypotéku (nezáväzne)
MOJI SPOKOJNÍ KLIENTI:

Veľká spokojnosť! Profesionalita! 100%

Dobrý deň, vyjadrujem spokojnosť k práci a prístupu Ing. Kuníka. Je ústretový, milý, telefón díva kedykoľvek, dobrý prístup ku klientom...

Maklér v pohode, len keby ste vedeli ovplyvniť kataster. Neskutočne dlho tam naťahujú čas (viem, že zo zákona majú na to právo)...

Veľmi pochodový realitný maklér, boli sme s ním spokojní! Ďakujeme

Veľká spokojnosť.

Super. Daniel Bednárik

MÔJ PROFIL
HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU