Predaj, pozemok-záhrada 800 m² Nové Zámky

pozemok pre záhradu - predaj Nové Zámky
TOP ponuka Iba u nás
Popis nehnuteľnosti:

Ponúkame na predaj záhradku o výmere 800 m² v Nových Zámkoch.

Záhradka je v osobnom vlastníctve, mierne svahovitá a slnečná. K záhradke je bezproblémový prístup autom, čo je veľká výhoda.
IS - možnosť pripojenia elektriny a vŕtanej studne.

Tiché prostredie, rybník neďaleko záhradky, zeleň s možnosťou pestovania ovocia, zeleniny a kvetov poskytuje príjemnú, užitočnú a zdraviu prospešnú formu rekreácie.
Záhrada sa nachádza v záhradkárskej časti, v kľudnom prostredí s bezproblémovými susedmi.

Na Vaše ďalšie prípadné otázky Vám radi odpovieme pri osobnom stretnutí.

Mgr. Jana Sláviková

0908... ZOBRAZIŤ CELÝ KONTAKT janaslavikova[at]haloreality.sk 0908 798 364

Rezervácia nehnuteľnosti:

Za účelom bezpečnosti našich klientov sú všetky platby poukazované výhradne bezhotovostne na účet v Tatra banke: SK5411000000002923872666, TATRSKBX. HALO reality ani naši spolupracovníci nikdy neberú a nemôžu brať peniaze v hotovosti. Na účet HALO reality sa posiela len záloha za nehnuteľnosť, nie celá kúpna cena!

V prípade, ak ste poskytli finančné prostriedky hotovostne alebo na iný účet, je pravdepodobné, že ste boli podvedený a pre istotu nás ihneď kontaktujte.

Obhliadka a aktuálny stav:

Makléri HALO reality požadujú z dôvodu bezpečnosti predávajúcich podpísať dokument o návšteve danej nehnuteľnosti.

HALO reality negarantuje dostupnosť nehnuteľností, nakoľko momentálne môže prebiehať proces rezervácie. V prípade záujmu o nehnuteľnosť vám preveríme aktuálny stav a náš maklér vás bude kontaktovať.

54459 janaslavikova[at]haloreality.sk 19990
19 990 €
NZ-54459VYTLAČIŤ NEHNUTEĽNOSŤ
800 m²
len v hotovosti
HYPOKALKULAČKA
%
1526 €
Chcem najlepšiu hypotéku (nezáväzne)
MOJI SPOKOJNÍ KLIENTI:

Veľmi milá a zlata osôbka je vidieť ze sa rozumie svojej práci. Ďakujem. Ako pani tak aj realitnú kanceláriu môžem iba doporučiť.

S Jankou sme veľmi spokojní. Ochotne nám vo všetkom poradila a pomohla. Aj keď sme volali viac krát o tú istú vec vždy bola v pohode.

Z môjho pohľadu môžem len a len odporučiť p.Slávikovú, bol som s jej službami veľmi spokojný, správny a ochotný prístup v každej situácii.

Obrovska spokojnost.Janka ma velmi mily, ludsky a profesionalny pristup. Skvele sa s nou spolupracovalo, co slubila, to dodrzala. Vsetko prebiehalo lahko a rychlo...

S pani Jankou som bola maximálne spokojná, je sikovná, príjemná, a jej prácu odporúčam ďalej. Som rada, že som mala česť ju spoznať. Ďakujem ešte raz za spoluprácu.

Úplne maximálna spokojnosť ! Môžem vrelo odporúčiť aj ďalej... Ďakujem pekne za spoluprácu..

MÔJ PROFIL
HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Vaše súkromie je prvoradé

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že vás táto hláška otravuje a vy súhlasíte s prednastavenými cookies, kliknite na Súhlasím (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia