Profesionáli v realitách

Tisíce spokojných klientov po celom Slovensku

Bezpečný a rýchly predaj/kúpa

Jednotka v realitách na slovenskom trhu

Overení profesionáli tisíckami klientov

Nechajte všetko na nás, rýchlo a bezpečne

Hodnotenie makléra

Naše služby sa snažíme neustále zdokonalovať. Preto nám veľmi záleží na vašej spätnej väzbe. Ak vás napadá, čo by sme mali podľa vás zmeniť alebo máte skúsenosti s našim kolegom, dajte nám prosím vedieť. Povedzte nám čokoľvek, kľudne aj anonymne cez náš formulár uvedený nižšie. Iba tak môžme napredovať a spolupracovať iba s tými najlepšími.
Ďakujeme.

Čo najviac poteší kolegov?

Pocit dobre odvedenej práce a spokojnosť klientov je to najcennejšie. Ak ste boli spokojný, potešte svojho realitného makléra aj vy :-)

Naše realitné služby sa snažíme neustále zlepšovať, podeľte sa s nami o Vaše postrehy.

false

Váš názor môže byť použitý ako referencia na tejto webovej stránke. Pokiaľ nechcete vaše meno uverejniť, neuvádzádzajte ho, napíšte nám prosím aspoň iniciálky.

Odoslať

Veľmi nás teší, že ste boli spokojní, ďakujeme za recenziu a prajeme všetko dobré.

Dajte nám prosím ešte minútku

Ak máte google účet, prosíme, darujte nám ešte minútku Vášho času a zanechajte recenziu aj na Google reviews, zaberie to pár sekúnd, stačí kliknúť na odkaz nižšie a následne pridať hviezdičky aj bez akéhokoľvek komentáru. Ďakujeme.

Pridať Google recenziu
HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Vaše súkromie je prvoradé

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že vás táto hláška otravuje a vy súhlasíte s prednastavenými nastaveniami, kliknite na Súhlasím (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia