Pekný rodinný dom na bývanie a relax s rovinatou záhradou v dobrej lokalite

OVERENÁ NEHNUTEĽNOSŤ

Predaj, rodinný dom Lovča

TOP ponuka Iba u nás 3D OBHLIADKA VIDEO OBHLIADKA
CENA NA ZAVOLANIE

Ponúkame vám na predaj zrekonštruovaný rodinný dom so štyrmi samostatnými izbami a nádhernou záhradou, ktorej vzhľad vás okamžite očarí. Celková rozloha slnečného, rovinatého a oploteného pozemku je 1 206 m². Okrem dokonalého relaxu si na ňom dopestujete všetko, čo budete pre život potrebovať. Nehnuteľnosť sa nachádza v kľudnej zaujímavej časti mimo hlavnej cesty v obci Lovča, okres Žiar nad Hronom.

DISPOZÍCIA RODINNÉHO DOMU:
- vstupná chodba, ktorou môžeme ísť schodmi do suterénu, kde sa nachádza kuchyňa, izba, technická miestnosť, kúpeľňa s vaňou a WC. Na poschodí sa nachádza priestranná kuchyňa, 3 samostatné izby, komora.
Na pozemku je priestranná letná kuchyňa s vodou elektrinou, sklad na náradie, garáž. Na parkovanie je možné využiť aj priestranný pozemok pred rodinným domom.

- rodinný dom je možné využiť aj na dvojgeneračné bývanie, nakoľko suterén aj poschodie umožňujú samostatné bývanie.

STAV NEHNUTEĽNOSTI
Domček postupne prebehol rekonštrukciou v roku 2004 v rámci ktorej bolo menené – elektroinštalácia, vodoinštalácia, plávajúce podlahy, nové stierky, plastové okná. Kúrenie je v súčasnosti zabezpečené plynovým kotlom, je možné na poschodí kúriť aj krbovou pecou na pevné palivo a suterén je možné vykúriť pecou na pevné palivo, z ktorej vedú aj rozvody do radiátorov v celom dome. Strecha - škridla, voda z vlastnej studne, rodinný dom bude v tomto roku pripojený na verejný vodovod.

IS: elektrina, plyn, studňa, v tomto roku bude pripojený na verejný vodovod, odpad - verejná kanalizácia.

POZEMOK
Pokiaľ milujete starostlivosť o záhradu, prípadne by ste sa chceli venovať pestovaniu, alebo si vybudovať vlastnú malú farmu, tento priestranný pozemok je na to ako stvorený. Sú na ňom vysadené ovocné stromčeky – jablone, orech a skoro všetko, čo vám záhrada môže ponúknuť. Tiež poskytuje dosť priestoru pre relax.

LOKALITA
Nehnuteľnosť sa nachádza v tichej a pokojnej časti obce s bezproblémovými susedmi a je vhodná pre záujemcov, ktorí hľadajú pokojný a bezpečný domov.

Dostupnosť do okolitých miest – Žiar nad Hronom 2km, rýchle pripojenie na R1.

Príjazdová asfaltová komunikácia umožňuje bezproblémovú dostupnosť k nehnuteľnosti ako aj bezproblémové parkovanie.

"Pekný rodinný dom na bývanie a relax s rovinatou záhradou v dobrej lokalite"
izieb
418 m²
150 m²
150 m²
1206 m²
áno
áno
tvárnice
pozemok
klasický

Darina Sedliaková

Realitný maklér Zvolen, Žiar nad Hronom, Detva

0910... ZOBRAZIŤ KONTAKT 0910 989 687 darinasedliakova[at]haloreality.sk
Sme overenou realitnou kanceláriou a súčasťou Združenia realitných kancelárii Slovenska
Najlepšia hypotéka

Potrebujete hypotéku? Nenechávajte to na vašu banku, či známeho, môžte ušetriť aj tisíce eur. Získajte tú najlepšiu bez zbytočného behania. Pozrite si sekciu Najlepšia hypotéka - porovnanie bánk a dozviete sa, na čo si dávať pri výbere hypotéky pozor a prečo si zvoliť hypotéku práve cez nášho partnera. A navyše, nemusíte byť ani nás klient, stačí vyplniť nezáväzne hypotekárny formulár.
* výpočet má len informatívny charakter, splátka pri 80% hypotéke.

Rezervácia nehnuteľnosti

Za účelom bezpečnosti našich klientov sú všetky platby poukazované výhradne bezhotovostne na účet v Tatra banke: SK5411000000002923872666, TATRSKBX. HALO reality ani naši spolupracovníci nikdy neberú a nemôžu brať peniaze v hotovosti. Na účet HALO reality sa posiela len záloha za nehnuteľnosť, nie celá kúpna cena. V prípade, ak ste poskytli finančné prostriedky hotovostne alebo na iný účet, je pravdepodobné, že ste boli podvedení a pre istotu nás ihneď kontaktujte.

Obhliadka a aktuálny stav

Makléri HALO reality požadujú z dôvodu bezpečnosti predávajúcich v Žiari nad Hronom podpísať dokument o návšteve danej nehnuteľnosti.

HALO reality negarantuje dostupnosť danej nehnuteľnosti v Žiari nad Hronom, nakoľko momentálne môže prebiehať proces rezervácie. V prípade záujmu o nehnuteľnosť vám preveríme aktuálny stav a náš maklér vás bude kontaktovať.

Práva k inzerovanej nehnuteľnosti

Inzerovaná nehnuteľnosť nie je záväznou ponukou na uzavretie zmluvy. Majiteľ nehnuteľnosti má právo voľby kupúceho/nájomcu podľa vlastného uváženia a svojich podmienok. Uvedená cena nie je záväzná a môže sa meniť od podmienok majiteľa nehnuteľnosti a dohodou s kupujúcim. Uvedené rozmery a plochy sú orientačné a môžu sa mierne líšiť od skutočného stavu. Fotky, videá, 3D prezentácie, pôdorysy a popis nehnuteľnosti sú autorským právom HALO reality, s.r.o. a nie je povolené ich kopírovať a to za žiadnych okolností.

Aby naši makléri predávali aj v Žiari nad Hronom

Robíme všetko preto, aby naši makléri predávali vaše nehnuteľnosti čo najrýchlejšie. Nehnuteľnosti, ktoré máme v našej ponuke inzerujeme na skoro 200 realitných portáloch, samozrejme, vrátane platených a najnavštevovanejších. V prípade predaja/prenájmu vašej nehnuteľnosti nás neváhajte kontaktovať nezáväzne cez formulár Predaj nehnuteľnosti v Žiari nad Hronom.

25000
klientov so zmluvou
4582
recenzií od klientov
61652
doteraz v ponuke
90
maklérov po Slovensku
64878 darinasedliakova[at]haloreality.sk 193000
O túto nehnuteľnosť je mimoriadny záujem.
MOJI SPOKOJNÍ KLIENTI
 • Profesionálny, a zároveň ľudský prístup pani Sedliakovej podčiarkuje pravdivosť slov agentúry uvedených na nete. Môžete sa spoľahnúť. Júlia Mozolova
 • Som veľmi spokojný s maklérkou. Martin K.
 • Veľmi pekne ďakujeme pani Sedliakovej za sprostredkovanie a vybavenie všetkých potrebných vecí. Veľmi milá, ochotná a profesionálna vo svojej profesii. Odporúčame, M.P.
 • Chcela by som touto cestou poďakovať pani Sedliakovej za jej služby. Predaj našej nehnuteľnosti prebehol bez problémov. Všetkým odporúčam využiť jej pomoc a odbornosť, keďže sa v realitách pohybuje uz dlho. Prajem pani Sedliakovej ešte veľa spokojných klientov. Ing. Kristína Karvašová
 • Neskutočne príjemná profesialna ochotná pani maklérka.Prisla či v sobotu v nedeľu no na dnešnú dobu je takýchto ľudí ozaj veľmi málo proste top....... Ďakujem za všetko a vrelo odporúčam každému. Pani Sedliakova veľká vďaka nech sa Vám darí pozdravujem. Anton Gunda
 • Pani Sedliaková je veľmi zodpovedná, dôsledná a má profesionálny prístup k práci. Vždy dodrží termín a prispôsobí sa klientovi. Jej vystupovanie voči klientovi je príjemné, je trpezlivá... Takto si predstavujem prácu makléra. BH
 • Takýchto ľudí si treba vážiť vie poradiť usmerniť je milá ochotná no super.
 • Šikulka milá a veľká profesionálka. Z.B.
 • Dobrý deň, s p. Sedliakovou som bola veľmi spokojná pri sprostredkovaní kúpy bytu, bola milá , ochotná, snažila sa zariadiť všetko k spokojnosti klienta. M. Gurová
 • Pani Darinka promptne reagovala na ziadost o pomoc s predajom nehnutelnosti. V priebehu tyzdna od prveho kontaktu bol byt inzerovany verejne. Zatial velmi korektny a profesionalny pristup.P.S.
 • So službami pani Sedliakovej som bola veľmi spokojná. Spolupráca bola veľmi príjemná, pani Sedliaková bola celú dobu veľmi aktívna, krásne nafotila nehnuteľnosť a priebežne ma o všetkom informovala. Vrelo odporúčam. MA
 • Je určite veľa dobrých realitných maklérov, nepochybujem o tom, no my sme "narazili" pri predaji bytu nielen na profesionála, ale hlavne na milú, ľudskú, ústretovú Darinku :) Nikdy som nepočula "nemám teraz čas", vždy bola a je usmiata, milá, nápomocná, zakaždým zrozumiteľne vysvetlila každý jeden úkon. Mám veľkú radosť, že som ju mohla spoznať a bolo mi cťou s ňou spolupracovaťGabriela Jankech
REALITNÝ MAKLÉR Žiar nad Hronom
25000
klientov so zmluvou
4582
recenzií od klientov
61652
doteraz v ponuke
90
maklérov po Slovensku
HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Táto stránka používa súbory cookies

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že súhlasíte s prednastavenými nastaveniami, kliknite na SÚHLASÍM (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia