Rezervované - Predaj, pozemok 1631 m² Kuchyňa - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

pozemok - predaj Kuchyňa
TOP ponuka Iba u nás
Popis nehnuteľnosti:

Ponúkame na predaj pekný slnečný rovinatý pozemok s výmerou 1631 m² na Záhorí, v obci Kuchyňa (BA -39 km, MA-17 km, Rakúsko - 36 km). Nachádza sa v pokojnej časti obce - mimo hlavnej cesty, je vhodný na výstavbu 1 rodinného domu, dvojdomu, prípadne na rekreačné účely alebo ako záhrada. Super ponuka - maklér odporúča.

Mgr. Beáta Ninisová

0911... ZOBRAZIŤ CELÝ KONTAKT beataninisova[at]haloreality.sk 0911 127 197

Rezervácia nehnuteľnosti:

Za účelom bezpečnosti našich klientov sú všetky platby poukazované výhradne bezhotovostne na účet v Tatra banke: SK5411000000002923872666, TATRSKBX. HALO reality ani naši spolupracovníci nikdy neberú a nemôžu brať peniaze v hotovosti. Na účet HALO reality sa posiela len záloha za nehnuteľnosť, nie celá kúpna cena!

V prípade, ak ste poskytli finančné prostriedky hotovostne alebo na iný účet, je pravdepodobné, že ste boli podvedený a pre istotu nás ihneď kontaktujte.

Obhliadka a aktuálny stav:

Makléri HALO reality požadujú z dôvodu bezpečnosti predávajúcich podpísať dokument o návšteve danej nehnuteľnosti.

HALO reality negarantuje dostupnosť nehnuteľností, nakoľko momentálne môže prebiehať proces rezervácie. V prípade záujmu o nehnuteľnosť vám preveríme aktuálny stav a náš maklér vás bude kontaktovať.

50019 beataninisova[at]haloreality.sk 45
45 €/m2
MA-50019VYTLAČIŤ NEHNUTEĽNOSŤ
1631 m²
v hotovosti alebo hypotékou
13x114
elektrika, voda, plyn v dosahu
MOJI SPOKOJNÍ KLIENTI:

Boli sme nesmierne spokojny s p.Ninisovou. Dakujeme za vsetko ste jednicka.

Veľmi pekne ďakujem pani Mgr. Ninisovej za jej ochotu a profesionalitu pri predaji našej záhrady.

Velmi prijemna a ochotna pani.

Dobrý deň, pani Ninisova je človek so srdcom na pravom mieste s profesionálnym prístupom. Len vďaka nej sa mi splnil sen o vlastnom bývaní...

Velka spokojnost pri kupe, p.Ninisova je jednicka,velka vdaka.

P. Ninisovej by som sa rád poďakoval za profesionálny prístup, promptný priebeh obchodu ako aj ľudský prístup. Viem, aká je práca makléra náročná a o to viac si vážim jej...

MÔJ PROFIL
HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Vaše súkromie je prvoradé

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že vás táto hláška otravuje a vy súhlasíte s prednastavenými cookies, kliknite na Súhlasím (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia