POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Predaj, trojizbový byt Borský Svätý Jur - EXKLUZÍVNE HALO REALITY + VIDEOOBHLIADKA

TOP ponuka Iba u nás 3D OBHLIADKA VIDEO OBHLIADKA

Ponúkame na predaj priestranný a svetlý 3-izbový byt na okraji obce Borský Svätý Jur. Byt sa nachádza na 1. podlaží murovaného bytového domu a prešiel čiastočnou rekonštrukciou.

Výmera bytu: 69 m² + loggia 4 m² + pivnica 10 m²
• Orienta´cia na dve svetové strany – dostatok prirodzeného svetla
• Čiastočne zariadený a ihneď voľný

DISPOZÍCIA BYTU:

Byt pozostáva z troch obytných miestností – obývacia izba s výstupom na loggiu, spálňa a ďalšia izba vhodná ako detská izba alebo pracovňa.

Príslušenstvo tvorí:
• Vstupná chodba
• Kuchyňa s jedálenským kútom
• Praktická komora
• Kúpeľňa so sprchovým kútom
• Samostatné WC
• Pivnica v suteréne

STAV BYTU:

Rekonštrukcia prebehla v rokoch 2011 – 2016, pričom boli zmodernizované:
• Plastové okná s vnútornými žalúziami
• Nové rozvody kúrenia a radiátory
• Samostatné plynové kúrenie – nový kotol umiestnený v komore
• Murované bytové jadro
• Bezpečnostné vstupné dvere
V kuchyni je kuchynská linka na báze dreva, elektrická rúra a digestor.

BYTOVÝ DOM:

• Murovaný 3-podlažný dom so šiestimi bytmi
• Nové plastové okná v spoločných priestoroch
• Rekonštrukcia strechy – nová lepenka, plechovanie, zvody

V 04/2025 bolo dokončené zateplenie a nová fasáda – financované z vlastných zdrojov majiteľov, bez úveru, takže nového majiteľa nezaťaží žiadnymi dodatočnými splátkami.

MESAČNÉ NÁKLADY:

Byt má nízke prevádzkové náklady vďaka samostatnému kúreniu a efektívnemu hospodáreniu domu:
• Elektrina: 30 €
• Plyn: 70 €
• Voda: 10 €
• Správa bytového domu: 50 €

Spolu: približne 160 € mesačne

POZEMOK:

• Pozemok pod bytovým domom je vysporiadaný
• Podiel na pozemkoch okolo domu (590 m²) a za domom (701 m²) – možnosť individuálneho využitia (záhradka, oddychová zóna)

PARKOVANIE:

• Parkovanie priamo pred domom

LOKALITA:

Borský Svätý Jur ponúka pokojné bývanie v dotyku s prírodou a dobrú dostupnosť do okolitých miest.

• Kompletná občianska vybavenosť – potraviny, reštaurácie, pošta, materská a základná škola
• Zdravotné stredisko a lekáreň priamo v obci
• Autobusové spojenie do Malaciek, Senice a Bratislavy
• Rýchla dostupnosť na diaľnicu D2

NÁZOR MAKLÉRA:

Byt je výbornou voľbou pre rodiny, mladé páry aj jednotlivcov, ktorí hľadajú priestranné a ekonomicky výhodné bývanie v pokojnej lokalite. Vlastný podiel na pozemku, nízke náklady a rekonštrukcia domu bez úverov robia z tejto nehnuteľnosti stabilnú investíciu s budúcim potenciálom.

"Komfort, nízke náklady a priestor navyše – príďte sa presvedčiť!"
tichá lokalita
ihneď voľná
zateplená
bezproblémové parkovanie
izieb
69 m²
osobné
1/3
áno
áno
áno
áno
1973
tehlová

Lukáš Emrich

Realitný maklér Malacky, Senica

0907... ZOBRAZIŤ KONTAKT 0907 115 577 lukasemrich[at]haloreality.sk
Sme overenou realitnou kanceláriou a súčasťou Združenia realitných kancelárii Slovenska
Rezervácia nehnuteľnosti

Za účelom bezpečnosti našich klientov sú všetky platby poukazované výhradne bezhotovostne na účet v Tatra banke: SK5411000000002923872666, TATRSKBX. HALO reality ani naši spolupracovníci nikdy neberú a nemôžu brať peniaze v hotovosti. Na účet HALO reality sa posiela len záloha za nehnuteľnosť, nie celá kúpna cena. V prípade, ak ste poskytli finančné prostriedky hotovostne alebo na iný účet, je pravdepodobné, že ste boli podvedení a pre istotu nás ihneď kontaktujte.

Obhliadka a aktuálny stav

Makléri HALO reality požadujú z dôvodu bezpečnosti predávajúcich v Senici podpísať dokument o návšteve danej nehnuteľnosti.

HALO reality negarantuje dostupnosť danej nehnuteľnosti v Senici, nakoľko momentálne môže prebiehať proces rezervácie. V prípade záujmu o nehnuteľnosť vám preveríme aktuálny stav a náš maklér vás bude kontaktovať.

Práva k inzerovanej nehnuteľnosti

Inzerovaná nehnuteľnosť nie je záväznou ponukou na uzavretie zmluvy. Majiteľ nehnuteľnosti má právo voľby kupúceho/nájomcu podľa vlastného uváženia a svojich podmienok. Uvedená cena nie je záväzná a môže sa meniť od podmienok majiteľa nehnuteľnosti a dohodou s kupujúcim. Uvedené rozmery a plochy sú orientačné a môžu sa mierne líšiť od skutočného stavu. Fotky, videá, 3D prezentácie, pôdorysy a popis nehnuteľnosti sú autorským právom HALO reality, s.r.o. a nie je povolené ich kopírovať a to za žiadnych okolností.

Aby naši makléri predávali aj v Senici

Robíme všetko preto, aby naši makléri predávali vaše nehnuteľnosti čo najrýchlejšie. Nehnuteľnosti, ktoré máme v našej ponuke inzerujeme na skoro 200 realitných portáloch, samozrejme, vrátane platených a najnavštevovanejších. V prípade predaja/prenájmu vašej nehnuteľnosti nás neváhajte kontaktovať nezáväzne cez formulár Predaj nehnuteľnosti v Senici.

35000
zazmluvnených klientov
5311
recenzií od klientov
66204
doteraz v ponuke
110
maklérov po Slovensku
68787 lukasemrich[at]haloreality.sk 129000
O túto nehnuteľnosť je mimoriadny záujem.
POTREBUJETE HYPOTÉKU?

Vypočítajte si, aká bude približná mesačná splátka hypotéky pri danej výške úroku.

%

 

1526 €/mesačne

MOJI SPOKOJNÍ KLIENTI
  • Lukáša odporúčam, je veľmi spoľahlivý, vždy sa dá na neho spoľahnúť, pomôže, poradí ja som veľmi spokojná s jeho prácou a ochotou.Ďakujem, Veronika Vrablicova
  • Spokojný kupujúci pri odovzdávaní bytu v Malackách, na fotke s Lukášom Emrichom.

  • Pan Lukas Emrich nam pomahal s predajom nasho rodinneho domu na Zahori. Vzhladom na to, ze my zijeme v zahranici a nas pobyt na Slovensku v case predaja bol casovo velmi limitovany, priebeh vsetkych s predajom spojenych aktivit siel nesmierne hladko. Profesionalny pristup pana Emricha, jeho ochota riesti aj nestandardnu situaciu, ci vseobecna ustretovost su rozhodne kvality, ktore su pri kupe/predaji nehnutelnosti potrebne. Preto pana Emricha rozhodne odporucame. Martina Stolaric
  • Dobrý deň, blíži sa koniec roka 2023 a s ním zvykneme aj hodnotiť nielen svoje výsledky práce. Dovoľte, aby sa naša rodina z Malaciek poďakovala pánovi LUKÁŚOVI EMRICHOVI, TOP realitnému maklérovi, za profesionálne odvedenú prácu pri predaji našej nehnuteľnosti. Vysoká odbornosť, moderná prezentácia, absolútny všeobecný prehľad, úžasný prístup ku klientom predávajúci a aj kupujúci, promptné riešenia, jeho práca bola odvedená na vysokej úrovni. Pán Emrich, ďakujeme vám a prajeme vám v roku 2024 veľa úspechov a veľa spokojných klientov, ako bola naša rodina. Pána Emricha môžeme iba odporúčať ako TOP realitného makléra. rodina z Malaciek, Jana s rod.
  • Sme veľmi spokojní. Všetko prebehlo tak, ako sme sa dohodli a bez prieťahov.Oliver Ochaba/Zuzana Sklenicová
  • Profesionálny prístup, aktívna spolupráca a komunikácia v celom procese kúpy a prevodu nehnuteľnosti. Ústretovosť a flexibilita pri dohodách termínov stretnutí, informovanie o priebehu všetkých úkonov od začiatku, až do úspešného prevodu nehnuteľnosti. P. Emricha môžem len odporučiť.O. H.
  • S Lukášovou prácou sme boli maximálne spokojní. V tomto prípade sa podarilo predať nehnuteľnosť len vďaka reklamnej plachte a nebol ani zverejnený inzerát. Tento rýchly predaj sa podaril najmä vďaka jeho profesionálnemu prístupu. Určite ho odporúčame pre ostatných záujemcov.Tatiana H.
  • Ďakujem za všetku starosť a pomoc s vybavovaním okolo domu, som rád že všetko prebehlo bez problémov pán Emrich.Gabriel Oravec
  • Bola som veľmi spokojná s prácou p. Emricha a vrelo odporúčam aj druhým klientom. Ďakujeme ADŽ
  • Spoluprácu makléra hodnotím veľmi kladne, pán Emrich bol milý, slušný, zodpovedný a samozrejme veľmi zhovievavý , veľmi dobre sa mi s ním spolupracovalo , všetko to, čo sľúbil dodržal - od obhliadky cez info a všetky záležitosti ohľadom katastra. Veľká spokojnosť, ďakujem. Mgr. Mária Hr.
  • Vynikajúca práca pána Emricha. Ak bude v budúcnosti príležitosť, zase ho oslovím, prípadne doporučím známym.A.L.
  • Ďakujeme za profesionálne sprostredkovanie kúpy domu. Na každú otázku sme okamžite od neho vedeli odpoveď. Je vidieť, že sa rozumie problematike kúpy a predaja nehnuteľností. Radosť spolupracovať s takýmto profesionálom ako je pán Lukáš Emrich. Sme nadmieru s ním spokojní. Ak by sme v budúcnosti niečo podobné riešili, tak ho určite oslovíme. Erika Stašková
REALITNÝ MAKLÉR Senica
35000
zazmluvnených klientov
5311
recenzií od klientov
66204
doteraz v ponuke
110
maklérov po Slovensku
HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Táto stránka používa súbory cookies

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že súhlasíte s prednastavenými nastaveniami, kliknite na SÚHLASÍM (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia