Profesionáli v realitách
Tisíce spokojných klientov po celom Slovensku
Bezpečný a rýchly predaj/kúpa
Jednotka v realitách na slovenskom trhu
Overení profesionáli tisíckami klientov
Nechajte všetko na nás, rýchlo a bezpečne
Pozrite si aj naše podpultové ponuky. Špeciálne ponuky, ktoré nikde neinzerujeme a možno ani nikde nenájdete. V prípade záujmu neváhajte kontaktovať nášho makléra, ktorého číslo nájdete pod ponukou. Následne vám podáme všetky informácie, prípadne pošleme aj fotografie.
Spokojní klienti sú to najcennejšie, nechajte predaj vašej nehnuteľnosti na istotu a pridajte sa k ním aj vy. Pozrite si najnovšie fotky našich spokojných klientov, ktorí pochádzajú z celého Slovenska.
Spokojná predávajúca rodinného domu v okrese Partizánske, v kancelárii HALO reality na fotke s manažérkou pobočky Andreou Repovou.
Spokojní kupujúci a predávajúci pri preberaní rodinného domu v okrese Komárno, obchod zastrešovala manažérka pobočky Andrea Vígh.
Spokojní kupujúci a predávajúci po podpise zmlúv od trojizbového bytu v Žiari nad Hronom, na fotke s Anežkou Čurillovou.
Naša spokojná klientka z Prievidze, ktorá cez HALO reality kupovala aj predávala nehnuteľnosť nám doniesla takúto krásnu tortou s našim logom. Ďakujeme za krásne prekvapenie a prajeme, nech sa dobre býva. Obchod zastrešovala manažérka M. Makovinská.
Spokojní kupujúci dvojizbového bytu v okrese Poltár, obchod zastrešoval realitný maklér Ján Beľa.
Spokojný kupujúci pri preberaní rodinného domu v okrese Partizánske, obchod zastrešovala Lucia Vlčková.
Spokojná kupujúca pri preberaní rodinného domu v Partizánskom, obchod zastrešovala Lucia Vlčková.
Spokojná predávajúca a kupujúci rodinného domu v okrese Poltár, na fotke s realitným maklérom v kancelárii HALO reality - Jánom Beľom.
Spokojní predávajúci záhradnej chatke v okrese Žiar nad Hronom, obchod zastrešovala Ing. Anežka Čurillová.
Spokojná kupujúca a predávajúci trojizbového bytu v Trebišove, obchod zastrešoval manažér pobočky Miloš Kubica.
Spokojní predávajúci a kupujúci pri preberaní rodinného domu v okrese Komárno, na fotke s manažérkou pobočky Andreou Vígh.
Spokojní predávajúci garáži v Nových Zámkoch, obchod zastrešovala Mgr. Jana Sláviková.
Spokojné klientky po podpise kúpnych zmlúv k rodinnému domu v okrese Nové Zámky , obchod zastrešovala manažérka pobočky Andrea Kovarčíková.
Spokojná predávajúca a kupujúca po podpise zmlúv od dvojizbového bytu v Košiciach, obchod zastrešovala Dana Kupčíková.
Spokojní kupujúci a predávajúci pri odovzdávaní dvojizbového bytu v Žiari nad Hronom, na fotke s Anežkou Čurillovou.
Spokojná kupujúca a predávajúca pri odovzdávaní bytu v Partizánskom, obchod zastrešovala Lucia Vlčková.
Spokojní kupujúci rodinného domu vo Veľkom Krtíši, obchod zastrešoval realitný maklér Michal Jančiar.
Spokojný kupujúci pri preberaní kľúčov od svojej novej garsónky v meste Lučenec, na fotke s našim zástupcom Tomášom Mužíkom.
Spokojná predávajúca rodinného domu v okrese Partizánske, obchod zastrešovala Lucia Vlčková.
Spokojná predávajúca a kupujúci rodinného domu v okrese Malacky, obchod zastrešoval Lukáš Emrich.
Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že súhlasíte s prednastavenými nastaveniami, kliknite na SÚHLASÍM (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.