Profesionáli v realitách
Tisíce spokojných klientov po celom Slovensku
Bezpečný a rýchly predaj/kúpa
Jednotka v realitách na slovenskom trhu
Overení profesionáli tisíckami klientov
Nechajte všetko na nás, rýchlo a bezpečne
Pozrite si aj naše podpultové ponuky. Špeciálne ponuky, ktoré nikde neinzerujeme a možno ani nikde nenájdete. V prípade záujmu neváhajte kontaktovať nášho makléra, ktorého číslo nájdete pod ponukou. Následne vám podáme všetky informácie, prípadne pošleme aj fotografie.
Spokojní klienti sú to najcennejšie, nechajte predaj vašej nehnuteľnosti na istotu a pridajte sa k ním aj vy. Pozrite si najnovšie fotky našich spokojných klientov, ktorí pochádzajú z celého Slovenska.
Spokojná predávajúca a kupujúci rodinného domu v okrese Malacky, obchod zastrešoval Lukáš Emrich.
Spokojný predávajúci jednoizbového bytu v Poltári, obchod zastrešoval realitný maklér Ján Beľa.
Spokojní predávajúci záhradnej chatke v okrese Žiar nad Hronom, obchod zastrešovala Ing. Anežka Čurillová.
Spokojní klienti po podpise kúpnych zmlúv k rodinnému domu v okrese Komárno, obchod zastrešovala Andrea Kovarčíková.
Spokojný klient po podpise kúpnych zmlúv k rodinnému domu v okrese Nové Zámky, obchod zastrešovala manažérka pobočky Andrea Kovarčíková.
Spokojní kupujúci rodinného domu vo Veľkom Krtíši, obchod zastrešoval realitný maklér Michal Jančiar.
Spokojní predávajúci a kupujúci pri preberaní rodinného domu v okrese Komárno, na fotke s manažérkou pobočky Andreou Vígh.
Spokojný predávajúci rodinného domu v okrese Komárno, po podpise v kancelárii HALO reality Nové Zámky, na fotke s realitnou maklérkou Mgr. Janou Slávikovou.
Spokojní klienti pri odovzdávaní trojizbového bytu v Levoči, obchod zastrešovala manažérka pobočky Bc. Dagmar Hájeková.
Spokojní predávajúci a kupujúci pri odovzdávaní rodinného domu v Partizánskom, obchod zastrešovala Lucia Vlčková.
Spokojní kupujúci a predávajúci pri odovzdávaní dvojizbového bytu v Žiari nad Hronom, na fotke s Anežkou Čurillovou.
Spokojní klienti pri odovzdávaní jednoizbového bytu v Spišskej Novej Vsi, obchod zastrešovala manažérka pobočky Bc. Dagmar Hájeková.
Spokojná predávajúca a kupujúci pri preberaní trojizbového bytu v Komárne, obchod zastrešovala manažérka pobočky Andrea Vígh.
Spokojná kupujúca pri preberaní rodinného domu v Partizánskom, obchod zastrešovala Lucia Vlčková.
Spokojná predávajúca a kupujúci rodinného domu v okrese Poltár, na fotke s realitným maklérom v kancelárii HALO reality - Jánom Beľom.
Spokojní kupujúci a predávajúci rodinného domu v okrese Nové Zámky, na fotke s realitnou maklérkou Mgr. Janou Slávikovou.
Spokojný klient po podpise kúpnych zmlúv k rodinnému domu v okrese Komárno, obchod zastrešovala Andrea Kovarčíková.
Spokojní predávajúci a kupujúci po podpise zmlúv k záhradnej chatke v Poltári, na fotke s manažérom pobočky HALO reality Lučenec - Jánom Beľom.
Spokojná predávajúca pozemku v Trebišove, na fotke s manažérom pobočky Milošom Kubicom.
Spokojná predávajúca a kupujúca pri odovzdávaní bytu v okrese Senica, obchod zastrešovala Jana Konečná.
Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že súhlasíte s prednastavenými nastaveniami, kliknite na SÚHLASÍM (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.