Profesionáli v realitách
Tisíce spokojných klientov po celom Slovensku
Bezpečný a rýchly predaj/kúpa
Jednotka v realitách na slovenskom trhu
Overení profesionáli tisíckami klientov
Nechajte všetko na nás, rýchlo a bezpečne
Pozrite si aj naše podpultové ponuky. Špeciálne ponuky, ktoré nikde neinzerujeme a možno ani nikde nenájdete. V prípade záujmu neváhajte kontaktovať nášho makléra, ktorého číslo nájdete pod ponukou. Následne vám podáme všetky informácie, prípadne pošleme aj fotografie.
Spokojní klienti sú to najcennejšie, nechajte predaj vašej nehnuteľnosti na istotu a pridajte sa k ním aj vy. Pozrite si najnovšie fotky našich spokojných klientov, ktorí pochádzajú z celého Slovenska.
Spokojná predávajúca a kupujúca po podpise zmlúv od dvojizbového bytu v Košiciach, obchod zastrešovala Dana Kupčíková.
Spokojní predávajúci a kupujúci pri preberaní rodinného domu v okrese Levice, na fotke s manažérkou pobočky Juditou Janíčkovou.
Spokojná predávajúca a kupujúci rodinného domu v okrese Poltár, na fotke s realitným maklérom v kancelárii HALO reality - Jánom Beľom.
Spokojný klient po podpise kúpnych zmlúv k rodinnému domu v okrese Komárno, obchod zastrešovala Andrea Kovarčíková.
Spokojní klienti pri predaji záhradnej chatky v okrese Nové Zámky, obchod zastrešovala Lucia Marhefková.
Spokojný kupujúci pri preberaní rodinného domu v okrese Partizánske, obchod zastrešovala Lucia Vlčková.
Spokojní predávajúci garáži v Nových Zámkoch, obchod zastrešovala Mgr. Jana Sláviková.
Spokojná predávajúca rodinného domu v okrese Partizánske, v kancelárii HALO reality na fotke s manažérkou pobočky Andreou Repovou.
Spokojný kupujúci pri preberaní štvorizbového bytu v Košiciach, obchod zastrešovala Dana Kupčíková.
Spokojný kupujúci pri preberaní kľúčov od svojej novej garsónky v meste Lučenec, na fotke s našim zástupcom Tomášom Mužíkom.
Spokojní predávajúci a kupujúci pri odovzdávaní trojizbového bytu v Košiciach, obchod zastrešovala Dana Kupčíková.
Spokojný predávajúci dvojizbového bytu Prešove, obchod zastrešoval manažér pobočky Ing. Štefan Páll.
Spokojní kupujúci pri preberaní dvojizbového bytu v Bratislave, obchod zastrešovala manažérka pobočky Ing. Katarína Paršová.
Spokojný kupujúci rodinného domu v okrese Lučenec, obchod zastrešoval Tomáš Mužík.
Spokojná predávajúca rodinného domu v okrese Partizánske, obchod zastrešovala Lucia Vlčková.
Spokojná kupujúca pri preberaní nového štvorizbového bytu a malého darčeka - kávovaru, obchod zastrešoval Tomáš Mužík.
Spokojní kupujúci dvojizbového bytu v okrese Poltár, obchod zastrešoval realitný maklér Ján Beľa.
Spokojná predávajúca garsónky v Lučenci, obchod zastrešoval manažér pobočky Ján Beľa.
Spokojná predávajúca a kupujúci rodinného domu v okrese Malacky, obchod zastrešoval Lukáš Emrich.
Spokojný predávajúci rodinného domu v okrese Komárno, po podpise v kancelárii HALO reality Nové Zámky, na fotke s realitnou maklérkou Mgr. Janou Slávikovou.
Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že súhlasíte s prednastavenými nastaveniami, kliknite na SÚHLASÍM (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.